Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

§ § § § § § §
Awatar użytkownika

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: ster » 06. gru. 2015, 12:12

Jak w temacie, planujemy zaciągnąć kredyt studencki na budowę domu. Mamy dwójkę dzieci. Czy będzie to czynnikiem premiującym przy ubieganiu się o takie dofinansowanie? Na jakie kwoty można liczyć w ramach tego dofinansowanie?
http://www.koty.pl/

Awatar użytkownika

Re: Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MdM

Postautor: rambow » 07. gru. 2015, 13:33

Chyba nie kredyt studencki, tylko kredyt z MdM?
Ostatnio został on w pewnym stopniu zmodyfikowany. Warunków jest dużo. Podobnie zresztą jak kryteriów na podstawie których jest udzielany. Im większa rodzina tym kwota dofinansowania jest wyższa.
Tego typu dofinansowanie trafia zwykle do osób majętnych. Nie wiem, czy taka pomoc jest komuś takiemu potrzebna?
Zapytaj jeszcze na tym forum kredytowym http://www.forum-kredytowe.pl/f134/ w dziale z kredytami MdM... Wydaje mi się, że uzyskasz tam trochę więcej szczegółów.

Postautor: Ferlider » 26. cze. 2017, 10:52

Powiem ci że właśnie jeśli chodzi o kredyty nawet te MdM chociaż teraz na moje nie ma już tych MdM bo to się w tym roku kończyło to i tak przydaje się adwokat nieruchomości katowice który ogarnie wszystkie formalności. Lepiej sobie właśnie wszystko załatwić przez takiego adwokata nieruchomości żeby wszystko było zgodne formalnie.

Postautor: Supraserwis » 19. wrz. 2017, 11:00

A może zamiast kredytu na mieszkanie wziąć dotacje unijne dla firmy np z tej http://supraserwis.pl ? Przeczeka się 2-3 lata i kupi dom za gotówkę? Oczywiście ryzyko jest zawsze, podobnie jak ze zwykłym kredytem i ratami.

Postautor: Rinso » 19. wrz. 2017, 13:13

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.

Wróć do Przepisy prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 21.10.2017, 19:58

Ja zawsze stawiam na prostotę i klasykę - ponadczasowe i tak szybko się nie znudzi. Proste bryły mebli, minimalizm i żadnych
Awatar użytkownika
Re: Budować dom, czy kupić mieszkanie w bloku?

data » 21.10.2017, 19:53

A ja cały czas spotykam się opiniami wśród znajomych którzy mieszkali w mieszkaniu i przenieśli się do domu, że koszt eksploatacji małego domu do 120mkw jest porównywalny z opłatami za
Awatar użytkownika
Re: Mozaika na ścianie w kuchni

data » 21.10.2017, 19:43

Utrzymanie mozaiki w czystości w kuchni to dramat. Im mniejsza powierzchnia kafelek i mniej gładka powierzchnia tym trudniej usunąć z tego np. zeschły tłuszcz ze smażenia, a nie wierzę w to
Awatar użytkownika
Re: Łóżko z europalet

data » 21.10.2017, 19:35

Również rozważam takie rozwiązanie, w końcu najważniejszy jest materac a dna większości ram łóżek sypialnianych są z żeberek, więc nie powinno to wpływać na komfort snu. Niepokoi mnie
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 21.10.2017, 18:35

Obecnie bardzo popularnym i mającym wzięcie rozwiązaniem jest postawienie na designerski wygląd wnętrz w domu. Jeżeli ktoś idzie z duchem czasu, to można bardzo łatwo połączyć tradycyjny
Awatar użytkownika
Re: Brama garażowa ( Warszawa)

data » 21.10.2017, 13:04

A to masz rację, właśnie też większość osób patrzy tylko na bramę, a na temat siłownika myśli w sposób „a to się tam coś potem dobierze, bo wszystko to samo”. No i to jest błąd,
Awatar użytkownika
Re: DZIAŁKA i OGRÓD - jakie narzędzia

data » 21.10.2017, 11:33

Dzień dobry! Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrych sekatorów to proponuje firmę szwajcarską Felco lub japoński producent sekatorów i pił - ARS. Są dosyć drogie ale zapewniam, że posłuży
Awatar użytkownika
Miniaturowe oczko wodne - zrób to sam.

data » 21.10.2017, 11:22

Kochani! Chcielibyście w swoim ogrodzie miniaturowe oczko wodne? Podpowiem Wam od czego zacząć: 1. W sklepie budowlanym wybierzcie odpowiedni rozmiaru kalfas z czarnego plastiku (ja mam 70
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie Łazienek

data » 20.10.2017, 22:54

W lazience oprocz armatury i plytek - ja bym stawial na lustro, a byc moze nawet na dwa. Lustro w lazience to obowiazkowa sprawa, prawda? Ulatwia codzienne czynnosci pielegnacyjne, zarowno mezczyznom
Awatar użytkownika
Re: Zmiana w kuchni

data » 20.10.2017, 21:36

Jeżeli chodzi o to muszą być dobrej jakości, ergonomiczne i przy tym bardzo pojemne. Nie ma nic gorszego niż meble kuchenne, które nie są w stanie ukryć podstawowych akcesoriów kuchennych,

Eksperci na forum

Viessmann - sponsor Formuły E!

data » 16.10.2017, 20:15

Witam! Mam dla Was dzisiaj nieco mniej techniczne i nie do końca produktowe ogłoszenie! Otóż miło mi poinformować, że Viessmann wchodzi do 'Formuły E' jako sponsor. Począwszy od
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Kolektory słoneczne

data » 02.10.2017, 20:10

Oprócz ogrzewania wody użytkowej, kolektory słoneczne, wykorzystać można do instalacji centralnego ogrzewania. Jednakże tylko ok. 7% inwestycji w kolektory w Polsce, posiada przyłączone je do
Awatar użytkownika
Re: Wiata albo garaż

data » 22.09.2017, 12:31

Decyzja dot. wyboru między wiatą a garażem zależy od budżetu, miejsca na działce, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Inwestorów. Garaż lepiej niż wiata chroni przed
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 31.08.2017, 13:45

Energię można samemu produkować i to bez spalania czegokolwiek. Proszę o konkrety, ile kosztuje ogrzewanie konwekcyjne w opomiarowanym budynku, zamiast bezpodstawnych zarzutów. Woda w systemie
Awatar użytkownika
Kostka - trawnik sposoby połączeń

data » 19.05.2017, 12:41

Dostaliśmy zapytanie na email - przykłady połączeń kostki brukowej z trawnikiem. Pytający prosi o ew. zdjęcia. Można "wklejać" w tego
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament