Jak zamontować baterię?

Awatar użytkownika

Jak zamontować baterię?

Postautor: Lesil » 13. mar. 2018, 12:30

Kupiłem baterię kuchenną stojącą Kfa Omega chrom, chciałbym ją zamontować sam, ale nie wiem jak to zrobić przede wszystkim nie chcę jej uszkodzić podczas montażu. Czy ktoś może mi polecić jakiś filmik z montażem takiej baterii?

Wróć do Instalacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Pożyczka od zaraz

data » 23.06.2018, 21:34

Pożyczaliście kiedys pieniadze? Akurat fajne warunki pożyczek ma extraportfel https://www.extraportfel.pl/ - decyzja napływa szybko. Nie trzeba długo czekać i nie ma również problemu ze
Awatar użytkownika
Rehabilitacja

data » 23.06.2018, 21:24

Przechodziliście kiedyś rehabilitację np kręgosłupa? Odnośnie leczenia -ja miałam rehabilitację w Krakowie. Zarejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org/ no i wizyta była
Awatar użytkownika
Re: Jakie lampy ogrodowe?

data » 23.06.2018, 21:16

Takie lampy to dobry pomysł, jednak w kwestii oświetlenia warto skontaktować się z ospelem. Mają nie tylko dobry osprzęt ale zawsze służą cennymi poradami. W tej ofercie / znajdziecie
Awatar użytkownika
Re: Jakie konto bankowe?

data » 23.06.2018, 21:07

Odnośnie chwilówek - Ja pożyczałam od lendon ostatnio i nie mam żadnych zastrzeżeń. U nich pierwsza pożyczka to nawet 2,500zł za darmo https://www.lendon.pl/ Bez zbędnych kruczków i
Awatar użytkownika
Re: Sklep z meblami

data » 23.06.2018, 15:48

Fajnie że podajecie namiary na sklepy gdzie można kupić narożniki. Własnie urządzamy salon i myślę o narożniku. A w pomyśle na urzadzenie salonu pomógł mi ten artykuł Dzieki niemu
Awatar użytkownika
Re: Bramy garażowe

data » 23.06.2018, 14:54

Powiedzcie mi czy w przypadku bramy garażowej sprawdzą się . Wiem, ze taki elektrozaczep uniemożliwia otwarcie furtki lub drzwi od zewnątrz bo blokuje zamek ale czy w przypadku bramy się
Awatar użytkownika
Re: firma transportowa Trójmisto

data » 23.06.2018, 11:33

Polecicie mi firmę kurierską która przewozi palety ? Bo mamy do wysłania 4 palety z towarem i nie wiemy na jaką firmę się zdecydować. Bo jak na razie znalazłam firmę która odbiera i
Awatar użytkownika
Re: Jakie lampy ogrodowe?

data » 23.06.2018, 11:25

Zastanawiam się nad jakąś kompleksową i spójną stylistycznie koncepcją oświetlenia domu i przed domem. Czy na tego typu rzeczy należy wykonać
Awatar użytkownika
Re: Jakie okna wybrać?

data » 23.06.2018, 8:50

A może lepiej naprawić stare niż od razu kupować nowe? Nie wiem, czy macie świadomość tego, że istnieją firmy, które specjalizują się w renowacji okien. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub
Awatar użytkownika
Re: Deweloper

data » 22.06.2018, 23:06

po pierwsze ważne pytanie mam, mianowicie w jakim mieście szukacie konkretnie mieszkania co do deweloperów, warto korzystać z takich którzy pomagają załatwić formalności i na przykład

Eksperci na forum

Re: Rodzinny Piknik Instalatora Viessmann - zapraszamy!

data » 21.06.2018, 10:32

Witajcie! Podsumujmy tegoroczne Pikniki Instalatora! Na Piknik przybyła rekordowa ilość gości – ponad 3000 osób. Nasi pracownicy, instalatorzy i firmy partnerskie pojawili się z rodzinami, w
Awatar użytkownika
Re: Sypialnie

data » 04.06.2018, 23:03

Ściany w sypialni osób, które lubią styl industrialny, mogą być pokryte surowym tynkiem, w kolorze szarym lub grafitowym. Aby ocieplić takie pomieszczenie, na podłodze należałoby położyć
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 21.05.2018, 20:14

Wątek jest o ogrzewaniu na podczerwień. Ogrzewanie gazem ma tyle wspólnego z podczerwienią, co wychowanie fizyczne z fizyką. Do tego jest droższe w eksploatacji od systemów grzewczych na
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament