Szaleństwa na stokach

Tu i tylko tu rozmawiamy o wszystkim, co nie wiąże się z budownictwem!!! Posty "od czapy" w innych miejscach będą bezwzględnie kasowane!!!

Szaleństwa na stokach

Postautor: funky koval » 10. paź. 2018, 15:08

Wiem, że za oknami ciepło i pewnie nie wszyscy myślą o śniegu. A pewnie jest i taka część z Was, która nie chce o nim słuchać ani go widzieć :) Ja tez nie bardzo lubię. Powinien moim zdaniem padać tylko na stokach :) i trasach biegowych :) No ale jest inaczej. Więc? Lubicie szaleć na stokach? I gdzie najlepiej?

Re: Szaleństwa na stokach

Postautor: Anka33 » 21. paź. 2018, 22:17

Też jestem zdania,że śnieg powinien leżeć głownie na stokach.W tym roku mamy w planach połączenie wypadu na narty i imprezy sylwestrowej.Mam nadzieję,że uda nam się znależć jakąś fajną ofertę na ten czas.W zeszłym roku mój brat ze znajomymi zorganizowali taki wyjazd na Ukrainę.Muszę podpytać się jak udało im się to zorganizować

Postautor: szarak » 30. paź. 2018, 21:46

Narty są jak najbardziej jedną z mych ulubionych aktywności zimowych. Niestety w Polsce czasami ciężko utrafić ze świetnymi warunkami sprzyjającymi jeździe na nartach. Stąd na ten dłuższy zimowy urlop również wybieramy się na Ukrainę, a dokładnie do Bukowel. Jest tam nowoczesny ośrodek ze świetną infrastrukturą dla narciarzy. Trasy dobrze przygotowane, a nawet oświetlone o różnym stopniu trudności. Czego chcieć więcej?

Postautor: Marcin36 » 31. paź. 2018, 21:37

O Bukowelu słyszałem, a nawet czytałem sporo lecz nadal mam dylemat czy jechać a jeżeli tak to jak ten wyjazd zorganizować. Jak Wy ogarnęliście swe wyjazdy?

Postautor: szarak » 01. lis. 2018, 14:06

Z ekipą znajomych wybieramy się tam na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Jest o już któraś z kolei eskapada z nimi. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tych wojaży z nimi gdyż wszystko mają po dopinane na przysłowiowy ostatni guzik, a i ekipa (pilot+kierowcy) to znakomici i wspaniali ludzie.

Postautor: j0cropka » 14. lis. 2018, 21:36

szarak pisze:Z ekipą znajomych wybieramy się tam na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Jest o już któraś z kolei eskapada z nimi. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tych wojaży z nimi gdyż wszystko mają po dopinane na przysłowiowy ostatni guzik, a i ekipa (pilot+kierowcy) to znakomici i wspaniali ludzie.

Bukowel to jak czytałam bardzo fajny kierunek. A do tego to taki kurort, który jest raczej kierowany do całych rodzin. Dlatego też trasy nie są trudne. Chociaż kilka jest z tych trudniejszych, ale przeważają te prostsze. Potwierdzasz? Niedługo sezon, więc zaczynam się rozglądać :)

Postautor: paszek90 » 26. sty. 2019, 13:24

Gdzie konkretnie wybieracie się na narty? Ja miałem z tym duży problem, ale ostatecznie po przeczytaniu tego artykułu http://cowewroclawiu.pl/narty-jedziemy-w-karkonosze/ zdecydowałem się na Karkonosze. Jeszcze nigdy nie miałem okazji tam być i mam dużą nadzieję, że spodoba mi się ten kierunek i będę tam znacznie częściej.

Postautor: budka33 » 21. lut. 2019, 10:01

Tak teraz jest wielkie szaleństwo, ostatnie chwile zimy to każdy stara się wykorzystać to wszystko na full.
Ja ze swojej strony polecam zerknąć na https://adventuresports.pl/produkt/Sprz ... 0-1/111961 , może akurat nie macie jeszcze sprzętu czy też odzieży sportowej. Według mnie trzeba się solidnie zabezieczyć, by ta jazda na nartach była przyjemnym relaksem.

Postautor: jackwelss39 » 15. mar. 2019, 17:15

Na takie szaleństwa trzeba się odpowiednio przygotować. Tu myślę że propozycja od firmy http://www.amos.auto.pl będzie idealną opcja. Będziecie mogli tu zaopatrzyć się w niezbędne do przewozu sprzętu narciarskiego a i także do przewozu rowerów bagażniki samochodowe.

Postautor: sandek » 22. mar. 2019, 13:35

Teraz już narciarskie szaleństwo się skończy.

Postautor: cieszewska » 26. mar. 2019, 17:48

Warto jak najbardziej warto zdecydować się na wyjazd na narty, albo naukę jazdy na nartach. Uważam, że to świetny sposób na spędzanie aktywnie wolnego czasu, szczególnie na takich stokach, jak są w Austrii. Wiem, że firma https://portaski.pl/destinations/livigno/ organizuje bardzo fajne wyjazdy dla całych rodzin, prowadzą szkółki dla dzieci i dla dorosłych.

Wróć do Dyskusje o Maryni oraz jej powabach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: wywóz śmieci Kraków

data » 27.05.2019, 14:56

Niektórych odpadów nie można usunąć samodzielnie, dlatego przydają się usługi firmy oferującej wywóz śmieci. Jeśli zależy Wam na szybkim profesjonalnym odbiorze odpadów to zerknijcie
Awatar użytkownika
Wentylacja

data » 27.05.2019, 11:34

Wentylacja powinna być wyposażona w rekuperator, aby zmniejszyć zużycie ciepła. Szukając firmy specjalizującej się w ich sprzedaży i montażu proponowałbym skontaktować się z firmą
Awatar użytkownika
Re: Zdrowiej = szczuplej

data » 27.05.2019, 11:26

Polecam zajrzeć na stronę https://apteline.pl/ tam w zakładce odchudzanie będzie spis różnych suplementów i spalaczy tłuszczu która usprawnią proces odchudzania. Oczywiście zdrowa i
Awatar użytkownika
Re: Ciąża a witaminy

data » 27.05.2019, 11:19

Pierwsze objawy ciazy to Oczywiście to zatrzymanie się miesiączki, potem należy zrobić badanie z krwi beta HCG i powtórzyć je po 48h. A kolejne objawy to już ze strony układu pokarmowego,
Awatar użytkownika
Re: Kłódka do bramy

data » 27.05.2019, 10:45

Brama powinna być dobrze zabezpieczona dlatego rozważ zakup kłódki z elementami stali hartowanej. Taka sprawdzi się doskonale. Duży wybór solidnych kłódek znajdziesz w ofercie hurtowni
Awatar użytkownika
Ukraina. Olej rzepakowy 2,3 zl/litr + nasiona, sloma,biomasa

data » 27.05.2019, 10:22

Ukraina. Olej rzepakowy 2,3 zl/litr + nasiona, sloma, biomasa, tluszcze roslinne. Oferujemy w znacznych ilosciach 36tys.ton/rocznie nierafinowany, zimnotloczony olej z rzepaku CDRO 254ppm fosforu.
Awatar użytkownika
Ukraina. Olej rzepakowy 2,3 zl/litr + nasiona, sloma,biomasa

data » 27.05.2019, 10:19

Ukraina. Olej rzepakowy 2,3 zl/litr + nasiona, sloma, biomasa, tluszcze roslinne. Oferujemy w znacznych ilosciach 36tys.ton/rocznie nierafinowany, zimnotloczony olej z rzepaku CDRO 254ppm fosforu.
Awatar użytkownika
Re: Nowoczesne meble biurowe

data » 27.05.2019, 8:10

Jeśli to mają być dobre meble biurowe i przede wszystkim pasujące do wnętrza to tylko na wymiar. Nam robiła firma z Wyszkowa i z tego co widzę po innych biurach to wiem, że najlepszą
Awatar użytkownika
Re: Mieszkanie we Wrocławiu

data » 27.05.2019, 2:12

Wrocław to miasto które dość dynamicznie się rozwija a więc ceny mieszkań raczej wysokie, podobnie jak np.w Warszawie. Może bardziej się opłaca kupić dom na
Awatar użytkownika
Re: Transport w firmie

data » 27.05.2019, 2:09

Generalnie działam w sektorze sprzedażowym ale odkąd nasza firma się rozbudowała w dużej mierze przestaliśmy korzystać z transportu zewnętrznego. Wzięliśmy w leasing kilka aut , kupiliśmy

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 02.05.2019, 23:18

Do nowoczesnego, minimalistycznego salonu, proponuję meble na wysoki połysk - w kolorze kremowym i ciemno-brązowym. Ten zestaw kolorystyczny jest nieco cieplejszy niż czarno-biały. Warto
Serwis urządzeń grzewczych Viessmann - pakiety

data » 30.04.2019, 13:11

Witam! Zapraszam do skorzystania z Programu Pakietów Serwisowych firmy Viessmann, który obejmuje, w zależności od wybranego wariantu, następujące usługi: -przegląd eksploatacyjny -koszt
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić