Szaleństwa na stokach

Tu i tylko tu rozmawiamy o wszystkim, co nie wiąże się z budownictwem!!! Posty "od czapy" w innych miejscach będą bezwzględnie kasowane!!!

Szaleństwa na stokach

Postautor: funky koval » 10. paź. 2018, 15:08

Wiem, że za oknami ciepło i pewnie nie wszyscy myślą o śniegu. A pewnie jest i taka część z Was, która nie chce o nim słuchać ani go widzieć :) Ja tez nie bardzo lubię. Powinien moim zdaniem padać tylko na stokach :) i trasach biegowych :) No ale jest inaczej. Więc? Lubicie szaleć na stokach? I gdzie najlepiej?

Re: Szaleństwa na stokach

Postautor: Anka33 » 21. paź. 2018, 22:17

Też jestem zdania,że śnieg powinien leżeć głownie na stokach.W tym roku mamy w planach połączenie wypadu na narty i imprezy sylwestrowej.Mam nadzieję,że uda nam się znależć jakąś fajną ofertę na ten czas.W zeszłym roku mój brat ze znajomymi zorganizowali taki wyjazd na Ukrainę.Muszę podpytać się jak udało im się to zorganizować

Postautor: szarak » 30. paź. 2018, 21:46

Narty są jak najbardziej jedną z mych ulubionych aktywności zimowych. Niestety w Polsce czasami ciężko utrafić ze świetnymi warunkami sprzyjającymi jeździe na nartach. Stąd na ten dłuższy zimowy urlop również wybieramy się na Ukrainę, a dokładnie do Bukowel. Jest tam nowoczesny ośrodek ze świetną infrastrukturą dla narciarzy. Trasy dobrze przygotowane, a nawet oświetlone o różnym stopniu trudności. Czego chcieć więcej?

Postautor: Marcin36 » 31. paź. 2018, 21:37

O Bukowelu słyszałem, a nawet czytałem sporo lecz nadal mam dylemat czy jechać a jeżeli tak to jak ten wyjazd zorganizować. Jak Wy ogarnęliście swe wyjazdy?

Postautor: szarak » 01. lis. 2018, 14:06

Z ekipą znajomych wybieramy się tam na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Jest o już któraś z kolei eskapada z nimi. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tych wojaży z nimi gdyż wszystko mają po dopinane na przysłowiowy ostatni guzik, a i ekipa (pilot+kierowcy) to znakomici i wspaniali ludzie.

Postautor: j0cropka » 14. lis. 2018, 21:36

szarak pisze:Z ekipą znajomych wybieramy się tam na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Jest o już któraś z kolei eskapada z nimi. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tych wojaży z nimi gdyż wszystko mają po dopinane na przysłowiowy ostatni guzik, a i ekipa (pilot+kierowcy) to znakomici i wspaniali ludzie.

Bukowel to jak czytałam bardzo fajny kierunek. A do tego to taki kurort, który jest raczej kierowany do całych rodzin. Dlatego też trasy nie są trudne. Chociaż kilka jest z tych trudniejszych, ale przeważają te prostsze. Potwierdzasz? Niedługo sezon, więc zaczynam się rozglądać :)

Postautor: paszek90 » 26. sty. 2019, 13:24

Gdzie konkretnie wybieracie się na narty? Ja miałem z tym duży problem, ale ostatecznie po przeczytaniu tego artykułu http://cowewroclawiu.pl/narty-jedziemy-w-karkonosze/ zdecydowałem się na Karkonosze. Jeszcze nigdy nie miałem okazji tam być i mam dużą nadzieję, że spodoba mi się ten kierunek i będę tam znacznie częściej.

Postautor: budka33 » 21. lut. 2019, 10:01

Tak teraz jest wielkie szaleństwo, ostatnie chwile zimy to każdy stara się wykorzystać to wszystko na full.
Ja ze swojej strony polecam zerknąć na https://adventuresports.pl/produkt/Sprz ... 0-1/111961 , może akurat nie macie jeszcze sprzętu czy też odzieży sportowej. Według mnie trzeba się solidnie zabezieczyć, by ta jazda na nartach była przyjemnym relaksem.

Postautor: jackwelss39 » 15. mar. 2019, 17:15

Na takie szaleństwa trzeba się odpowiednio przygotować. Tu myślę że propozycja od firmy http://www.amos.auto.pl będzie idealną opcja. Będziecie mogli tu zaopatrzyć się w niezbędne do przewozu sprzętu narciarskiego a i także do przewozu rowerów bagażniki samochodowe.

Postautor: sandek » 22. mar. 2019, 13:35

Teraz już narciarskie szaleństwo się skończy.

Postautor: cieszewska » 26. mar. 2019, 17:48

Warto jak najbardziej warto zdecydować się na wyjazd na narty, albo naukę jazdy na nartach. Uważam, że to świetny sposób na spędzanie aktywnie wolnego czasu, szczególnie na takich stokach, jak są w Austrii. Wiem, że firma https://portaski.pl/destinations/livigno/ organizuje bardzo fajne wyjazdy dla całych rodzin, prowadzą szkółki dla dzieci i dla dorosłych.

Postautor: paszek90 » 03. cze. 2019, 9:37

Byłam już w różnych miejscach na nartach, ale najlepiej wspominam te odległe kierunki. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji być na takim wyjeździe, to warto jak najszybciej to nadrobić. Sprawdźcie chociażby ofertę biura podróży https://www.primoris.pl/narty/samolotem - mam nadzieję, że sprosta waszym oczekiwaniom.

Wróć do Dyskusje o Maryni oraz jej powabach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Rower dla nastolatki

data » 17.06.2019, 14:42

Może warto już kupić coś bardziej uniwersalnego? Taki rower żeby już ładne pare lat wytrzymał z nią Wiadomo, że i tak będą od czasu do czasu jakieś naprawy, jednak to jest normalne. Ja
Awatar użytkownika
Re: Jakiego hostingu potrzebuję na stronę?

data » 17.06.2019, 14:18

Polecała bym sprawdzić ofertę nazwa.pl bo mają tam dobre pakiety hostingowe, program partnerski który wprowadzili też wart uwagi. Mój znajomy ma na ich serwerach swój sklep online i chwalił
Awatar użytkownika
Re: Blok czy kamienica

data » 17.06.2019, 11:54

Wyremontowana kamienica to całkiem dobra opcja, szczególnie jeśli lokalizacja jest dobra. Polecam zajrzeć na https://praskiekamienice.pl/, gdzie można znaleźć bardzo ciekawe oferty mieszkań i
Awatar użytkownika
Re: Organizacja wesela

data » 17.06.2019, 11:45

Znalezienie odpowiedniej sali to z pewnością spore wyzwanie. Nam w Łodzi udało się znaleźc taką salę - https://pomorska21.com/ i wybranie jej okazało się świetną decyzją. Robi wrażenie
Awatar użytkownika
Re: System wentylacji - jakiej firmy ?

data » 17.06.2019, 8:40

Rekuperacja czyli wentylacja z odzyskiem ciepła to obecnie bardzo popularny rodzaj wentylacji, warto o tym więcej poczytać na przykład tutaj: . Ważne jest aby właściwie określić
Awatar użytkownika
Re: Ogniwa fotowoltaiczne na dachu - warto?

data » 17.06.2019, 8:38

Moim zdaniem warto. Mamy możliwość wielu dofinansowań tak wiec koszt założenia takiej instalacji obecnie nie jest już taki wysoki. Zalety w tym przypadku to na pewno Redukcja emisji CO2 -
Awatar użytkownika
Re: Jakie ubezpieczenie domu warto mieć?

data » 17.06.2019, 7:46

Przy wyborze ubezpieczenia, konkretnie to załatwianiu warunków trzeba dobrze sie zapoznać z regulaminem. Na pewno wchodzi tu wiele czynników, które będą odpowiadać za to czy pieniądze wam
Awatar użytkownika
Re: Sprzęt budowlany - kupować czy wypożyczać?

data » 17.06.2019, 7:41

W naszej firmie mamy zakupione maszyny budowlane. Po prostu tak nam się bardziej opłacało. Ale to nie koniec wydatków bo trzeba je na bieżąco serwisować i np. wymieniać gąsienice w
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 16.06.2019, 23:58

Z tego co widzę, to tutaj https://econovli.pl mają ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Przyznam, że jest to interesująca propozycja, choć z tego co się orientuje, to póki co mało popularna.
Awatar użytkownika
Re: Hurtownia elektryczna

data » 16.06.2019, 23:42

Tutaj https://gajwer.pl jest namiar na sklep, gdzie można zakupić między innymi eleganckie gniazdka i włączniki. Modne są teraz panele szklane, które nie tylko ładnie wyglądają, ale

Eksperci na forum

KONKURS! Wyjedź z Viessmann na Grand Prix Formuły 1.

data » 14.06.2019, 15:10

Witajcie! Dzisiaj będzie o konkursie! Jesteś użytkownikiem urządzenia grzewczego marki Viessmann i chcesz zobaczyć wyścig Formuły 1 z Robertem Kubicą na żywo? Nic prostszego! Zapewnij
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 02.05.2019, 23:18

Do nowoczesnego, minimalistycznego salonu, proponuję meble na wysoki połysk - w kolorze kremowym i ciemno-brązowym. Ten zestaw kolorystyczny jest nieco cieplejszy niż czarno-biały. Warto
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić