Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

§ § § § § § §
Awatar użytkownika

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: ster » 06. gru. 2015, 12:12

Jak w temacie, planujemy zaciągnąć kredyt studencki na budowę domu. Mamy dwójkę dzieci. Czy będzie to czynnikiem premiującym przy ubieganiu się o takie dofinansowanie? Na jakie kwoty można liczyć w ramach tego dofinansowanie?
http://www.koty.pl/

Awatar użytkownika

Re: Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: rambow » 07. gru. 2015, 13:33

Chyba nie kredyt studencki, tylko kredyt z MdM?
Ostatnio został on w pewnym stopniu zmodyfikowany. Warunków jest dużo. Podobnie zresztą jak kryteriów na podstawie których jest udzielany. Im większa rodzina tym kwota dofinansowania jest wyższa.
Tego typu dofinansowanie trafia zwykle do osób majętnych. Nie wiem, czy taka pomoc jest komuś takiemu potrzebna?
Zapytaj jeszcze na tym forum kredytowym http://www.forum-kredytowe.pl/f134/ w dziale z kredytami MdM... Wydaje mi się, że uzyskasz tam trochę więcej szczegółów.

Postautor: Ferlider » 26. cze. 2017, 10:52

Powiem ci że właśnie jeśli chodzi o kredyty nawet te MdM chociaż teraz na moje nie ma już tych MdM bo to się w tym roku kończyło to i tak przydaje się adwokat nieruchomości katowice który ogarnie wszystkie formalności. Lepiej sobie właśnie wszystko załatwić przez takiego adwokata nieruchomości żeby wszystko było zgodne formalnie.

Postautor: Supraserwis » 19. wrz. 2017, 11:00

A może zamiast kredytu na mieszkanie wziąć dotacje unijne dla firmy np z tej http://supraserwis.pl ? Przeczeka się 2-3 lata i kupi dom za gotówkę? Oczywiście ryzyko jest zawsze, podobnie jak ze zwykłym kredytem i ratami.

Postautor: Rinso » 19. wrz. 2017, 13:13

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.

Wróć do Przepisy prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: prezent dla szefowej

data » 18.12.2017, 9:30

Może perfumy? Wydaje mi się, że tego typu prezenty lubi każda kobieta. Jeśli chodzi o eleganckie perfumy to polecam Wam zajrzeć na stronę . Arabskie perfumy są naprawdę wyjątkowe więc
Awatar użytkownika
Re: Pożyczka

data » 18.12.2017, 9:22

Myślę, że najkorzystniejszą opcją będzie mimo wszystko kredyt gotówkowy. Można skorzystać z ofert internetowych, na przykład . Dzięki temu na pewno zaoszczędzicie dużo czasu i stresu.
Awatar użytkownika
Re: Deski kompozytowe na taras

data » 18.12.2017, 9:05

Kupiłem w tym sezonie taras z kompozytu od Tardex (tardex-wpc.pl) i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Estetyka, jakość, prosty montaż, nie mam zastrzeżeń. Też bardzo fajny, szybki kontakt
Awatar użytkownika
Re: W jakiej technologii budować?

data » 18.12.2017, 8:56

Poza znajomością technologii warto też rozejrzeć się za dobrej jakości materiałami i urządzeniami, które na pewno przydadzą się podczas budowy domu. Takie produkty w dobrej cenie można
Awatar użytkownika
Re: Jaki biznes?

data » 18.12.2017, 7:39

Jeżeli myślicie o swoim biznesie to od razu musicie myslec o rzeczach. Przede wszystkim jaką główną formę reklamy będziecie prowadzić oraz co zrobić aby usprawnić swoje działania. To w
Awatar użytkownika
Kredyt

data » 18.12.2017, 5:39

Korzystaliście kiedykolwiek z kredyt123? Potrzebuje pieniędzy na remont i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 17.12.2017, 23:42

Jakbyście potrzebowali takich rzeczy jak systemy kominowe, nasady itp. warto zajrzeć sobie do sklepu http://tani-komin.pl/70-nasady-kominowe są dobrze wyposażeni, potrafią doradzić, oferują
Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 17.12.2017, 23:39

Na pewno warto zainwestować w gadżety reklamowe. To jest podstawa. Tutaj http://side.com.pl macie wiele ciekawych propozycji. Nie należy jednak zamawiać wszystkich takich samych. Lepiej wybrać
Awatar użytkownika
Re: Problem z kolorami

data » 17.12.2017, 21:23

Testery Śnieżki i Magnata z darmową dostawą można zamawiać niestety tylko do końca grudnia, ja ostatnio myślałem nad przemalowaniem ścian i chyba zamówię sobie jakąś sporą porcję tych
Awatar użytkownika
Re: Samochód nowy, czy używany?

data » 17.12.2017, 20:46

Nówka to jest nówka. Jeśli braknie ci kasy to zawsze możesz pożyczyć w banku. W raiffeisen możesz dostać kredyt gotówkowy bez odsetek a prowizja banku zależy od ilości rat na i rozłozysz

Eksperci na forum

Re: Ogrzewanie gazowe

data » 12.12.2017, 20:35

Popularny to nie oznacza wygodny, ani ekologiczny. Proponując taki rodzaj ogrzewania jak węgiel, trzeba informować, że nie jest to inwestycja na przyszłość - mówię to dlatego, że w wielu
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 05.12.2017, 11:26

Polecam industrialne biurko, którego podstawą są metalowe elementy. Na ścianie obok, wisieć może promiennik podczerwieni Tatou, który również nawiązuje do przemysłowej stylistyki, a
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 31.08.2017, 13:45

Energię można samemu produkować i to bez spalania czegokolwiek. Proszę o konkrety, ile kosztuje ogrzewanie konwekcyjne w opomiarowanym budynku, zamiast bezpodstawnych zarzutów. Woda w systemie
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament