Co na puste ściany?

Co na puste ściany?

Postautor: paszek90 » 02. lip. 2020, 10:38

Jesteśmy właśnie na etapie remontu naszego mieszkania, ale ściany wydają się zbyt puste. Nie mamy żadnych wiszących szafek, czy obrazów które jakoś zapełniłyby to miejsce. Macie sposoby na aranżację wnętrz? Czy tego typu fototapety https://www.fototapety24.net/fototapety ... i-362.html z motywem uliczek, będą dobrą opcją?

Re: Co na puste ściany?

Postautor: nicschw » 10. wrz. 2020, 14:25

Osobiście bym pomalowała ściany farbą pasującą do wystroju, a jako dodatki powiesiła półki z konsimo.pl oraz zdjęcia rodzinne oprawione w ramki :).

Wróć do Wykańczanie wnętrz, wystrój pomieszczeń

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Dekoracje weselne

data » 01.10.2020, 7:22

Bardzo dobrze sprawdzają się napisy na wynajem, warto o taki zadbać i na swoim weselu. Ja trafiłam na świetną firmę https://szykownie.com.pl/ Mają tu w ofercie piękne drewniane napisy na
Awatar użytkownika
Re: Jakie oświetlenie

data » 01.10.2020, 7:19

LEDowe, bez dwóch zdań. Nie wiem czy znasz Klus Design? To - oferują świetne i nowowczesne rozwiązania. Myślę, że znajdziesz u nich wszystko to, czego szukasz a dodatkowo będziesz mógł
Awatar użytkownika
wybór okien

data » 01.10.2020, 0:54

Czy okna plastikowe są lepsze i wytrzymalsze od okien
Awatar użytkownika
klej do płytek

data » 01.10.2020, 0:53

Jaki najlepiej używać klej do płytek
Awatar użytkownika
Re: naturalne kosmetyki

data » 01.10.2020, 0:29

Ja też przekonałam się do tych kosmetyków z konopi jakieś 3 miesiące temu. Troszkę mi się nudziło w domu i zaczęłam czytać o tych kosmetykach i jakie to super działanie mają. W końcu
Awatar użytkownika
Re: Szukam sofy do salonu

data » 01.10.2020, 0:15

Jakiej wielkości jest ten salon? Jeśli niewielki, to lepiej postawić na coś takiego jak żeby była jeszcze wolna przestrzeń. Jak masz opcję, to możesz dodatkowo dokupić jakiś fotel Opcji
Awatar użytkownika
Re: aranżacja pokoju dziecka - łóżeczko

data » 30.09.2020, 23:55

Jeżeli chodzi o pościele to warto odwiedzić sobie sklep https://www.e-ekomax.pl/posciel-dziecieca ma znajdziecie wysokiej jakości pościele dla dzieci i nie tylko... To, co je cechuje to,
Awatar użytkownika
Re: opony do samochodu

data » 30.09.2020, 23:17

Wiecie, że opony należy też poddawać odpowiedniej konserwacji? Dzięki temu opony mogą posłużyć nam na dłużej i wygladają też znacznie lepiej. Ja kupuję dobre środki w sklepie
Awatar użytkownika
Re: rzepak - czy to się opłaca?

data » 30.09.2020, 23:15

Najlepiej byłoby usiąść i to wszystko przekalkulować, sprawdzić jakie są teraz ceny etc. Od czegoś trzeba zacząć... A czy zwierzęta, też trzymacie u siebie na gospodarstwie? Ja tak i
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 30.09.2020, 23:08

Gdyby ktoś z Was szukał firmy, która stworzy dla Was projekt elewacji domu to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.elewacjemarzen.pl/kontakt-p ... cji-domow/ Mają bardzo dobrych

Eksperci na forum

Instalacja fotowoltaiczna - maksymalne wykorzystanie prądu s

data » 30.09.2020, 12:52

Wzrost cen prądu i rosnące zużycie energii elektrycznej to główne czynniki przemawiające za montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku. Jakie urządzenia zapewnią nam maksymalne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu