CIEPŁO Z ZIMNA - Nowy program pomp ciepła od Viessann!

Kolejne miejsce do pisania bez rejestracji
Awatar użytkownika

CIEPŁO Z ZIMNA - Nowy program pomp ciepła od Viessann!

Postautor: Konsultant Viessmann » 09. lut. 2018, 15:34

Witam,
Ty kupujesz pompę ciepła w Programie, a my zamontujemy i uruchomimy ją GRATIS. W standardzie zapewniamy moduł Vitoconnect 100 OPTO1. Umożliwi Ci on nadzór i sterowanie instalacją grzewczą przez aplikację na Twoim smartfonie.

Korzyści:
- Gwarancja ceny wraz z montażem
- Praca nawet do -20 stopni
- Najcichsza pompa ciepła na rynku
- Bezobsługowa praca
- Niskie koszty eksploatacji

Promocyjne ceny zawierają:
- Profesjonalne doradztwo
- Montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
- Uruchomienie przez profesjonalny serwis

Pomyśl, jak cicho działa powietrzna pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-S, i jakie oszczędności zapewnia przez cały rok.

W*zimie grzeje taniej, niż sądzisz, a w lecie może przyjemnie schłodzić dom. Do tego teraz my pokrywamy koszty montażu i uruchomienia! Zyskasz czas i pewność, że wszystko się dzieje pod opieką fachowca.

Zyskasz*przy tym jeszcze więcej, bo gwarantujemy obniżony podatek VAT – z 23% do*zaledwie 8% za*oferowany pakiet.
Sprawdź teraz, bo to przyjemnie chłodna kalkulacja.

Szczegóły programu: https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/cieplo-z-zimna.html?utm_source=HP&utm_medium=baner&utm_campaign=CZZ

W razie pytań - jestem do dyspozycji!

Awatar użytkownika

Re: CIEPŁO Z ZIMNA - Nowy program pomp ciepła od Viessann!

Postautor: Konsultant Viessmann » 08. mar. 2018, 13:43

Witam ponownie!

Miło mi poinformować, że Program „Ciepło z Zimna”, czyli kompleksowa usługa wraz z pompą ciepła dla Klienta indywidualnego, został wyróżniony podczas kieleckich Targów Enex. To już kolejna w tym roku nagroda dla innowacyjnego projektu realizowanego przez Viessmann.

Podczas Targów, firma Viessmann zaprezentowała innowacyjny program „Ciepło z Zimna”, w ramach którego pokrywa koszty montażu i pierwszego uruchomienia pompy ciepła. Dodatkowo, każdy klient uczestniczący w programie „Ciepło z Zimna” wraz z zakupem pompy ciepła otrzyma od firmy Viessmann i Instytutu Certyfikacji Emisji Budynków – certyfikat ze znakiem „No Smog”, który, wywieszony na fasadzie domu, zasygnalizuje wybór ekologicznego sposobu ogrzewania. Viessmann jest prekursorem i jedną z pierwszych firm w Polsce, która przystąpiła do programu certyfikacji „No Smog”. Certyfikaty zostały uznane m.in. przez SWISS CONTRIBUTION oraz IGCP (Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie).

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: Konsultant Viessmann » 05. kwie. 2018, 13:24

Witajcie ponownie!

Miło mi poinformować, że Program „Ciepło z Zimna” został wyróżniony w kategorii Produkt Roku dla Budownictwa TOP BUILDER 2018.

Po raz 10. miesięcznik „Builder” wskazał i zarekomendował najbardziej innowacyjne obszary branży budowlanej.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: Konsultant Viessmann » 24. kwie. 2018, 9:20

Witam!

Z dumą informujemy, że pompa ciepła VITOCAL 200-S firmy Viessmann otrzymała Złoty Medal MTP 2018. Nagroda została przyznana przez Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2018.

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o nagrodę rocznie startuje niemal 500 produktów. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane są przez jury pod względem innowacyjności, estetyki, ekonomiczności użycia oraz bezpieczeństwa dla środowiska.

Szczegóły -https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/Zloty-medal-MTP-dla-pompy-ciepla-Vitocal-200-S.html

Pozdrawiam!

Wróć do Produkty - opinie, oceny, uwagi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: własna restauracja

data » 21.08.2018, 9:03

Wydaje mi się, że jeżeli decydujesz się na własną restaurację to powinieneś rozważyć odpowiedni system wentylacji. Tutaj wklejam tekst na ten temat:
Awatar użytkownika
Re: Co to jest powłoka DP active

data » 20.08.2018, 22:04

Ostatnio znajomy namówił mnie na wycieraczki samochodowe z https://dipp.com.pl/ i powiem Ci, że nie miałam lepszych - super przylegają, dopasujesz je do każdego auta i świetnie ściągają
Awatar użytkownika
Re: Jakie krzesła do jadalni

data » 20.08.2018, 22:01

Raczej nowoczesne krzesła jeśli bym miała wybierać. Podobają mi się materiały i ich łączenia, kolorystyka, wzory. Mozna fajnie ożywić wnętrza wykorzystując je w salonie,jadalni, sypialni
Awatar użytkownika
Re: kredyt gotówkowy

data » 20.08.2018, 20:58

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić
Awatar użytkownika
kancelaria adwokacka Będzin

data » 20.08.2018, 20:47

Korzystaliście może kiedykolwiek z usług kancelarii adwokackiej w Będzinie http://adwokat-szostak.pl/ lub jakiejkolwiek kancelarii prawnej i macie z nimi jakieś doświadczenia negatywne lub
Awatar użytkownika
Re: Funkcjonalny projekt domu parterowego

data » 20.08.2018, 18:59

Takich projektów jest rzeczywiście mnóstwo. Trzeba mieć na uwadze to, że wybór odpowiedniego nie będzie łatwy. Pomocne mogą być tu podpowiedzi na stronach typu , ale to często niekompletne
Awatar użytkownika
Re: Fototapety czy są na czasie

data » 20.08.2018, 17:02

Jak dla mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W u moich znajomych to różnie wygląda, niektórzy mają takie rzeczy u siebie inni nie. Ja myślę, że potrafią one bardzo dobrze
Awatar użytkownika
Re: Okna antywłamaniowe

data » 20.08.2018, 15:56

Drutex ma dobre okna do domu, także warto ich wziąć pod uwagę, jeżeli jesteście na etapie wyboru takich rzeczy. To inwestycja na lata, także moim zdaniem nie warto n stolarce okiennej zbytnio
Awatar użytkownika
Re: Jakie części do samochodu?

data » 20.08.2018, 14:45

Wiele zależy od tego, o jakiej części mówimy. Ja kupuję sporo używanych części, ale na przykład jeśli chodzi o skrzynię biegów, to wolę nową. wcale nie musi być bardzo droga, pod
Awatar użytkownika
Re: Wypożyczalnia sprzęt budowlanego Katowice

data » 20.08.2018, 14:33

Podczas budowy naszego domu, mąż znalazł firmę i korzystaliśmy z ich usług i jak najbardziej mogę polecić. Mają do zaoferowania wiele w kwestii sprzętu, jak i też w kwestii kruszywa.

Eksperci na forum

Re: Ogrzewanie gazowe

data » 20.08.2018, 11:56

Posiadamy dużą rodzinę kotłów gazowych, każdy znajdzie urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Dzięki prostej porównywarce można zestawić nasze urządzenia i porównać ich
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 10.08.2018, 10:15

Warto najpierw zapytać tych co taki zbiornik mają, ile płacą za gaz. Jest to jedna z najdroższych opcji
Awatar użytkownika
Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 07.08.2018, 1:10

Ponad dwa lata temu zapowiadałem wydanie specjalnej książki-poradnika. Informuję, że jest już do nabycia. SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW. Format A4, stron 500. Jest to
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego