Deski kompozytowe na taras

Re: Deski kompozytowe na taras

Postautor: Matalena » 10. lip. 2018, 11:54

Deski kompozytowe to chyba najlepsza opcja na taras. Przede wszystkim takie deski są bardzo wytrzymałe. Zerknijcie na ofertę firmy http://barel-management.pl/artykul/taras - oni wykonują wykończenie tarasów z rożnych materiałów w tym desek kompozytowych. Mają wiele kolorów desek do wyboru, więc można bez problemu dobrać deski pasujące do aranżacji tarasu.

Postautor: Gamora » 12. lip. 2018, 12:58

Też mi się tak wydaje. Z pewnością są trwalsze niż inne rozwiązania.

Awatar użytkownika

Postautor: armag » 30. wrz. 2018, 17:45

Ja nie mam kompozytowych, preferuje naturalne materiały, w tym przypadku drewno.
Robota z tym tarasem to poza sprzątaniem pokrycie desek olejem Vidaron i fakt, jest to trochę więcej do zrobienia w porównaniu z deskami kompozytowymi.
Ale urok i zapach prawdziwego drewna wszystko wynagradza. :)

Postautor: waclaw_kopyto » 11. paź. 2018, 10:10

Ja się też właśnie zastanawiam nad kompozytem...miałem drewno przez kilka lat, ale strasznie się zepsuło. Mnie z kolei polecono deski kompozytowe Teraso , ale to chyba wszystko podobne produkty. W Teraso mają ciekawą fakturę powierzchni - jakby prawdziwe drewno, więc idealnie mi to pasuje, nie weim czy inni producenci tez mają takie w ofertach...nie widziałem w sumie. Co sądzicie o takiej powierzchni "prawdziwego drewna" ? ktoś ma takie deski?

Postautor: Roarrra » 16. paź. 2018, 20:11

Fajnie takie deski wyglądają ale według mnie praktyczniejszą opcją są płytki na taras. Na stronie https://www.gardenowo.pl/meble-ogrodowe ... i-karmniki takze znajdziecie wiele innych rzeczy na taras oraz do ogrodu. Ja postawiłam na poidło do ptaków, teraz bardzo często są gośćmi na mojej działce.

Poprzednia

Wróć do Balkony, tarasy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Nuda w łóżku?

data » 14.12.2018, 20:48

Warto przeczytać ten artykuł . Na pewno znajdziecie jakieś
Awatar użytkownika
Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

data » 14.12.2018, 19:25

Nie korzystałam. Jeśli już, to zajrzę na pewno do Habza Finanse, sa już sprawdzeni i wiem, że ich umowy są przejrzyste i jasne. Mało tego - Habza Finanse pomaga osobom zadłużonym w
Awatar użytkownika
Re: Giełda motocykli

data » 14.12.2018, 17:12

Myślę ,że najwiekszy wybór takiej odziezy i akcesoriów do motocyklu znajdziesz w tym sklepie http://www.moto-obroty.pl/ Można zakupić je stacjonarnie jak i wysyłko a to spora wygoda. Grunt
Awatar użytkownika
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale wynaj

data » 14.12.2018, 17:08

Jeśli chodzi obiekty szkoleniowe to najważniejsze wiedzieć co tak naprawdę nas interesuje. Jeśli miał bym coś polecić to może zajrzyj na stronę http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/
Awatar użytkownika
Re: Romantyczny wyjazd

data » 14.12.2018, 16:11

Świetny pomysł na taki wspólny wyjazd latem może być wycieczka na , Hel to dobra okolica na takie wycieczki by nauczyć się surfować bo jest tam sporo szkół
Awatar użytkownika
Re: Leki bez recepty w internecie

data » 14.12.2018, 14:34

W sumie to bardzo rzadko sięgam po leki i zwykle kupuje je wtedy w aptece. Staram się za to stosować domowe metody na niektóre dolegliwości jakie znalazłam na portali naturalnie o zdrowiu i
Awatar użytkownika
Szczeoionki dla bydła

data » 14.12.2018, 11:58

Jakich szczepionek przeciwko grzybicy skórnej bydła używacie? Dużo pozytywnych opinii czytałem o tej szczepionce . Macie jakieś doświadczenia z tym
Awatar użytkownika
Re: Romantyczny wyjazd

data » 14.12.2018, 11:52

A może kraków? To bardzo malownicze miejsce na romantyczny wypad,zwłaszcza wieczorami,krakowskie uliczki,pięknie oświetlone nabierają romantycznego wyglądu.Dodatkową atrakcją Krakowa jest
Awatar użytkownika
Re: Jaki biznes?

data » 14.12.2018, 11:49

Taki, na który będzie zapotrzebowanie - wystarczy przeprowadzić małe rozeznanie na rynku. Na początku trzeba ograniczać koszty, więc większość rzeczy trzeba robić samemu, choćby
Awatar użytkownika
Re: Kuchnia - wyposażenie

data » 14.12.2018, 11:13

Co do mebli kuchennych to warto przede wszystkim postawić na coś od sprawdzonej firmy takiej jak . Mam od nich meble na wymiar i dzięki temu udało mi się stworzyć wygodną kuchnię i

Eksperci na forum

Dom z kotłem kondensacyjnym, PV, rekuperacją i kolektorami

data » 13.12.2018, 12:01

Witajcie! Mamy dla Was kolejną ciekawą referencję. 4 osobowa rodzina pana Jacka mieszka w piętrowym domu jednorodzinnym z podpiwniczeniem o powierzchni blisko 200 m2. Zastanawiając się nad
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 06.12.2018, 15:20

Urządzenia ogrzewające powietrze są drogie w eksploatacji i żadne gwarancje nie pomogą. To jest zaklinanie rzeczywistości. Ile kosztuje realne ogrzewanie w domu ogrzewanym podczerwienią
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić