akumulatory do samochodów

Tu i tylko tu rozmawiamy o wszystkim, co nie wiąże się z budownictwem!!! Posty "od czapy" w innych miejscach będą bezwzględnie kasowane!!!

akumulatory do samochodów

Postautor: apacz » 30. sty. 2019, 12:41

Poszukiwałem ostatnio nowego akumulatora do samochodu i mechanik polecił mi http://www.autopart.pl/ . Wybrałem model o nazwie Galaxy Plus (z wkładką antywybuchową, centralnym odpowietrzeniem, wskaźnikiem stanu naładowania akumulatora itp.) Ktoś też wybierał u nich akumulator? Chyba że polecacie inne firmy do zakupu takiego sprzętu?

Re: akumulatory do samochodów

Postautor: marek81 » 15. maja. 2019, 12:09

W kwestii zakupu części zawsze doradza mi mechanik, przeważnie nawet sam je sprowadza w razie konieczności naprawy, wie skąd i wie jakie:) Niedawno kupiłem jednak nowy samochód, korzystając z pośrednictwa autoryzowanego serwisu Dacia, obejrzałem na stronie http://dacia.dyszkiewicz.pl/ wyprzedaże roczników i niemal od razu byłem zdecydowany. Jak na razie moje nowa Dacia Logan sprawdza się świetnie.

Wróć do Dyskusje o Maryni oraz jej powabach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Ogrodzenie do ogrodu

data » 23.05.2019, 14:38

A co powiecie na ogrodzenia i mury samonośne Gardeo - Rotterdam, Amsterdam, Oslo, Słupek L ? Mnie osobiście one najbardziej przypadły do gustu i jeśli się zdecyduje to wyłącznie na któreś z
Awatar użytkownika
Re: Łazienka dla osoby niepełnosprawnej

data » 23.05.2019, 14:11

Łazienka dla osoby niepełnosprawnej powinna być bardzo dobrze zaplanowana i dobrze wykonana. Prace wykończeniowe w takiej łazience najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Wykończeniem
Awatar użytkownika
Re: Mini koparka

data » 23.05.2019, 14:00

Może jakiś kredyt preferencyjny? ja jako rolnik zastanawiam się nad zakupem sprzętu rolnego i z się dowiedziałem, że mogę się starać o kredyt na ten cel dla rolników, na lepszych
Awatar użytkownika
Re: Dachówka czy blachodachówka?

data » 23.05.2019, 13:34

Wszystko zależy od konstrukcji dachu i od tego ile pieniędzy chce się przeznaczyć na wykonanie pokrycia dachowego. Nie ma co ukrywać, że dach z dachówki jest dużo droższy. Dobrym
Awatar użytkownika
Re: Projektant wnętrz

data » 23.05.2019, 13:05

Myślę, że pomoc profesjonalnego architekta wnętrz jest bezcenna. Z doświadczenia wiem, że samodzielnie aranżowane wnętrza nie zawsze dobrze wyglądają. Teraz na rynku jest sporo dobrych biur
Awatar użytkownika
Re: Zabudowa na taras

data » 23.05.2019, 13:00

U mnie na tarasie jest kostka imitująca drewno na taras - Kanada Pozbruk, do tego stoją donice betonowe hiszpańskie pełne kwiatów i pergola z glicynią, uważam że to mi w zupełności
Awatar użytkownika
Re: tłumaczenia prawne

data » 23.05.2019, 11:13

Zdaje mi się, że przy takich tłumaczeniach specjalistycznych potrzebny jest przede wszystkim tłumacz
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 23.05.2019, 11:13

Niuro powinno być przede wszystkim wyposażone praktycznie, w zależności od tego czym się zajmuje firma, jakie ma zapotrzebowania, a także jaki jest w ogóle rozkład biura i jego
Awatar użytkownika
Re: tłumaczenia ekonomiczne

data » 23.05.2019, 11:12

No coż, jeżeli takie tłumaczenie jest potrzebne, to znalezienie odpowiedniego biura tłumaczeń nie powinno być trudne, ponieważ jest ich
Awatar użytkownika
Re: Opinie o pożyczkach

data » 23.05.2019, 11:11

Ja bym mimo wszystko z pożyczkami uważała, nie jest to dla mnie najbezpieczniejsza forma

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 02.05.2019, 23:18

Do nowoczesnego, minimalistycznego salonu, proponuję meble na wysoki połysk - w kolorze kremowym i ciemno-brązowym. Ten zestaw kolorystyczny jest nieco cieplejszy niż czarno-biały. Warto
Serwis urządzeń grzewczych Viessmann - pakiety

data » 30.04.2019, 13:11

Witam! Zapraszam do skorzystania z Programu Pakietów Serwisowych firmy Viessmann, który obejmuje, w zależności od wybranego wariantu, następujące usługi: -przegląd eksploatacyjny -koszt
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić