Dobre meble

Natomiast tu można wyżyć się intelektualnie na każdy temat "tchnący" powagą

Re: Dobre meble

Postautor: Olek » 14. sie. 2019, 17:07

Ostatnio zakupiłem super meble w https://www.edinos.pl/nowe-brzesko Wygodne. Dopasowane.

Poprzednia

Wróć do Salon poważnych dyskusji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Aranżacja wnętrza

data » 23.08.2019, 15:47

Każde pomieszczenie musi pasować do ogólnego stylu w waszym domu, mieszkaniu. Pamiętajcie o tym jeżeli zabieracie się za aranżacje wnętrz. Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma
Awatar użytkownika
Re: Nauka pierwszego tańca

data » 23.08.2019, 15:40

Muszę Ci się przyznać, że chyba nie umiem tańczyć Albo po prostu trema mnie zżera. Na weselach jakoś tam dawałem radę...Jesli chcesz dobrze wypaść na własnym to może faktycznie warto
Awatar użytkownika
Re: Kapsuła na camper

data » 23.08.2019, 15:37

Fajna opcja, nie powiem:) Z tym, że na pewno z pickupa nie da rady zrobić takiego przestrzennego kampera z prawdziwego zdarzenia. Zawsze można jednak wypożyczyć i ja mam własnie taki zamiar, bo
Awatar użytkownika
roboty ziemne w Krakowie

data » 23.08.2019, 15:05

Ostatnio znajoma zleciła i była bardzo zadowolona. Sama szukam firmy zajmującej się tego typu usługami... Polecacie Stakopbud? Macie z nimi jakieś
Awatar użytkownika
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

data » 23.08.2019, 14:52

Może uda się wam coś gotowego znaleźć. Jednak według mnie najlepszą opcja będą meble robione na wymiar. Jeżeli szukacie tego typu propozycji to zerknijcie sobie na stronkę
Awatar użytkownika
Wyburzanie starego garażu

data » 23.08.2019, 14:40

Cześć. Polećcie jakąś firmę zajmującą się wyburzaniem starych budynków. Słyszałam że w firmie Stakopbud są dość popularne w Małopolsce. Znacie
Awatar użytkownika
Re: Jaki okap w kuchni

data » 23.08.2019, 14:19

Nad wyspę to fajnie prezentuje się ten specjalny okap
Viessmann wynajmuje kontenerowe kotłownie!

data » 23.08.2019, 14:16

Witajcie! Firma Viessmann ma do zaoferowania trzy modele mobilnych kotłowni kontenerowych (1 kotłownia wodna, 2 kotłownie parowe) pod wynajem. Do współpracy zapraszamy: - zakłady
Wynajmij kotłownie kontenerowa od Viessmann!

data » 23.08.2019, 14:15

Witajcie! Firma Viessmann ma do zaoferowania trzy modele mobilnych kotłowni kontenerowych (1 kotłownia wodna, 2 kotłownie parowe) pod wynajem. Do współpracy zapraszamy: - zakłady
Kotłownia kontenerowa na wynajem od Viessmann!

data » 23.08.2019, 14:14

Eksperci na forum

Viessmann wynajmuje kontenerowe kotłownie!

data » 23.08.2019, 14:16

Awatar użytkownika
Re: Aranżacja wnętrza

data » 07.08.2019, 14:11

Do wnętrza o nieco surowym charakterze proponuję klasyczny stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami. Do tego metalowe krzesła, których siedzisko i oparcie ma formę siatki. Całość
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić