Praca w Krakowie

Masz coś do sprzedania, chcesz coś kupić, chcesz ogłosić światu, że spotkałeś mistrzów budownictwa - to jest właśnie miejsce, w którym możesz to zrobić
Awatar użytkownika

Praca w Krakowie

Postautor: WysokiBill76 » 16. maja. 2018, 12:26

Jeśli ktoś jest z okolic Krakowa to muszę przyznać, że Wam już zazdroszczę :P Szukając pracy natknąłem się na to ogłoszenie https://oknoplast.com.pl/kariera/oferty ... ji-krakow/ i naprawdę mnie zaciekawiło. Wydaje mi się, że dla osób, które mieszkają w Krakowie i akurat poszukują dobrej pracy to będzie oferta nie do odrzucenia.

Re: Praca w Krakowie

Postautor: zenka » 04. lip. 2018, 17:00

Mieszkanie w Krakowie wcale nie oznacza, że każdy znajdzie w nim pracę dla siebie... Czasami, konieczne jest skorzystanie z agencji pośrednictwa pracy. Szukając takiej firmy na terenie Warszawy warto jest skorzystać z oferty http://art-vending.pl/ znajdującej się przy ulicy Elektronowej (na jej stronie internetowej można zapoznać się z aktualnymi ofertami o pracę).

Re: Praca w Krakowie

Postautor: Flugusz » 09. lip. 2018, 16:21

Sporo ofert pracy w Krakowie do zaoferowania ma agencja pracy EuroKadra. Czasem lepiej szukać oferty pracy przez agencje, bo wtedy firmy są sprawdzone no i dużo szybciej mozna znaleźć zatrudnienie.

Wróć do Ogłoszenia małe, średnie i całkiem spore

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

data » 19.08.2018, 12:25

Ja teraz planuję kupić pod wynajem na osiedlu Dźwigowa Park (Włochy). Bardzo fajna inwestycja za rozsądne pieniądze, w dobrej cichej okolicy. W sam raz właśnie, aby mieć dobre mieszkanie i
Awatar użytkownika
Re: hala magazynowa

data » 19.08.2018, 11:40

Budowę hali magazynowej wykona Ci firma http://mix.waw.pl/budowa-hal-magazynowych.html . Jeśli zależy Ci na szybkim czasie realizacji zlecenia i rozsądnych cenach, skontaktuj się z nimi. Budowa
Awatar użytkownika
konferencja w warszawie

data » 19.08.2018, 10:23

Organizacja konferencji to poważna sprawa i właśnie teraz takie zadanie spoczywa na moich barkach. Szukając odpowiedniego lokalu, trafiłam na Restaurację Akademia w Warszawie. Osoby, które
Awatar użytkownika
Re: prezent dla zony

data » 18.08.2018, 17:53

Niech to będzie książka, na przykład "Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach" Nie patrzcie na absurdalność tego tytułu. Ksiązka faktycznie nawiązuje i do
Awatar użytkownika
Re: Jaka firma cateringowa Warszawa

data » 18.08.2018, 17:17

Niestety restauracji tej restauracji.... Ale gdybyś kiedyś organizował spotkanie, chciałabyś zorganizować jakąś fajną okoliczność w Warszawie, to zdecydowanie polecam restauracje Bubbles.
Awatar użytkownika
Re: Hala magazynowa-wyposażenie

data » 18.08.2018, 11:23

Bramy przemysłowe, regały, szafki i podstawowe meble metalowe na pewno będą podstawowym wyposażeniem dla magazynów i hal produkcyjnych Zaopatrzycie się tam we wszystko co jest niezbedne
Awatar użytkownika
Re: Czym kierować się przy wyborze drzwi do mieszkania?

data » 18.08.2018, 11:14

Witam, potrzebuje rad od doświadczonych osób. Chcę zamontować u siebie drzwi drewniane. Nie ukrywam, że chciałbym zamówić u tego producenta bo mają spory wybór
Awatar użytkownika
Re: Ulubiona marka kosmetyczna

data » 18.08.2018, 9:29

Właśnie zastanawiam się nad kupieniem dobrego kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Mam bardzo suchą i odwonioną cerę. Widziałam co prawda fajną ofertę w internetowym sklepie Calluna Medica, ale
Awatar użytkownika
Re: Jaki samochód do budowlanki?

data » 17.08.2018, 22:50

Pick upy sie dobrze spisują w terenie, a wiadomo że czasem trzeba dojechać na budowe po niezłych dziurach i wertepach. Nowy musso jest całkiem zgrabny, jakbym teraz brał coś na firme to chyba
Awatar użytkownika
Re: Detektyw

data » 17.08.2018, 21:46

Też tak myślę Gdy już nie ma innej opcji to warto zdecydować się na pomoc sprawdzonego detektywa, albo i najlepiej biur detektywistycznego Zainteresujcie się także firmą

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 10.08.2018, 10:15

Warto najpierw zapytać tych co taki zbiornik mają, ile płacą za gaz. Jest to jedna z najdroższych opcji
Awatar użytkownika
Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 07.08.2018, 1:10

Ponad dwa lata temu zapowiadałem wydanie specjalnej książki-poradnika. Informuję, że jest już do nabycia. SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW. Format A4, stron 500. Jest to
Re: Jak otrzymać dotację na nowe urządzenie grzewcze?

data » 27.07.2018, 15:21

A z jakiego województwa jesteś? Przeglądałeś może ofertę swojego
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego