Drzwi szklane?

Drzwi szklane?

Postautor: baska889 » 20. paź. 2016, 14:50

Co myślicie o drzwiach szklanych? Dobra inwestycja? Chcę wprowadzić trochę nowoczesności do mojego domu :)

Re: Drzwi szklane?

Postautor: pancia111 » 20. paź. 2016, 15:43

Mi się strasznie podobają i namawiam męża na takie :) Widziałam świetną ofertę tutaj: http://www.majsterszklarz.pl/drzwi-szklane/ - widać, że szklarz ma rękę do tego typu rzeczy. Wszystko prezentuje się genialnie :) Z tego co wiem, to drzwi tego typu są wytrzymałe, także nie ma co się martwić :)

Postautor: jedrzerob » 05. gru. 2016, 23:51

Szklane i jeszcze klamki z kwasówki żeby były. To już w ogóle będzie burżuazja. Jak najbardziej jestem za :D Sam bym takie chciał

Postautor: Flugusz » 07. sty. 2017, 12:42

A czy samozamykacze - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... kacze.html są dobrym rozwiązaniem przy szklanych drzwiach??

Awatar użytkownika

Postautor: Extradom » 17. sty. 2017, 10:43

Flugusz, samozamykacz to mechanizm, który powoduje automatyczne domknięcie drzwi, nawet w sytuacji, gdy użytkownik pozostawi je lekko uchylone. Działa to w ten sposób, że energia wytwarzana przez użytkownika podczas otwierania jest magazynowana i zużywana na samoczynne zamknięcie się drzwi. Jednakże dzieje się to w sposób kontrolowany - czyli bez trzaskania, dlatego też nie ma żadnych przeciwwskazań do wykorzystania tego mechanizmu przy szklanych drzwiach.

Natomiast co do innych rodzajów drzwi i tego, jakie są ich wady i zalety, polecam zapoznać się z naszym artykułem, który dotyczy tego zagadnienia https://www.extradom.pl/porada-0D5b000003ClSRqCAN W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Awatar użytkownika

Postautor: witoss » 24. sty. 2017, 11:04

Rozwiązanie na pewno ciekawe i ładne, ale mam wątpliwości, jak takie drzwi będą siesprawowały przy dłuższym użytkowaniu. Może ktoś się wypowie? Oczywisćie wiele tu zależy od dobrego montażu takich drzwi.

Postautor: Davidson » 06. paź. 2017, 14:06

Ja wolałbym postawić jednak na zabezpieczenia antywłamaniowe. Sprawdź lepiej drzwi przeciwpożarowe , czy coś w tym stylu. Zawsze większe bezpieczeństwo.

Postautor: el2 » 07. lis. 2017, 0:17

Myślę, że tego typu szklane drzwi na wymiar spełnia wasze oczekiwania. Takie rozwiązania sprawdzają się głównie w nowoczesnych wnętrzach. Pasują do różnych aranżacji i przede wszystkim nie są drogie.

Postautor: justynastar » 22. lis. 2017, 23:10

My też zrezygnowaliśmy ze szklanych drzwi na rzecz drzwi przeciwpożarowe w Białymstoku . Na obecną chwilę muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji podjętych podczas remontu.

Postautor: Flugusz » 10. gru. 2017, 15:53

Szklane drzwi na pewno wyglądają bardzo stylowo. Najlepiej jak są takie przesuwne, w tym stylu - http://eurocolor.com.pl/drzwi . Wiadomo trzeba mieć też do tego przestrzeń. Super tego typu drzwi sprawdzą się na taras czy do ogrodu.

Wróć do Okna, drzwi i bramy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: prezent dla szefowej

data » 18.12.2017, 9:30

Może perfumy? Wydaje mi się, że tego typu prezenty lubi każda kobieta. Jeśli chodzi o eleganckie perfumy to polecam Wam zajrzeć na stronę . Arabskie perfumy są naprawdę wyjątkowe więc
Awatar użytkownika
Re: Pożyczka

data » 18.12.2017, 9:22

Myślę, że najkorzystniejszą opcją będzie mimo wszystko kredyt gotówkowy. Można skorzystać z ofert internetowych, na przykład . Dzięki temu na pewno zaoszczędzicie dużo czasu i stresu.
Awatar użytkownika
Re: Deski kompozytowe na taras

data » 18.12.2017, 9:05

Kupiłem w tym sezonie taras z kompozytu od Tardex (tardex-wpc.pl) i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Estetyka, jakość, prosty montaż, nie mam zastrzeżeń. Też bardzo fajny, szybki kontakt
Awatar użytkownika
Re: W jakiej technologii budować?

data » 18.12.2017, 8:56

Poza znajomością technologii warto też rozejrzeć się za dobrej jakości materiałami i urządzeniami, które na pewno przydadzą się podczas budowy domu. Takie produkty w dobrej cenie można
Awatar użytkownika
Re: Jaki biznes?

data » 18.12.2017, 7:39

Jeżeli myślicie o swoim biznesie to od razu musicie myslec o rzeczach. Przede wszystkim jaką główną formę reklamy będziecie prowadzić oraz co zrobić aby usprawnić swoje działania. To w
Awatar użytkownika
Kredyt

data » 18.12.2017, 5:39

Korzystaliście kiedykolwiek z kredyt123? Potrzebuje pieniędzy na remont i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 17.12.2017, 23:42

Jakbyście potrzebowali takich rzeczy jak systemy kominowe, nasady itp. warto zajrzeć sobie do sklepu http://tani-komin.pl/70-nasady-kominowe są dobrze wyposażeni, potrafią doradzić, oferują
Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 17.12.2017, 23:39

Na pewno warto zainwestować w gadżety reklamowe. To jest podstawa. Tutaj http://side.com.pl macie wiele ciekawych propozycji. Nie należy jednak zamawiać wszystkich takich samych. Lepiej wybrać
Awatar użytkownika
Re: Problem z kolorami

data » 17.12.2017, 21:23

Testery Śnieżki i Magnata z darmową dostawą można zamawiać niestety tylko do końca grudnia, ja ostatnio myślałem nad przemalowaniem ścian i chyba zamówię sobie jakąś sporą porcję tych
Awatar użytkownika
Re: Samochód nowy, czy używany?

data » 17.12.2017, 20:46

Nówka to jest nówka. Jeśli braknie ci kasy to zawsze możesz pożyczyć w banku. W raiffeisen możesz dostać kredyt gotówkowy bez odsetek a prowizja banku zależy od ilości rat na i rozłozysz

Eksperci na forum

Re: Ogrzewanie gazowe

data » 12.12.2017, 20:35

Popularny to nie oznacza wygodny, ani ekologiczny. Proponując taki rodzaj ogrzewania jak węgiel, trzeba informować, że nie jest to inwestycja na przyszłość - mówię to dlatego, że w wielu
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 05.12.2017, 11:26

Polecam industrialne biurko, którego podstawą są metalowe elementy. Na ścianie obok, wisieć może promiennik podczerwieni Tatou, który również nawiązuje do przemysłowej stylistyki, a
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 31.08.2017, 13:45

Energię można samemu produkować i to bez spalania czegokolwiek. Proszę o konkrety, ile kosztuje ogrzewanie konwekcyjne w opomiarowanym budynku, zamiast bezpodstawnych zarzutów. Woda w systemie
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament