Strop gęstożebrowy LEIER, LEIER PLUS

Awatar użytkownika

Strop gęstożebrowy LEIER, LEIER PLUS

Postautor: Samuel Sz » 03. kwie. 2015, 10:22

Strop gęstożebrowy LEIER, LEIER PLUS instrukcja montażu
Załączniki
001_strop_gestozebrowy_instrukcja.pdf
(395.57 KiB) Pobrany 234 razy

Re: Strop gęstożebrowy LEIER, LEIER PLUS

Postautor: naczos » 24. kwie. 2017, 21:41

Stropy gęstożebrowe to IMHO najfajniejsze rozwiązanie dla domu jednorodzinnego. Są w miarę tanie i szybko się je robi i nie trzeba stawiać pełnego deskowania, które jest mega czasochłonne. U mnie w domu był montowany strop Porothermu, nie ma praktycznie żadnego ugięcia, a rozpiętości mam spore (w salonie jest osiem metrów). Izoluje dźwięki i robiliśmy go w sumie jakieś cztery dni :) Polecam

Awatar użytkownika

Re: Strop gęstożebrowy LEIER, LEIER PLUS

Postautor: henio78 » 22. sty. 2018, 11:31

To samo mogę powiedzieć o stropach gęstożebrowych Uciechowski - tanie, proste i szybkie w montażu.

Wróć do Przegrody, izolacje, warstwy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Jakie lampy wybrać do sypialni ?

data » 16.11.2018, 23:24

Najlepiej zdecydować się na lampy wiszące. Ładnie się prezentują i wprowadzają taki przytulny klimat. Poza tym w sypialni nie musi być mocnego oświetlenia. Wszystko ma ładnie wyglądać i
Awatar użytkownika
Re: Urządzenia do utrzymania w czystości podłóg

data » 16.11.2018, 22:15

Moim zdaniem warto rozważyć tez odkurzacze automatyczne jak np ten - Wiadomo jak u każdego jest z czasem, a jeżeli przestrzeń nie jest niewiadomo jak zawalona to taki automatyczny odkurzacz
Awatar użytkownika
Re: kredyt gotówkowy

data » 16.11.2018, 21:15

O ile dobrze widziałam, to w Habza Finanse widziałam kredyt inwestycyjny dla firm. Odezwij się na stronie, to zadzwonią do Ciebie. Mają doprawdy bogatą ofertę kredytów. Na pewno cos dla
Awatar użytkownika
Re: Samochód dla rodziny - jaki?

data » 16.11.2018, 19:33

Ja ostatnio czytałam o samochodach BMW. Orientujesz się może, ile mniej więcej może kosztować? Na ich stronie można się umówić na jazdę próbną, chyba skorzystam, bo co mi szkodzi
Awatar użytkownika
Re: Fundament z keramzytu

data » 16.11.2018, 17:31

Poczytaj o bloczkach keramzytowych. Na pewno nie chłoną wody za to "wypychają" wilgoć na zewnątrz a co za tym idzie - ściany bez zalegającej wilgoci uniemożliwiają rozwój
Awatar użytkownika
Re: Organizacja wesela

data » 16.11.2018, 13:44

To fakt, że przy organizacji wesela trzeba załatwić dużo spraw. Na pewno trzeba pamiętać o atrakcjach dla gości. Wiadomo ze DJ czy orkiestra poprowadzą jakieś zabawy ale fajnie jest miec
Awatar użytkownika
Re: Meble ogrodowe

data » 16.11.2018, 13:32

My mamy meble robione u stolarza na zamówienie, trzymają sie w dobrej formie juz 4 rok. Zabezpieczylem je impregnatem do drewna garden luxdecor i dzieki temu nie niszczeją a ja nie mam przy nich
Awatar użytkownika
Brodzik do łazienki

data » 16.11.2018, 11:03

Witajcie ! jestem na etapie remontu łazienki i muszę kupić brodzik , nie bardzo wiem jaki wybrać . Polecicie może jakąś firmę? Ponoć chwalą sobie te
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 16.11.2018, 10:48

Budując dom warto postawić na dom ekologiczny i energooszczędny czyli dom drewniany z bali. Teraz takie domki są mega na czasie i świetnie się prezentują
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk na elewacje

data » 16.11.2018, 10:48

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w doborze tynków, to jest mój pierwszy dom, ale....KOSBUD spodobał mi się cenowo i kolorystycznie spośród rozpatrywanych przeze mnie ofert, poza tym to

Eksperci na forum

Re: Dom energooszczędny - koszty budowy vs. koszty eksploata

data » 15.11.2018, 15:22

Zależy jak na to spojrzysz i jak zaplanujesz budowę. Jeśli odpowiednio wcześnie, to może się okaże, że rezygnując z komina, stawiając na prosty dach, rezygnując z pomieszczenia
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 30.08.2018, 11:31

Tak się składa, że ludzie od samego wynalezienia ognia ogrzewali się podczerwienią. Podczerwień, to po prostu ciepło. Słońce grzeje nas w podczerwieni! Jak ktoś tego nie kuma, to już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić