Humor słowny i scenki z życia

W tym miejscu można błysnąć dowcipem, albo sprzedać "suchara"
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 02. mar. 2015, 23:48

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Bum » 17. mar. 2015, 8:20

Hitler i Bormann stoją przed mapą i planują ważną akcję. Wchodzi Stirlitz z pomarańczami, wyciąga aparat fotograficzny, robi zdjęcia mapy i wychodzi.
Hitler zdziwiony pyta Bormanna:
- Kto to był?
- Stirlitz, radziecki szpieg.
- Czemu go nie aresztujesz?
- Nie ma sensu. Znów się wykręci. Powie, że przyniósł pomarańcze

Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 17. mar. 2015, 11:08
Lokalizacja: Москва- Кремль

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: BamBo » 17. mar. 2015, 12:23

Bum pisze:Hitler i Bormann stoją przed mapą i planują ważną akcję. Wchodzi Stirlitz z pomarańczami, wyciąga aparat fotograficzny, robi zdjęcia mapy i wychodzi.
Hitler zdziwiony pyta Bormanna:
- Kto to był?
- Stirlitz, radziecki szpieg.
- Czemu go nie aresztujesz?
- Nie ma sensu. Znów się wykręci. Powie, że przyniósł pomarańcze


хорошо ! xa xa xa!!! :D

Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 04. paź. 2014, 23:10

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Krzysztof Rumszewski » 17. mar. 2015, 12:30

REFORMA EDUKACJI W POLSCE na przykładzie zadania z matematyki:

1950 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

1980 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty - czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?

2000 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

2010 r. (tylko dla zainteresowanych)
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie przedstawienie, w którym postarajcie się przedstawić, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny. Przekonajcie widza, jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew.

2013 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.

Awatar użytkownika
Posty: 440
Rejestracja: 02. paź. 2014, 11:43

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Czumak » 18. mar. 2015, 10:49

Facet kiedyś chciał rozweselić żonę przeżywającą właśnie "TE dni" zadając jej pytanie:
"Ile kobiet ze stresem przedmiesiączkowym jest potrzebnych by wymienić
przepaloną żarówkę?"
Odpowiedź żony brzmiała:
- Jedna! Tylko jedna A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu kto wie JAK wymienić przepaloną żarówkę! Wy mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI zanim zrozumielibyście co jest nie tak! I jak tylko już to zrozumiecie to nie jesteście w stanie ZNALEŹĆ w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, że od 17 lat są zawsze w tej samej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te PIEPRZONE ŻARÓWKI to przez DWA DNI problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE TEJ PIER.......J ŻARÓWKI. KOLEJNE DWA K....SKIE DNI ZAJMIE WAM ODSTAWIENIE TEGO JEB....O KRZESŁA Z POWROTEM NA MIEJSCE! A W MIEJSCU GDZIE STAŁO I TAK, NA PODŁODZE ZOSTANIE PUSTY ZGNIECIONY KARTONIK PO WKRĘCONEJ NOWEJ ŻARÓWCE! BO WY NIGDY NIE POTRAFICIE PO SOBIE POSPRZĄTAĆ! GDYBY NIE MY UTONĘLIBYŚCIE W ŚMIECIACH I DOPIERO GDYBY ZGINĄŁ WAM PILOT OD TELEWIZORA ZATRUDNILIBYŚCIE POD HASŁEM: "AKCJA RATUNKOWA" CAŁĄ ARMIĘ SPRZĄTACZEK!
I tu nastąpiła chwila ciszy, po której mąż usłyszał:
- Przepraszam kochanie... o co właściwie pytałeś?

Awatar użytkownika
Posty: 213
Rejestracja: 01. paź. 2014, 12:20

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Krzysztof C » 19. mar. 2015, 13:27

Woła Władimir Putin dowódcę swoich Specsłużb:
- Debilu! Prosiłem Cię, żebyś ładnie przywitał Litwinienkę w Londynie?
- Taaakkk.... - wyjąkał przestraszony generał.
- I o co jeszcze Cię prosiłem?
- Hmmmm....
- Miałeś dać mu kilka dobrych rad?
- Rad... Polon... co za różnica? Ja tam towarzyszu Putin Maria Skłodowska-Curie nie jestem...

Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 03. gru. 2014, 12:59

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Super B » 20. mar. 2015, 22:54

Druga wojna światowa, trzech polskich działaczy podziemnych ma zostać przerzuconych do Francji. Otrzymują nowe dokumenty.
- Dobra Lucjan, ty będziesz Louis, Gustaw, ty będziesz Gouis, Hubert, ty będziesz...
- Ja nie jadę!

Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 25. wrz. 2014, 17:23

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: ROMCIO » 21. mar. 2015, 21:28

Pewnego dnia na świat przyszedł Jasio... Matka oficjalnie podczas porodu umarła... Lecz nieoficjalnie tylko lekarz znał przyczynę śmierci - szok związany z tym co zobaczyła: Jasio w pępku miał... złotą śrubkę. Ojciec zareagował na "złotą śrubkę" nad wymiar łagodnie. Oczywiście chodził z Jasiem (jeszcze w wieku niemowlęcym) do wszystkich możliwych specjalistów, jednakże nikt nie mógł mu odpowiedzieć: po co ta złota śrubka... Spróbował zatem pogodzić się z faktem... Jasio po raz pierwszy zwrócił uwagę na swoją "inność" w przedszkolu. Pewnego dnia zauważył, że inne dzieci nie mają złotych śrubek w pępku... Podszedł zatem do swojej pani wychowawczyni pytając - Plose pani, cemu ja mam zlotom ślubke w pempku? - Jasiu - nie mam pojęcia! - Ale jesteś normalnym chłopczykiem, nie martw się!

I tak żył Jasio wyśmiewany przez wszystkim, przez cały czas zadając sobie to pytanie: Na cholerę mi ta śrubka w pępku... Swoją pierwszą miłość musiał mocno upić, żeby nie zmieniła zdania, gdy to podczas jednej z imprez zechcieli spędzić noc w sypialni rodziców... Nadszedł czas liceum, Jasio już wtedy wiedział, jaki profil klasy go interesuje: biologiczna. Wtedy też, wraz ze swoim Panem Profesorem badali dokładnie pochodzenie złotej śrubki... Nadszedł czas matury (którą Jasio, rzecz jasna, zdał bez najmniejszych problemów), a oni nadal nie mogli znaleźć odpowiedzi na pytanie: CO TO ZA ZŁOTA ŚRUBKA!!!

Studia Jasio sobie obrał medyczne... Wraz z najlepszym profesorem na wydziale studiowali budowę złotej śrubki... Przeprowadzali badania, eksperymenty, jednakże nijak nie mogli pojąć przeznaczenia i zastosowania owej złotej śrubki....

W końcu profesor zaproponował Jasiowi udział w międzynarodowej konferencji medycznej, która co 4 lata gromadzi najlepsze i największe światowe sławy lekarskie. Jednakże od razu zaznaczył: niektóre badania mogą być bolesne... Poza tym nie wiadomo, jakie będą skutki uboczne...

Oczywiście Jasio postawił wszystko na jedną kartę - "jeśli tak ma być, to niech tak będzie! Ja po prostu muszę wiedzieć: NA CO MI TA ŚRUBKA!"

Badania trwały długo, na szczęście obeszło się bez skutków ubocznych (oprócz czasowego niedowładu prawej ręki), wyniki badań zostały przedstawione ostatniego dnia konferencji....

Wyniki badań nie przyniosły żadnego rezultatu... I tak właśnie Jasio pozostał na lodzie! Cała medycyna, cała nauka, nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: NA CHOLERĘ JASIOWI TA ZŁOTA ŚRUBKA W PĘPKU?!

Zrozpaczony Jasio zapijał się tanim whisky w półmroku pokoju, który wynajmował wraz z innymi kolegami ze studiów... Mógł pogodzić się ze śrubką, ale nie darował sobie tego, że nadal nie zna jej przeznaczenia!!

Ostateczne poszedł do ostatniego miejsca, gdzie może dowiedzieć się prawdy: do kościoła....

Ksiądz, bardzo zaciekawiony, próbował studiować w starych manuskryptach o złotych śrubkach, przeszukiwał najstarsze księgi i pisma z najstarszych bibliotek, a nawet wystosował pismo do papieża (dokumentując słynną złotą śrubkę foitografiami)... Zero odzewu... Nie wiadomo, co to jest, na co to jest, do czego to służy....

Ostatnią odpowiedzią, która dobremu księdzu przyszła do głowy (jako pokrzepienie serca młodego chłopaka), było: - Jasiu - oddaj swoją duszę Bogu, oddaj swoje serce Bogu, a wyjawi On przed Tobą prawdę...

Jasio oczywiście zastosował się do rady księdza, wyprowadził się na pustkowie, i tam w biedzie medytował... przez pełne 30 lat życia.... Żył w biedzie i nędzy, całkowicie odrzucił świat materialny, rozkosze cielesne, na rzecz poznania prawdy: NA CHOLERĘ MU TA ŚRUBKA?!

No i umarł... Młodo, bo w wieku 60 lat... Oczywiście w nieświadomości...

Poszedł Jasio do Nieba, a tam święty Piotr. Podchodzi do niego i mówi: - Proszę - całe życie poświęciłem poznaniu prawdy, poruszyłem wszystko, co mogłem, by się dowiedzieć, zrezygnowałem z całego świata, który mogłem zdobyć, bo chciałem znać prawdę - do czego służy ta złota śrubka, co mam ją w pępku?

Święty Piotr wyjął złoty śrubokręt, odkręcił złotą śrubkę i Jasiowi odpadła dupa...

Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 25. wrz. 2014, 17:23

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: ROMCIO » 21. mar. 2015, 21:48

Tak głupie, że aż śmieszne! Prawda? :)

Awatar użytkownika
Posty: 193
Rejestracja: 17. lut. 2015, 11:58

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Exactly » 22. mar. 2015, 21:51

W lesie wybucha wojna. Ogłaszają mobilizację. Niedźwiedź i zając, najlepsi kumple idą się stawić na komisję wojskową. Siadają razem na korytarzu, kolejni rekruci są przydzielani do odpowiednich jednostek. Nadeszła pora na niedźwiedzia. Po wejściu do pokoju generał pokazuje mu zdjęcie samolotu:
- Niedźwiedź, wiesz co to jest?
- Nie mam pojęcia, nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Na następnym zdjęciu widnieje czołg:
- A to, wiesz co to?
- Eee no to jest czołg.
- Wspaniale, a umiesz go obsłużyć?
- Niestety nie.
Wojskowy otwiera szafkę stojąca obok i wyjmuje karabin.
- A co powiesz mi o tym?
- AK 47, kaliber 7.62mm, szybkostrzelność teoretyczna...
- Dobrze, wystarczy, do piechoty.
Niedźwiedź wychodzi z pokoju, podbiega do niego zając:
- I jak było?
- Jestem w piechocie. Słuchaj na początku pokażą ci zdjęcia jakiegoś sprzętu. Mów , że nie wiesz co to jest. Na koniec wyjmą z jedynej tam stojącej szafy karabin. Powiedz, że umiesz z niego strzelać i będziemy razem w piechocie.
Przychodzi kolej zająca. Zdjęcie samolotu:
- Wiesz co to jest?
- Nie mam pojęcia.
Zdjęcie czołgu:
- A to?
- Też nie.
Zdenerwowany generał krzyczy:
- To co ty do cholery wiesz?!
- Wiem, że w szafie trzymacie kałacha.
- Dobrze zając, do wywiadu!

Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 04. paź. 2014, 23:10

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Krzysztof Rumszewski » 23. mar. 2015, 14:51

Przychodzi facet do lekarza z sinym jednym jadrem.
- Panie doktorze, co mi jest?
Lekarz zbadał go i wydal diagnozę:
- To rak, trzeba jak najszybciej amputować.
Operacja odbyła się, jednak po niedługim czasie ten sam facet przychodzi do lekarza.
- Panie doktorze ja się boje mam sine drugie jądro i członka...
- No tak złośliwa odmiana trzeba natychmiast amputować.
Podobnie jakiś czas po wyjściu ze szpitala ten sam facet zgłasza się do lekarza:
- Panie doktorze, ja mam sine całe podbrzusze
Lekarz zbadał go dokładnie po czym powiedział:
- Mam dla pana dobra wiadomość, to nie rak to jeansy panu farbują...

Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 02. mar. 2015, 23:48

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Bum » 25. mar. 2015, 16:29

Pewna firma zatrudniła nowego pracownika. Miał zacząć od poniedziałku, ale rano zadzwonił do swojego szefa:
- Jestem chory - oświadczył. Szef go usprawiedliwia.
Facet pojawia się w pracy we wtorek i pracuje ciężko przez cały tydzień, zadziwiając wszystkich swoją pracowitością i umiejętnościami. W następny poniedziałek znów dzwoni do szefa i oświadcza mu:
- Jestem chory.
Szef niechętnie usprawiedliwia go, zaznaczając jednak, że to już drugi poniedziałek z rzędu. I znów we wtorek facet przychodzi do pracy i pracuje do końca tygodnia, nawet szybciej i lepiej niż poprzednio.
W następny poniedziałek pracownik znów dzwoni.
- Jestem chory - powtarza. Szef go usprawiedliwia, postanawia jednak porozmawiać z nim we wtorek.
Następnego dnia facet pojawia się w pracy i zostaje wezwany do gabinetu szefa.
- O co chodzi? - pyta ten. - Widzę, że jesteś świetnym pracownikiem, ale jesteś tu dopiero trzy tygodnie i w każdy poniedziałek twierdzisz, że jesteś chory?
- Chodzi o to, że moja siostra ma fatalne małżeństwo i w każdy poniedziałek przed pracą jadę do niej ją pocieszyć - tłumaczy pracownik. - Od słowa do słowa i zawsze kończy się to tym, że przez cały dzień uprawiamy seks.
- Z siostrą?! - krzyczy szef. - Przecież to chore!
- Mówiłem panu, że jestem chory.

Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 02. mar. 2015, 23:48

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Bum » 26. mar. 2015, 14:32

...
Załączniki
Bez Facebooka.jpg

Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 23. lut. 2015, 11:47

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Przemollo9 » 01. kwie. 2015, 10:35

Nauczycielka pyta Piotrka:
- Zrobiłeś zadanie? - Proszę pani, mamusia zachorowała i musiałem wszystko w domu robić...
- Siadaj, pała! A ty Witku, zrobiłeś zadanie?
- Ja proszę pani musiałem ojcu pomagać w polu...
- Siadaj, pała! A ty Jasiu, zrobiłeś zadanie?
- Jakie zadanie, proszę pani, mój brat wyszedł z więzienia, taka balanga
była, że szkoda gadać!
- Ty mnie tutaj swoim bratem nie strasz! Siadaj, trója!

Awatar użytkownika
Posty: 298
Rejestracja: 07. paź. 2014, 12:27

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: PerToPer » 02. kwie. 2015, 9:44

Egzamin na prawo jazdy. Instruktor i trzy blondynki:
- Jakiego koloru jest biały polonez?
- Może czarny?
- Niestety nie, może pani numer dwa.
- Może czerwony?
- Niestety nie, może pani numer trzy.
- Może... biały?
- Bardzo dobrze, pytanie numer dwa: ile drzwi ma czterodrzwiowy polonez?
- Może trzy?
- Niestety nie, może pani numer dwa.
- Może dwa?
- Niestety nie, może pani numer trzy, pani tak ostatnio ładnie odpowiedziała.
- Może... biały?

Skopiowano ze strony: potworek.com/dowcipy - potwornie dobre dowcipy!

Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 02. mar. 2015, 23:48

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Bum » 03. kwie. 2015, 10:45

Pani kazała na lekcję przygotować dzieciom historyjki z morałem.
Historyjki mieli dzieciom rodzice opowiedzieć. Następnego dnia dzieci po kolei opowiadają, pierwsza jest Małgosia.
- Moja mamusia i tatuś hodują kury - na mięso. Kiedyś kupiliśmy dużo piskląt, rodzice już liczyli ile zarobią, ale większość umarła.
- Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną - tak powiedzieli rodzice
- Bardzo ładnie.
Następny Mareczek:
- Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły się koguty.
- Dobrze Mareczku a jaki z tego morał?
- Nie z każdego jajka wylęga się kura - tak powiedzieli rodzice.
- Bardzo ładnie.
No i wreszcie grande finale czyli prymus Jasio (pani łyka valium):
- Łociec to mnie tak pedział: Kiedyś dziadek Staszek w czasie wojny był cicho ciemnym. No i zrzucali go na spadochronie nad Polską. Miał przy sobie tylko mundur, giwere, sto naboi, nóż i butelkę szkockiej whisky. 50 metrów nad ziemią zauważył, że leci w środek niemieckiego garnizonu. Niemcy już go wypatrzyli, więc dziadek Staszek wychlał całą whisky naraz, żeby się nie stłukła, odpiął spadochron i spadł z 20 metrów w sam środek niemieckiego garnizonu. I tu dawajta! Pandemonium! Dziadek Staszek pruje z giwerki! Niemcy walą się na ziemię jak afgańskie domki! Juchy więcej niż na filmach z gubernatorem Arnoldem. Z 80 ubił i jak skończyły mu się pestki wyjął nóż i kosi Niemców jak Boryna zborze. Na 30 klinga poszłaaaa, pozostałych dziadek za***ał z buta i uciekł...
W klasie konsternacja. Pani, mimo valium - w spazmach, pyta się:
- Śliczna historyjka dziecko, ale jaki morał?
- Też się taty pytałem a on na to: "Nie wk*rwiaj dziadka Staszka jak se popije"

Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 20. mar. 2015, 21:33

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: LIPMANN » 07. kwie. 2015, 12:23

Żona funkcjonariusza służby prewencyjnej (ci co biegają z pałami i tarczami) zażyczyla sobie na rocznicę ślubu buty z krokodyla. Więc ten wybrał się do Egiptu. Po powrocie opowiada o zdarzeniu kolegom w pracy:
- Poszedłem nad ten Nil, szukałem, szukałem, szukałem, aż wreszcie znalazłem krokodyla. Wyskoczyłem z krzaków, dopadłem gada, pała, gaz, pała, gaz, pała, gaz. Wreszcie krokodyl padł. Odwracam go do góry nogami i...
- No i co?!!!
- Nic. Bez butów był, skur..syn!

Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 24. mar. 2015, 12:02

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Papa » 08. kwie. 2015, 20:19

Czemu smerfetka nie ma dzieci?
Bo sypia z ciamajdą :D

Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 20. paź. 2014, 8:09
Lokalizacja: Wrocław/Poznań

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Lusiak Marian » 08. kwie. 2015, 20:21

Mnie bardziej interesuje to, z kim Papa Smerf zrobił wszystkie swoje Smerfy :mrgreen: Bo , chyba nie z Gargamelem :twisted:

Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 24. mar. 2015, 12:02

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Papa » 08. kwie. 2015, 20:24

Lusiak zwolnij trochę ten Twój marsz bo jesteś za bardzo do przodu. :lol: Moja żona zmarła przy ostatnim porodzie. W końcu urodzić tyle smerfów to nie takie proste :D

Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 24. mar. 2015, 12:02

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Papa » 08. kwie. 2015, 20:25

A karabinek też mam nie od parady :P

Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 20. paź. 2014, 8:09
Lokalizacja: Wrocław/Poznań

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Lusiak Marian » 08. kwie. 2015, 20:31

Papa pisze:A karabinek też mam nie od parady :P

I rozumiem, że chcesz się troszkę postrzelać na podwórku :)
Załączniki
rakieta.jpg
rakieta.jpg (8.54 KiB) Przeglądany 40801 razy

Awatar użytkownika
Posty: 44
Rejestracja: 24. lut. 2015, 10:37

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Johno » 08. kwie. 2015, 20:48

Dziś zasłyszane. Wchodzi Icek do mieszkania i widzi soją żonę w łóżku z najlepszym przyjacielem. Icek ze zdziwieniem do przyjaciela: Mosiek, ja muszę, ale Ty?

Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 03. gru. 2014, 12:59

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Super B » 08. kwie. 2015, 20:51

A teraz pokaż ten wpis swojej żonie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To dopiero byłaby zabawa. Powiedziałbym, że mordercza :mrgreen:

Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 03. gru. 2014, 12:59

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Super B » 08. kwie. 2015, 21:16

Papa pisze:A karabinek też mam nie od parady :P


Lusiak Marian pisze:I rozumiem, że chcesz się troszkę postrzelać na podwórku :)


Chłopaki ja was pogodzę :) Naprawdę :)
Załączniki
gwiazda-smierci-gwiezdne-wojny-gizm-660x494.jpeg

Awatar użytkownika
Posty: 203
Rejestracja: 26. wrz. 2014, 9:14

Re: Humor słowny i scenki z życia

Postautor: Hekla » 09. kwie. 2015, 15:33

Władze rosyjskie postanowiły wydać Czukczom dowody osobiste.
Do takich dowodów potrzeba naturalnie zdjęć. Jedynemu fotografowi na Czukotce szybko się robota znudziła i stwierdziwszy, że i tak wszyscy jednakowo wyglądają, doszedł do wniosku, że wystarczy sfotografować jednego, a wszystkim pozostałym robić odbitki z tego jednego negatywu.
Wszystko szło pięknie do momentu, kiedy jeden z Czukczów zgłosił reklamację:
- To nie moje zdjęcie!
- No jakże nie twoje? Twoje! Twoja morda!
- Morda moja, kufajka nie moja!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Humor w różnych postaciach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Posty: 722
Re: Jaka firma do instalacji fotowoltaicznej dla biznesu?

data » 28.04.2024, 12:13

Jeśli myślisz o inwestycji w banki energii dla swojej firmy, warto rozważyć ofertę TSG Solutions. Mają banki energii, które współpracują z instalacjami fotowoltaicznymi. Szczegóły na
Awatar użytkownika
Posty: 506
Re: Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

data » 26.04.2024, 20:14

Takie wypożyczalnie muszą na bieżąco serwisować maszyny aby dostarczać je do klientów w pełni sprawne, bez żadnych usterek. Wszystkie naprawy muszą być na bieżąco wykonywane, przeglądy.
Awatar użytkownika
Posty: 722
Re: Budować dom, czy kupić mieszkanie w bloku?

data » 26.04.2024, 14:24

Odkryj Bąkowo koło Gdańska i przekonaj się, dlaczego warto tam zamieszkać. Ta miejscowość ma wiele do zaoferowania, o czym przeczytasz tutaj https://www.amprojekt.com.pl/blog/35-ba ...
Awatar użytkownika
Posty: 722
Re: Nowa kuchnia

data » 26.04.2024, 13:54

Lakierowane fronty meblowe dostępne na https://akcesoriazagrosze.pl/content/9- ... akierowane mogą nadać twoim meblom nowoczesny lub elegancki wygląd, zależnie od wybranego koloru i
Awatar użytkownika
Posty: 1414
Re: Hala stalowa - budowa

data » 26.04.2024, 11:44

Z wieloma technicznymi problemami z pewnością pomoże Wam . Jest to fachowiec, który przeprowadza analizy i ekspertyzy budowlane. Posiada wieloletnie doświadczenie w tym
Awatar użytkownika
Posty: 71
Re: Jaki prezent na parapetowe

data » 26.04.2024, 9:55

Słodkości są doskonałym prezentem dla każdego, kto lubi słodkie smakołyki i chce poczuć odrobinę radości w postaci pysznych smaków. Od eleganckich zestawów czekoladek po kreatywne
Awatar użytkownika
Posty: 1247
Re: wasze ulubione kosmetyki

data » 25.04.2024, 22:42

W ostatnim czasie moim ulubionym kosmetykiem stała się mascara wonder match od eveline. Żadna nie zrobiła tak pięknego efektu na moich krótkich i prostych rzęsach jak ta.
Awatar użytkownika
Posty: 71
Re: Budować dom, czy kupić mieszkanie w bloku?

data » 25.04.2024, 17:54

Wartość zakupu mieszkania zależy od wielu czynników, w tym indywidualnych potrzeb, sytuacji finansowej oraz celów życiowych. Decyzja o zakupie mieszkania powinna być starannie przemyślana i
Awatar użytkownika
Posty: 1555
Re: sprawdzony stomatolog

data » 25.04.2024, 16:38

Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem. Dlatego osobiście mogę Wam polecić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki
Awatar użytkownika
Posty: 1555
Re: Jakie formy reklamy najskuteczniejsze

data » 25.04.2024, 15:17

Jeżeli szukacie sprawdzonej agencji reklamowej, to polecam Wam sprawdzić ofertę OSTRO-Video - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty-reklamowe , która zajmuje się tworzeniem m.in. filmów

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Posty: 170
Re: Wymiana ogrzewania

data » 20.04.2023, 14:44

Czas starych systemów grzewczych, opartych na spalaniu paliw kopalnych nieubłaganie dobiega końca. Na szczęście mamy dużo lepszą alternatywę, jaką jest prąd elektryczny. Wbrew obiegowej
Re: Powietrzna pompa ciepła - czy to dobry pomysł?

data » 02.09.2022, 15:35

Czy powietrzna pompa to dobry pomysł? Dane mówią same za siebie! Zachęcam do zapoznania się z krótkim wpisem: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktua ...
Awatar użytkownika
Posty: 82
Jak czytacie książki, czyli książkowe rytuały

data » 30.09.2021, 9:25

Zapraszam do zamieszczania opisu swoich rytuałów na Najciekawsze opisy zaprezentujemy w nowej audycji na
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Posty: 60
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Posty: 33
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Posty: 524
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Posty: 15
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Posty: 22
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o