Moskitiery w Lublinie

Awatar użytkownika

Moskitiery w Lublinie

Postautor: ster » 04. cze. 2018, 13:05

Czy ktoś może jest z Lublina? Gdzie zakładaliście u siebie moskitiery? Jaka firmę mozecie polecić?
http://www.koty.pl/

Awatar użytkownika

Re: Moskitiery w Lublinie

Postautor: rambow » 05. cze. 2018, 6:42

ster pisze:Czy ktoś może jest z Lublina? Gdzie zakładaliście u siebie moskitiery? Jaka firmę mozecie polecić?

Moskitiery zakladała nam ta sama firma, w której zamawialiśmy wczesniej rolety. Z czasem doszliśmy do wniosku, ze moskitiery by sie nam przydały (szczególnie latem). A że byliśmy zadowoleni z ich usług to skorzystaliśmy z nich ponownie.
Daję tutaj kontakt ----> https://lublinrolety.pl/produkty/moskitiery/

Możesz do nich napisać, ewentualnie sie tam wybrać. Nie jest drogo, ale ostateczną wycenę będą mogli zrobić po wymiarach okien.

Wróć do Okna fasadowe, ogrody zimowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

data » 21.08.2018, 13:35

Jeśli o materac chodzi to polecam producenta https://materacyk.pl/ bo mam od nich materac u siebie w sypialni i u córki i jestem z nich zadowolona. Wygodne, nie chłoną wilgoci i zapachów no i do
Awatar użytkownika
Re: kserokopiarka

data » 21.08.2018, 13:35

Ja też uważam, że lepiej jest wynająć/wydzierżawić drukarkę - po co ją kupować? Wystarczy podejść do takiego serwisu jak http://www.biuro-styl.com.pl i wyjaśnią jaka jest różnica
Awatar użytkownika
Re: Założenie gabinetu kosmetycznego

data » 21.08.2018, 13:32

jaca_a ja też często zaglądam do hurtowni Mimari. Teraz mają fajne promocje na różnego typu urządzenia kosmetyczne. Poważnie zastanawiam się nad zakupem do salonu nowego lasera diodowego
Awatar użytkownika
Re: Jaki biznes?

data » 21.08.2018, 13:08

Jeśli macie ziemię to warto zastanowić się nad wykorzystaniem jej do upraw. Teraz rolnictwo nie jest już takie trudne jak kiedyś. W gospodarstwach wprowadza się coraz to nowsze rozwiązania,
Awatar użytkownika
Re: Kiedy wymieniać układ wydechowy?

data » 21.08.2018, 13:00

A może w Motochemii znajdziesz odpowiednie i niedrogie części do układu wydechowego? Ostatnio natrafiłem na ten sklep, gdy kupowałem
Awatar użytkownika
Re: Meble do sypialni

data » 21.08.2018, 12:59

Na pewno warto pamiętać, że meble w sypialni to nie wszystko. Mi się na przykład bardzo podobają tapety ścienne. Co powiedzielibyście na przykład na taką sypialnię z tapetą ścienną: Źr
Awatar użytkownika
Re: Remont mieszkania i dekoracje

data » 21.08.2018, 12:58

Spróbujcie zrobić sami tyle ile się da. Zawsze coś sami zaoszczędzicie. My to tylko wynajęliśmy ekipę od spraw hydraulicznych, z resztą daliśmy sobie jakoś radę:) Wybraliśmy bardzo fajne
Awatar użytkownika
Re: Meble do sypialni

data » 21.08.2018, 12:57

Na pewno wśród producentów mebli jest ogromny wybór także fajnych łóżek. Chociaż wiadomo, że w sypialni nie tylko meble się liczą . Co powiedzielibyście na uwzględnienie w sypialni
Nowe produkty w ofercie Viessmann od 1 sierpnia 2018

data » 21.08.2018, 12:48

Witam, Miło mi poinformować, że wprowadzamy do naszej oferty nowe interesujące produkty w zakresie pomp ciepła, podgrzewaczy pojemnościowych a także nowe pakiety urządzeń. - Zdalne
Nowości w ofercie Viessmann 2018

data » 21.08.2018, 12:44

Witam, Miło mi poinformować, że wprowadzamy do naszej oferty nowe interesujące produkty w zakresie pomp ciepła, podgrzewaczy pojemnościowych a także nowe pakiety urządzeń. - Zdalne

Eksperci na forum

Nowe produkty w ofercie Viessmann od 1 sierpnia 2018

data » 21.08.2018, 12:48

Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 10.08.2018, 10:15

Warto najpierw zapytać tych co taki zbiornik mają, ile płacą za gaz. Jest to jedna z najdroższych opcji
Awatar użytkownika
Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 07.08.2018, 1:10

Ponad dwa lata temu zapowiadałem wydanie specjalnej książki-poradnika. Informuję, że jest już do nabycia. SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW. Format A4, stron 500. Jest to
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego