Początek budowy

Re: Początek budowy

Postautor: Krzysztof50 » 04. mar. 2017, 15:00

Poza projektem trzeba też zadbac o inne rzeczy takie jak dobra ekipa i sprzęt budowlany. Z pewnością przydadzą się usługi koparką. Takie usługi oferuje firma Omel-Kop http://omel-kop.pl/koparki-koparko-ladowarki.php . Bez użycia profesjonalnego sprzętu budowa potrwa o wiele dłużej.

Postautor: msobczak » 21. mar. 2017, 11:47

Ja mogę Wam polecić hurtownię, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór materiałów wykończeniowych. To Heban z Krakowa: http://www.heban.net/ . Pomimo tego, że jest to hurtownia, to śmiało można u nich zrobić też zakupy detalicznie. Moim zdaniem warto rzucić okiem na ich propozycje.

Awatar użytkownika

Postautor: WysokiBill76 » 30. mar. 2017, 13:56

Ja tak na przyszłość mogę Ci polecić http://victoria-rolety.pl . Zapisz sobie gdzieś tę stronę i wykorzystaj ją, gdy będziesz przy etapie wyboru okien i rolet. Polecam ją serdecznie każdemu, kto jeszcze się waha z zakupem rolet zewnętrznych. Nie tylko dają miłe przyciemnienie pomieszczenia ale także trochę wygłuszają - efekt niesamowity.

Postautor: Marinett » 04. maja. 2017, 23:12

Mając już projekt na pewno warto zabrać się za gromadzenie materiałów budowlanych. Oczywiście bez wątpienia niezbędne będą nam także metalowe elementy łączne. Przy tym jeżeli chodzi o śruby, wkręty, obejmy i inne artykuły tego typu, spory ich wybór znajdziemy w Normazet http://normazet.com.pl/ . W hurtowni tej możemy zrobić zakupu stacjonarnie we Wrocławiu bądź Opolu, lub też skorzystać z opcją wysyłki w dowolne miejsce w kraju.

Postautor: Ailis » 30. lis. 2017, 11:02

My planujemy budowę, działke już kupiliśmy i teraz rozglądamy się za projektem. Na pewno wybór odpowiedniego projektu wiem że to bardzo trudne zadanie. Zauważyłam, ze teraz jest tak ogromny wybór projektu domu, ze ciężko jest się zdecydować na ten jeden. Sporo czasu trzeba poświęcić na to by wybrać ten konkretny projekt. Z tych, które już widziałam to ten https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-6 i bardzo nam się spodobał.

Postautor: Flugusz » 15. gru. 2017, 1:26

A my stwierdziliśmy, że kupimy gotowy dom.
Kupno działki, koszta budowy to praktycznie ta same pieniądze,
a czasem i dużo większe, a zachodu z tym masa.
Teraz przeglądamy domy na sprzedaż w Warszawa -Wawer od Krymax . Dzielnica spoko, nieruchomości też mają fajne, także czuję, że może to w końcu będą moje przysłowiowe 4 ściany ;)

Postautor: Ewik » 11. sty. 2018, 12:18

Ja korzystałam z pomocy hurtownii budowlanej Sufigs. Firma która na prawdę zna się na swojej pracy i przede wszystkim jest rzetelna ! http://sufigs.pl/oferta-psb-sufigs-sklady-budowlane.php

Wróć do Okna, drzwi i bramy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Telefon na kartę czy abonament?

data » 17.01.2018, 17:49

na abonament jest wygodniejszy bo nie trzeba pamiętać o ciągłym
Awatar użytkownika
Re: ekspres czy kawiarka

data » 17.01.2018, 17:47

kawiarka elektryczna Super kawa i wygodniejsza wersja niż żeliwna na
Awatar użytkownika
Re: Kotły na pelet?

data » 17.01.2018, 17:47

Pellet to jedyne paliwo stałe które nie drożeje, a nawet średnia cena jest niższa od tej z przed 3-5
Awatar użytkownika
Re: Fryzjer

data » 17.01.2018, 17:46

Miałam swoją ulubioną fryzjerkę do której zawsze chodziłam i po dwóch godzinach wychodziłam bardzo zadowolona z odświeżonym kolorem i modnie przyciętymi włosami. Jakieś pół roku temu
Awatar użytkownika
Re: ceny ekkogrocha

data » 17.01.2018, 17:37

o tej porze roku największym problemem jest wilgotność
Awatar użytkownika
Re: Telefon na kartę czy abonament?

data » 17.01.2018, 17:07

Najwygodniejszą opcją jest chyba abonament. Nie trzeba przejmować się doładowaniami i przważnie są dużo lepsze pakiety. Przynajmniej tak był z 5 lat temu, teraz to nawet nie wiem jak
Awatar użytkownika
Re: Ładne lampy sufitowe

data » 17.01.2018, 17:05

lampy może i fajne ale ceny jak dla mnie
Awatar użytkownika
Re: Pomysły do łazienki :)

data » 17.01.2018, 16:58

bardzo często oglądam programy Doroty Szelągowskiej i tam szukam inspiracji na zmianę
Awatar użytkownika
Wybór dachu na dom

data » 17.01.2018, 15:58

Wiadomo, że podczas budowy domu przyjdzie taki moment w którym trzeba bedzie wybrać odpowiednie pokrycie dachowe. Interesują mnie i własnie taki chciałabym u siebie położyć. Nie wiem tylko
Awatar użytkownika
Re: Jaka klimatyzacja do mieszkania

data » 17.01.2018, 15:56

Polecam . Zeszłego roku zakładali nam klimatyzacje, wszystko jest tak zrobione, jak należy. Nie mieliśmy z nią żadnych problemów, wiec śmiało polecam

Eksperci na forum

Jak wybrać urządzenie grzewcze - poradnik Viessmann

data » 16.01.2018, 10:39

Witam, Od czego zacząć rozważania nad wyborem urządzenia grzewczego? Są wśród Was osoby, które mają własnie taki dylemat na głowie? Rozważania nad tym, czym ogrzewać dom, a więc jakie
Awatar użytkownika
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

data » 04.01.2018, 0:15

Osoby, które mają większą kuchnię lub mniej ustawną, a do tego więcej środków, wybierają kuchnie na wymiar. Z kolei Klienci zainteresowani ekonomicznym produktem, do kuchni małej i
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 18.12.2017, 13:38

Już od 1 listopada zaczniemy podawać na naszej stronie internetowej informacje o zużyciu energii potrzebnej do ogrzewania w nowych domach opomiarowanych. Jedna z naszych ostatnich realizacji w
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament