Plany na Walentynki?

Tu można spierać się do woli i zaciekle. Doradzamy jednak zachowanie umiaru, bo nie zamierzamy uczestniczyć w procesach!

Plany na Walentynki?

Postautor: kasai » 14. sty. 2020, 12:23

Macie już może jakieś plany na Walentynki? Ja na razie szukam pomysłu i na https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-walentynki-dla-dwojga znalazłem ofertę na wspólne atrakcje jak masaż czy lot balonem. Co myślicie o czymś takim jako prezent i wspólnie spędzony czas?

Awatar użytkownika

Re: Plany na Walentynki?

Postautor: Claudyna » 16. sty. 2020, 12:49

Ja niestety nie planuje nic, bo mój maż tradycyjnie w pracy więc szkoda mojego zachodu.

Re: Plany na Walentynki?

Postautor: bekomo » 17. sty. 2020, 16:10

kasai pisze:Macie już może jakieś plany na Walentynki? Ja na razie szukam pomysłu i na https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-walentynki-dla-dwojga znalazłem ofertę na wspólne atrakcje jak masaż czy lot balonem. Co myślicie o czymś takim jako prezent i wspólnie spędzony czas?

Kwiaty są dobrym pomysłem, to sprawdzony, uniwersalny prezent, który nadaje się na każdą okazję. Ja polecam poczta kwiatowa Ciechanów bo tam jest wybór jeśli chodzi o świeże bukiety. Niesamowicie kreatywni są, potrafią cuda stworzyć i to w różnych przedziałach cenowych. A przesyłka doręczana jest ekspresowo.

Wróć do Pojedynki wszystkich ze wszystkimi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Ciekawe gry

data » 26.01.2020, 19:42

Moim zdaniem warto zerknąć na propozycje na gry Makao, Gapa . Widziałam takie na https://fabrykapuzzli.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi , może akurat coś jeszcze
Awatar użytkownika
Re: Budowa własnego domu

data » 26.01.2020, 19:30

Budowa budową, ale wartojest zadbać też o to aby dom wyglądał jak najlepiej z zewnątrz. Z tego co widzę tutaj https://www.elewacjemarzen.pl/projekty- ... ych-domow/ to firma ta zajmuje się
Awatar użytkownika
Re: deweloper mieszkania lublin

data » 26.01.2020, 19:08

Zgadzam się, też kupuję mieszkanie od dewelopera Atal ale nie w stanie deweloperskim tylko wykończone pod klucz i nie w Lublinie a w stolicy, tu są lepsze warunki do
Awatar użytkownika
Re: Jak dobierać wkłady kominkowe

data » 26.01.2020, 19:06

Trzeba stawiać na jakość. Wkłady muszą być dopasowane idealnie do konkretnych potrzeb. Jeśli nie wiecie co wybrać, macie wątpliwości, to należy skonsultować się ze specjalistą. Bardzo
Re: Jak zaprojektować dom energooszczędny?

data » 26.01.2020, 18:48

To niestety często jest problem. Wiele biur architektonicznych projektuje domy "na styk" z warunkami technicznymi a one są coraz wyższe, trzeba się dostosować do zmieniających się
Awatar użytkownika
Re: Wykończenie mieszkania

data » 26.01.2020, 18:20

A ja kupiłam mieszkanie od Atala od razu z wykończeniem pod klucz i nie miałam tego problemu. Od razu takiego mieszkania szukałam żeby potem nie szukać kogoś kto się tym zajmuje i płacić za
Awatar użytkownika
Re: własna restauracja

data » 26.01.2020, 9:02

Jeśli masz restaurację to pomyśl o odpowiednim pakowaniu swoich produktów a najlepiej w folię. Wszystko na ten temat znajdziesz tutaj w dobrej cenie czyli masz i opakowania i maszyny do tego.
Awatar użytkownika
Re: Mieszkanie we Wrocławiu

data » 26.01.2020, 1:49

Jeżeli szukacie ciekawych ofert mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu, tutaj z pewnością uda się Wam znaleźć coś interesującego. Duży wybór mieszkań w różnych lokalizacjach
Awatar użytkownika
Re: Budowa własnego domu

data » 26.01.2020, 0:07

Na pewno dobrze będzie zacząć od kompletacji sprzętu i ludzi do budowy. Na stronie możesz wynająć pojazdy budowlane jak koparki czy wywrotki które przy budowie nie znajdą sobie równych.
Awatar użytkownika
Re: Polskie filmy z gatunku horror

data » 25.01.2020, 22:30

My odkąd wzieliśmy pakiety od https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiet ... hbo-go-int to ciągle oglądamy jakieś horrory bo bardzo lubimy. Ale nie zawsze

Eksperci na forum

Re: Jak zaprojektować dom energooszczędny?

data » 26.01.2020, 18:48

To niestety często jest problem. Wiele biur architektonicznych projektuje domy "na styk" z warunkami technicznymi a one są coraz wyższe, trzeba się dostosować do zmieniających się
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie płaszczyznowe - co to?

data » 14.01.2020, 14:33

"Czy pomogłem?" Chyba sobie... "Tymczasem promiennikiem z punktu widzenia rynku jest produkt typu panel grzewczy na ścianę i sufit, lub z punktu widzenia fizyki jest to wszystko
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić