Kredyt gotówkowy na remont łazienki

Awatar użytkownika

Kredyt gotówkowy na remont łazienki

Postautor: gimlik » 27. gru. 2017, 12:17

Interesuje mnie kwota około 20 tysięcy.
Gdzie dostaniemy taki kredyt, ale wykluczając hipotekę?
Jak najlepsze warunki. Mamy 7 tysięcy wykazanego dochodu na 2 osoby.
Wystarczy?

Re: Kredyt gotówkowy na remont łazienki

Postautor: magad » 29. gru. 2017, 21:46

My dostaliśmy w Inbanku trochę mniejszą kwotę na dobrych warunkach. Puszczaliśmy wniosek do nich dlatego, że mieli najniższe RRSO dla kredytu online. Nasze zarobki to ponad 6 tysięcy na rękę - dwoje dorosłych i jedno dziecko. Nie mamy innych kredytów. Najłatwiej - puść wstępny wniosek, to dostaniesz info, czy faktycznie zostanie wam to przyznane.

Awatar użytkownika

Postautor: gimlik » 02. sty. 2018, 12:17

Przed chwilą puściłem wstępny wniosek.
Sprawdziłem dwa różne rankingi kredytów online - w każdym przypadku Inbank z najniższym RRSO i najwyższą możliwą kwotą.
O mniej więcej coś takiego by nam chodziło. Zobaczymy co nam napiszą o naszym wniosku.

Postautor: magad » 04. sty. 2018, 18:02

I co, dostałeś akcept? Jeśli masz pozytywne parametry, to raczej nie ma opcji odmowy.
Nie wiem jakie oni mają minima, ale zakładam, że przy rozsądnych dochodach na spokojnie kredyt zostanie przyznany.

Awatar użytkownika

Postautor: gimlik » 08. sty. 2018, 12:16

Tak, mam akcept wniosku i czas na uzupełnienie dokumentów.
Babka z którą rozmawiałem telefonicznie twierdzi, że to jedynie formalność i w zasadzie, o ile wszystko ok z dokumentami, to kredyt na pewno będziemy mieć przyznany. Czyli zdolność jest.

Postautor: danek » 23. lut. 2018, 17:02

Sprawdź w banku Raiffeisen. Można tam dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Długi czas spłaty pożwala dopasować wysokość rat do swoich możliwości

Postautor: Magdula88 » 07. mar. 2018, 21:17

Łazienka potrafi bardzo drogo wyjść jak zresztą widać. Jak nie macie niezbędnego remontu to ja bym się raczej wstrzymała. Jednak jak już remont jest koniecznością i nie macie pieniędzy na niego to najlepiej skorzystać z pożyczki na raty z jakiejś sprawdzonej firmy pożyczkowej. Moja znajoma z pracy korzystała z firmy Mikro Rata. U nich możecie dostać nawet do 10 tysięcy złotych bez żadnych problemów.

Postautor: zenka » 15. mar. 2018, 23:39

Jeśli żaden z banków nie zechce udzielić Ci kredytu, możesz zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/ (serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami). Widnieje na nim kalkulator umożliwiający oszacowanie kosztów kredytu i wysokości raty...

Postautor: Kermit » 25. mar. 2018, 20:35

Najlepiej pójść do doradcy który współpracuje z kilkunastoma bankami żeby wybrał najtańszą oferte

Postautor: jaca_a » 27. mar. 2018, 17:19

A co powiesz na ofertę kredytową z kredyt123 opinie ? Bo w sieci znalazłem wiele pozytywnych opinii na ich temat. Oferują dogodne raty, wysoką kwotę kredytowania, błyskawiczną decyzję i minimum formalności.

Postautor: oewonga » 27. mar. 2018, 17:55

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=obud.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Wróć do Wanny, jacuzzi, natryski, sauny, baseny,

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Fototapety czy są na czasie

data » 25.05.2018, 9:08

Szczerze mówiąc, to ja nie przepadam za fototapetami - wydają mi się mało estetyczne. Zdecydowanie bardziej, jako ozdobę, wolę grafiki na ścianę. Takie jak . Co wolicie? Grafiki czy
Awatar użytkownika
Re: Jaka ściana do pokoju dla dzieci ?

data » 25.05.2018, 9:06

A może zainteresują Cię , ścianę, okno? ja do pokoju maluszka zdecydowałam się na kolorowe
Awatar użytkownika
Re: Dekoracje do domu

data » 25.05.2018, 9:05

Ja za sztucznymi kwiatami nie przepadam, ale lubię motywy roślinne. Ostatnio koleżanka poleciła mi akcesoria do domu ze sklepu Dekoori.pl. Kupiłam tam piękną pufę z motywem monstery. Sami
Awatar użytkownika
Re: Kuchnia - wyposażenie

data » 25.05.2018, 8:47

Najważniejsze w przypadku kuchennego wyposażenia są jak dla mnie meble, które powinny być eleganckie, ale i praktyczne. Sam niedawno kupowałem nowe meble, solidne i kilka innych drobiazgów.
Awatar użytkownika
Re: Kominek z płaszczem wodnym

data » 25.05.2018, 8:14

Kominek z płaszczem wodnym ma zarówno wiele zalet ale też liczne wady, moi poprzednicy mają dużo racji. Osobiście uważam, że tak naprawdę niezależnie od rodzaju wybranego kominka, należy
Awatar użytkownika
Re: ceny ekkogrocha

data » 24.05.2018, 23:27

Tutaj https://kuppanwyngiel.eu sobie sprawdźcie ceny i dostępność. Na pewno strona was mile zaskoczy. Trzeba zawsze badać stosunek jakości do ceny. Na Kup Pan Wyngiel warto kupować, bo
Awatar użytkownika
Re: Jakie okna do mieszkania

data » 24.05.2018, 21:39

A poradzcie - co robic, jesli okna PCV mam juz niezbyt szczelne? Gwarancja oczywiscie minela;/ Da sie jakos je naprawic? Jest jakis serwis w Warszawie czy okolicy, ktory nie zedrze ze mnie majatku?
Awatar użytkownika
Re: Co do pokoju zamiast firan

data » 24.05.2018, 21:35

Dobry wieczor, teraz wg mnie najbardziej popularna opcja sa rolety. Zaluzje - kojarza mi sie mieszkaniami z lat 90 - firanki + zaluzje, ktore sa wiecznie zakurzone i polamane. Plisy - nie chronia
Awatar użytkownika
Lubicie nosić papcie?

data » 24.05.2018, 20:49

Lubicie nosić papcie? Tak czy nie bardzo raczje?
Awatar użytkownika
Białe meble ogrodowe

data » 24.05.2018, 20:36

Najlepsze meble ogrodowe znajdziecie tutaj - https://gardenspace.pl/biale-meble-ogrodowe Mają wiele wariantów

Eksperci na forum

Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 22.05.2018, 10:52

Zgadza się, wielokrotnie podkreślam, że dobieranie nowego systemu grzewczego do „starego” zapotrzebowania na ciepło jest zdecydowanie działaniem niewłaściwym! W pracach
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 21.05.2018, 20:14

Wątek jest o ogrzewaniu na podczerwień. Ogrzewanie gazem ma tyle wspólnego z podczerwienią, co wychowanie fizyczne z fizyką. Do tego jest droższe w eksploatacji od systemów grzewczych na
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: lampa stojąca do salonu

data » 07.05.2018, 9:58

Ciekawie prezentuje się minimalistyczna, czarna lampa z metalu. Jej noga może być wygięta pod kątem 90 stopni. Dobrze zgra się z innymi ciemnymi elementami jak grzejnik czy dywanik.
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament