Deski kompozytowe na taras

Re: Deski kompozytowe na taras

Postautor: Matalena » 10. lip. 2018, 11:54

Deski kompozytowe to chyba najlepsza opcja na taras. Przede wszystkim takie deski są bardzo wytrzymałe. Zerknijcie na ofertę firmy http://barel-management.pl/artykul/taras - oni wykonują wykończenie tarasów z rożnych materiałów w tym desek kompozytowych. Mają wiele kolorów desek do wyboru, więc można bez problemu dobrać deski pasujące do aranżacji tarasu.

Postautor: Gamora » 12. lip. 2018, 12:58

Też mi się tak wydaje. Z pewnością są trwalsze niż inne rozwiązania.

Awatar użytkownika

Postautor: armag » 30. wrz. 2018, 17:45

Ja nie mam kompozytowych, preferuje naturalne materiały, w tym przypadku drewno.
Robota z tym tarasem to poza sprzątaniem pokrycie desek olejem Vidaron i fakt, jest to trochę więcej do zrobienia w porównaniu z deskami kompozytowymi.
Ale urok i zapach prawdziwego drewna wszystko wynagradza. :)

Postautor: waclaw_kopyto » 11. paź. 2018, 10:10

Ja się też właśnie zastanawiam nad kompozytem...miałem drewno przez kilka lat, ale strasznie się zepsuło. Mnie z kolei polecono deski kompozytowe Teraso , ale to chyba wszystko podobne produkty. W Teraso mają ciekawą fakturę powierzchni - jakby prawdziwe drewno, więc idealnie mi to pasuje, nie weim czy inni producenci tez mają takie w ofertach...nie widziałem w sumie. Co sądzicie o takiej powierzchni "prawdziwego drewna" ? ktoś ma takie deski?

Poprzednia

Wróć do Balkony, tarasy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Darmowe programy komputerowe do projektowania wnętrz

data » 16.10.2018, 8:45

zależy do czego potrzebujesz... ale ogólne to te darmówki raczej się nie sprawdzają. taki w miarę atrakcyjny cenowo, a już profesjonalny program to np. https://www.kdmax.pl/ - jak ktoś ma
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 16.10.2018, 8:42

co do wyposażenia biura, to zostawiam wam fajny filmik o projektowaniu mebli biurowych https://www.kdmax.pl/jak-zaprojektowac- ... -w-kd-max/ Dla mnie swego czasu był pomocny, może tutaj też
Awatar użytkownika
Re: Projektowanie wnętrz

data » 16.10.2018, 8:39

dla mnie numerem jeden do projektowania wnętrz jest ten program https://intericad.pl/ - celowo zostawiam link, zeby się tu nie rozpisywać, wiele info jest na stronie. Teraz jest nawet jakaś
Awatar użytkownika
Re: adwokat ds rodzinnych

data » 16.10.2018, 8:10

Czasami pomoc adwokata to jeszcze za mało. Adwokat może poprowadzic wam sprawę, dokładnie pokierować co musicie i kiedy robić i przygotować odpowiednie pisma. Czasem bardziej przydatny wydaje
Awatar użytkownika
Re: Rehabilitacja

data » 16.10.2018, 7:39

Jeżeli chodzi o takie mniejsze urazy, których w sumie mam całkiem sporo, to staram się jak najwięcej sam robić w domu. Mam już troszke doświadczenia z tym, wiem co dokładnie zrobić przy
Awatar użytkownika
Re: Nietypowe pokrycia dachowe

data » 16.10.2018, 0:33

Jednym z bardziej popularnych pokryć dachowych na pewno jest papa. Świetnie sprawdza się na obiektach przemysłowych, nawet na zwykłych ogrodowych szopkach Na pewno jest to jedno z tańszych
Awatar użytkownika
Impregnacja kostki brukowej

data » 15.10.2018, 23:03

Jeżeli kogoś interesuje temat impregnacji kostki brukowej, to taki oto artykuł popełniłem we współpracy z firmą BEKERFARB >>> Dokładnie objaśniam jak powinna wyglądać
Awatar użytkownika
Re: Jaki odkurzacz 2016

data » 15.10.2018, 22:26

Polecam zajrzeć sobie na ranking odkurzaczy - spora dawka informacji o nowoczesnych
Awatar użytkownika
Kanapy na zamówienie

data » 15.10.2018, 17:50

Witajcie! Szukam opinii na temat tej firmy http://sklepgonek.pl/kanapy-na-zamowienie/. Z tego co widzę mają w ofercie kanapy na zamówienie. Ktoś może korzystał z ich usług? Jak Wam się widzą
Awatar użytkownika
Narożniki pod wymiar

data » 15.10.2018, 16:11

Cześć wszystkim. Co sądzicie o tej firmie produkującej . Oferta z tego co widzę jest bardzo zachęcająca. Realizacje widać, że zrobione solidnie. Korzystaliście z ich

Eksperci na forum

Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 19.09.2018, 15:43

Od dziś można składać wnioski m.in. na modernizację ogrzewania w krajowym programie "Czyste Powietrze". Wnioski dostępne są na stronach
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 30.08.2018, 11:31

Tak się składa, że ludzie od samego wynalezienia ognia ogrzewali się podczerwienią. Podczerwień, to po prostu ciepło. Słońce grzeje nas w podczerwieni! Jak ktoś tego nie kuma, to już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić