Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

§ § § § § § §
Awatar użytkownika

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: ster » 06. gru. 2015, 12:12

Jak w temacie, planujemy zaciągnąć kredyt studencki na budowę domu. Mamy dwójkę dzieci. Czy będzie to czynnikiem premiującym przy ubieganiu się o takie dofinansowanie? Na jakie kwoty można liczyć w ramach tego dofinansowanie?
http://www.koty.pl/

Awatar użytkownika

Re: Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: rambow » 07. gru. 2015, 13:33

Chyba nie kredyt studencki, tylko kredyt z MdM?
Ostatnio został on w pewnym stopniu zmodyfikowany. Warunków jest dużo. Podobnie zresztą jak kryteriów na podstawie których jest udzielany. Im większa rodzina tym kwota dofinansowania jest wyższa.
Tego typu dofinansowanie trafia zwykle do osób majętnych. Nie wiem, czy taka pomoc jest komuś takiemu potrzebna?
Zapytaj jeszcze na tym forum kredytowym http://www.forum-kredytowe.pl/f134/ w dziale z kredytami MdM... Wydaje mi się, że uzyskasz tam trochę więcej szczegółów.

Postautor: Ferlider » 26. cze. 2017, 10:52

Powiem ci że właśnie jeśli chodzi o kredyty nawet te MdM chociaż teraz na moje nie ma już tych MdM bo to się w tym roku kończyło to i tak przydaje się adwokat nieruchomości katowice który ogarnie wszystkie formalności. Lepiej sobie właśnie wszystko załatwić przez takiego adwokata nieruchomości żeby wszystko było zgodne formalnie.

Postautor: Supraserwis » 19. wrz. 2017, 11:00

A może zamiast kredytu na mieszkanie wziąć dotacje unijne dla firmy np z tej http://supraserwis.pl ? Przeczeka się 2-3 lata i kupi dom za gotówkę? Oczywiście ryzyko jest zawsze, podobnie jak ze zwykłym kredytem i ratami.

Postautor: Rinso » 19. wrz. 2017, 13:13

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.

Postautor: Gamora » 14. lut. 2018, 10:56

Jestem ciekawa, czy za kilka lat z osobami z MdM nie będzie tego, co z frankowiczami...

Postautor: msobczak » 06. kwie. 2018, 10:24

Wydaje mi się, że wszystko da się zrobić. Polecam zajrzeć na stronę https://hipoteka360.pl/ , znajdziecie tam między innymi rankingi kredytów hipotecznych. Warto się z nimi bliżej zapoznać i wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Postautor: jaca_a » 19. cze. 2018, 14:17

Ja jakoś nie bardzo dowierzam dofinansowaniu MdM. Sam mam kredyt na mieszkanie bo uważam że lepiej go spłacać niż płacić za wynajem. Skorzystałem z oferty w kredyt123 opinie . Mam dogodne warunki dzięki temu że do każdego klienta podchodzą indywidualnie.

Postautor: agi23 » 27. cze. 2018, 13:23

Ja wolę brać sam kredyt na mieszkanie i nie liczy c na państwo bo może być że jeszcze ono wyciągnie po to łapę znalazłem fajną stronę http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/ i co jakiś czas po prostu tam zaglądam aby porównywać oferty banków i ich oprocentowania na kredyty hipoteczne

Postautor: donka » 17. lip. 2018, 9:26

Co prawda to prawda, poza tym ten program się skończył a mieszkanie+ to już nie to samo i ma swoje wady. Jak nie masz innego wyjścia to warto wziąć kredyt. Pamiętaj też żeby zabezpieczyć swój pesel https://chronpesel.pl bo to numer który podaje się dosłownie wszędzie ale może się okazać że ktoś go wykorzysta i weźmie kredyt a Ty będziesz musiał go spłacać

Wróć do Przepisy prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 19.09.2018, 18:32

Skuteczna reklama musi być różnorodna, warto mieć na uwadze reklamę w sieci, ale tradycyjne formy promocji też trzeba wykorzystać. Jeżeli chodzi o strategie niskobudżetowe, to warto dodawać
Awatar użytkownika
Re: Wyjazd nad polskie morze

data » 19.09.2018, 18:07

ojj my z rodzinką co roku jedziemy do Grzybowa nad morze. Uwielbiamy to miejsce, nocleg zawsze bierzemy w Willi Opal, dodatkowo tez wykupujemy sobie śniadania i obiady. Przepyszne posiłki, domowe,
Awatar użytkownika
Re: Brzydkie blizny

data » 19.09.2018, 16:08

Moja kuzynka również długo męczyła się z bliznami - takimi potrądzikowymi. I wiecie co pomogło? Zabiegi derma rollerem. Jakby ktoś nie wiedział, , z igiełkami. Pobudzając nim skórę
Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 19.09.2018, 15:43

Od dziś można składać wnioski m.in. na modernizację ogrzewania w krajowym programie "Czyste Powietrze". Wnioski dostępne są na stronach
Re: SMOG - bujda na resorach

data » 19.09.2018, 15:39

Witam, właśnie ruszył nabór wniosków do programu krajowego "Czyste Powietrze". Ma on walczyć z problemem smogu w Polsce. Program będzie realizowany w latach 2018-2029. Jego budżet
Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 19.09.2018, 15:34

JA polecam reklamę google adwords, moje firma taką ma obecnie i widzę już efekty od kliku miesięcy, mam zwiększoną ilośc zamówień. A firmę wynajęłam https://www.grupafaro.pl/ z
Stacja uzdatnia wody – jaką wybrać?

data » 19.09.2018, 15:30

Woda w domu, może pochodzić z dwóch źródeł: z sieci wodociągowej lub z przydomowej studni. Chociaż woda, która trafia do nas z wodociągu spełnia wymogi wody pitnej, może charakteryzować
Awatar użytkownika
Re: Łóżka - sklep

data » 19.09.2018, 15:13

Oj ciężko jest "przenieść" dziecko z małego łóżka do dorosłego my z mężem kupiliśmy takie młodzieżowe dla córki i poszło sprawnie, bo córka sama sobie wybierała nowe
Awatar użytkownika
Re: Brzydkie blizny

data » 19.09.2018, 15:06

Może zapytaj o to najlepiej na jakimś forum o medycynie estetycznej lub zdrowiu? Myślę, że tam bardziej kompetentnie odpowiedzą Ci na to
Awatar użytkownika
Re: Odchudzanie

data » 19.09.2018, 13:25

Aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednią dietą po prostu musi przynieść pozytywne rezultaty w kwestii odchudzania. Ja sporo się ruszam i korzystam z cateringu dietetycznego i na

Eksperci na forum

Re: Modernizacja ogrzewania - jak obniżyć koszty instalacji?

data » 19.09.2018, 15:43

Od dziś można składać wnioski m.in. na modernizację ogrzewania w krajowym programie "Czyste Powietrze". Wnioski dostępne są na stronach
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 30.08.2018, 11:31

Tak się składa, że ludzie od samego wynalezienia ognia ogrzewali się podczerwienią. Podczerwień, to po prostu ciepło. Słońce grzeje nas w podczerwieni! Jak ktoś tego nie kuma, to już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana