Mieszkanie we Wrocławiu

Tu i tylko tu rozmawiamy o wszystkim, co nie wiąże się z budownictwem!!! Posty "od czapy" w innych miejscach będą bezwzględnie kasowane!!!

Mieszkanie we Wrocławiu

Postautor: zenka » 26. maja. 2019, 21:14

Hejka, mieszkacie może we Wrocławiu? Zastanawiam się nad przeprowadzka tam i wybraniu mieszkania od https://vantage-sa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-we-wroclawiu/ . Zastanawiam się też nad tym, która dzielnica byłaby najciekawszą. Co sądzicie np. o Popowicach?

Re: Mieszkanie we Wrocławiu

Postautor: marek81 » 27. maja. 2019, 2:12

Wrocław to miasto które dość dynamicznie się rozwija a więc ceny mieszkań raczej wysokie, podobnie jak np.w Warszawie. Może bardziej się opłaca kupić dom na przedmieściach?

Postautor: knif » 24. lis. 2019, 22:50

Nie są aż tak wysokie jak w Warszawie, ale fakt swoje kosztują te mieszkania. Możesz poszukać czegoś w okolicy, np. kawałek dalej w Smolcu powstaje Osiedle Przy Lesie od Sogo , moim zdaniem warte zainteresowania. Jest to osiedle domków 2-rodzinnych, każde z mieszkań ma swoje oddzielne wejście, ogród, miejsca postojowe... i to za naprawdę okazyjną cenę. We Wrocławiu co najwyżej 3 pokoje w bloku za to dostaniesz

Postautor: kordian » 04. sty. 2020, 6:07

W dużych rozwijających się miastach ceny są dość wysokie. Pamiętam jak sam miałem dylemat: szeregówka na przedmieściach czy mieszkanie we Wrocławiu. Jak zrobiliśmy z żoną grafik zajęć, to stwierdziliśmy, że dojazdy by nas wykończyły. Zaczęliśmy szukać mieszkania, co nie było łatwe. Znaleźliśmy kilka świetnych propozycji, ale zawsze ktoś nas ubiegał. Wtedy znajomy polecił nam serwis https://www.lzx.pl/ , który za darmo monitoruje najpopularniejsze portale ogłoszeniowe. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Wybierasz ogłoszenie, które Ci odpowiada, kopiujesz link i wklejasz go na lzx.pl, a ten szuka dla ciebie podobnych. Jak tylko pojawią się nowe ogłoszenia, to dostajesz wiadomość na email albo telefon. Dzięki temu serwisowi udało nam się kupić mieszkanie w świetnej cenie.

Postautor: Rinso » 24. sty. 2020, 16:06

Mieszkanie we Wrocławiu to dobry wybór :) Ja mam mieszkanie dzieki SDP Nieruchomosci we Wroclawiu nieopodal rynku - nie dosc ze mam piekne mieszkanie to i cudowne widoki :) Dzieki pani Sabrinie z tego biura nieruchomosciowego https://sdp-nieruchomosci.pl/ wszystko udalo sie dopiac na ostatni guzik

Postautor: luisek11 » 26. sty. 2020, 2:49

Jeżeli szukacie ciekawych ofert mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu, tutaj https://sprzedaz-mieszkanie-wroclaw.wgn.pl/ z pewnością uda się Wam znaleźć coś interesującego. Duży wybór mieszkań w różnych lokalizacjach Wrocławia.

Postautor: donka » 26. sty. 2020, 20:49

Ja bym ciekawego mieszkania szukała na osiedlach które Atal buduje we Wrocławiu a ma kilka bardzo ładnych i wyjątkowych jak na przykład to na Różance

Awatar użytkownika

Postautor: prochoski » 02. wrz. 2020, 23:44

Na Twoim miejscu sprawdziłabym nowe mieszkania na Jagodnie. Ta część miasta najszybciej się rozwija, więc dzielnica jest nowoczesna i zadbana, a apartamenty wyposażone są w przestronne tarasy lub balkony. Super ofertę widziałam na stronie https://www.profitdevelopment.com.pl/wroclaw/kajdasza/ , więc może Ciebie te plany również przekonają.

Wróć do Dyskusje o Maryni oraz jej powabach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Niepełnosprawni

data » 25.09.2020, 3:51

Masz rację. Przystosowanie mieszkania do osoby niepełnosprawnej to nie lada wyzwanie dla całej rodziny. Trzeba wszystko dobrze przemyśleć, żeby ułatwić tej osobie poruszanie się po
Awatar użytkownika
Re: Podłoga z betonu

data » 24.09.2020, 23:28

W firmach bardzo często są stosowane takie podłogi. Ładnie się prezentują, są praktyczne i niedrogie. Jeśli chcecie odmienić wnętrze swojego przedsiębiorstwa, to na pewno tutaj
Awatar użytkownika
Pralko-suszarka

data » 24.09.2020, 23:17

Czy posiadają państwo pralko-suszarkę ? Znajoma mi o niej opowiadała i ponoć jest rewelacyjna. Czy rzeczywiście ubrania są suche i tylko leciutko pogniecione ? Chciałabym zasięgnąć rady u
Awatar użytkownika
Jaka kuchenka ?

data » 24.09.2020, 23:15

Mam dylemat Kuchenka gazowa czy indukcyjna ? Która się bardziej opłaca ? Czy garnki do płyty indukcyjnej są drogie ? Wiem ze nie wszystkie się
Awatar użytkownika
Fronty kuchenne

data » 24.09.2020, 23:13

Dzień dobry Chciałabym poznać państwa opinie na temat frontów kuchennych. Lepiej kupić gotowe szafki w sklepie meblowym, czy zdecydować się na zamówienie na wymiar u stolarza? Chciałabym
Awatar użytkownika
Re: Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 24.09.2020, 22:26

Pytaj u nich https://www.metaltech.pl/. Wszystkie zlecenia wykonywali super. Teraz zmieniliśmy branże, wiec już nie korzystamy z ich usług ale firma jak najbardziej godna
Awatar użytkownika
Re: Jakie narzędzia w domowym warsztacie nieprofesjonalisty

data » 24.09.2020, 22:04

Moim zdaniem w warsztacie profesjonalisty nie powinno zabraknąć mierników i sprawdzonego i skutecznego sprzętu do ochrony przed wyciekiem gazów palnych. Takie mierniki oferuję firma
Awatar użytkownika
Re: Budowa domu

data » 24.09.2020, 20:27

Wszelkie maszyny wiertnicze itp znajdziesz u nich http://staltechnika.pl/. Produkują też maszyny na zamówienie według indywidulanego
Awatar użytkownika
Re: Warsztat samochodowy

data » 24.09.2020, 20:23

Zwróćcie uwagę na bogate wyposażenie autoryzowanego serwisu samochodów Auto-Blak Jeśli ich usługi będą cały czas na tak wysokim poziomie, nie sądzę abym chciała kiedykolwiek zmieniać
Awatar użytkownika
Re: Budowa hali, jakie koszty?

data » 24.09.2020, 20:13

Myślę, że koszt hali magazynowej jest spory. Oczywiście wszystko zależy też od użytych materiałów i wielkości magazynu. Dużo informacji w tym temacie jest na stronie

Eksperci na forum

Instalacja fotowoltaiczna – jak dobrze wybrać?

data » 24.09.2020, 15:15

Instalacja fotowoltaiczna pozwala znacząco obniżyć koszty utrzymania domu – zapewnia niskie rachunki za energię elektryczną i tanią eksploatację przez lata pomimo podwyżek cen prądu.
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu