Jaka kabina prysznicowa?

Re: Jaka kabina prysznicowa?

Postautor: adamm90 » 07. wrz. 2018, 16:09

Taka, która będzie pasowała do aranżacji łazienki. Jeśli jest nowocześnie urządzona, to powinny się nadać minimalistyczne kabiny kwadratowe albo prostokątne, o takie https://www.nanolazienki.pl/Kabiny-prysznicowe-c14 - są dość eleganckie.

Postautor: Viscoz » 07. paź. 2018, 10:55

Mi w łazience marzy się wanna wolnostojąca Besco https://www.banyo.pl/ser-pol-635-Besco- ... ojace.html Oczywiście taka wanna wymaga nieco większej bardziej przestronnej łazienki, ale właśnie taka mi się marzy.

Postautor: filippo » 03. lis. 2018, 12:01

Zamieniłem kabinę prysznicową tzw. "gotowca" na brodzik z gresu z przeszkleniem. Polecam takie rozwiązanie

Poprzednia

Wróć do Wanny, jacuzzi, natryski, sauny, baseny,

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Szukam dobrego adwokata

data » 11.12.2018, 9:56

Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu prawa pracy to warto zgłosić się do kancelarii z Poznania - http://www.lexstrada.pl/ posiada ona ogromne doświadczenie i na pewno pomoże w najtrudniejszych
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 11.12.2018, 9:46

Ja bym powiedziała, że wręcz trzeba, aby uniknąć wielu błędów, a tak swoją drogą fajne artykuły. Przyznam, że i my korzystaliśmy z podobny. dzieki temu mamy urządzoną sypialnię tak
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 11.12.2018, 9:33

Zzgadza się, biuro to przede wszystkim komfort pracy. Jednak z włąsnego doświadczenia wiem, że warto mieć jeszcze chociaż niewielki kącik wypoczynkowy, gdzie nie tylko chwilę sami
Awatar użytkownika
Re: Nowocześnie czy tradycyjnie?

data » 11.12.2018, 9:26

Ale przecież nowoczesność można spokojnie połączyć z klasyką i ręczę, że wyjdzie z tego świetna aranżacja. Wiem, bo sami to zrobiliśmy. Nawiązaniem do tej tradycji czy klasyki jest
Awatar użytkownika
Re: Nowoczesne meble

data » 11.12.2018, 9:18

Nie miałam z nimi do czynienia i nie wypowiem się na ich temat, co do tego wyboru, to przyznam, że co niektóre są nawet fajne, ale ceny mają szokujące. Ja jednak zdecyduję się na
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 11.12.2018, 9:12

Jeśli ma sie tylko miejsce to jasne, że własne biuro to wygoda i spore oszczędności, nie trzeba wtedy nikomu płacić za wynajem. Nasze jest włąsnie na ukończeniu i zaczynamy rozglądać sie
Awatar użytkownika
Re: Jaki narożnik do salonu?

data » 11.12.2018, 9:04

Szczerze, to wszystkie wyglądają praktycznie identycznie, róznią sie tylko kolorem tapicerki i wielkością. Wybacz ale jak dla mnie to nic specjalnego. Sami niedawno szukaliśmy fajnego
Awatar użytkownika
Re: Nowocześnie czy tradycyjnie?

data » 11.12.2018, 8:41

Każdy ma swój gust, a mu podoba się pewna synteza tych dwóch styli, czyli nowocześnie, ale z nawiązaniem do
Awatar użytkownika
Re: kamień dekoracyjny

data » 11.12.2018, 8:41

To ciekawe i coraz popularniejsze rozwiązanie i muszę przyznać, że sama zaczęłabym się zastanawiać nad taką dekoracją
Awatar użytkownika
Re: Jaka fototapeta do sypialni

data » 11.12.2018, 8:40

Wybór fototapet jest spory, ale niezależnie od tego, czy komuś się podobają czy nie, powinny one być po prostu dopasowane do wystroju

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 06.12.2018, 15:20

Urządzenia ogrzewające powietrze są drogie w eksploatacji i żadne gwarancje nie pomogą. To jest zaklinanie rzeczywistości. Ile kosztuje realne ogrzewanie w domu ogrzewanym podczerwienią
Re: Kolektory słoneczne czy panele fotowoltaiczne?

data » 28.11.2018, 14:12

Noooo, to bardzo ciekawe rozwiązanie i racjonalne podejście do konsumpcji i produkcji energii. Pamiętaj, że energię z instalacji fotowoltaicznej możesz rozliczać rocznie na zasadzie
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić