Tatuaż?

Tu i tylko tu rozmawiamy o wszystkim, co nie wiąże się z budownictwem!!! Posty "od czapy" w innych miejscach będą bezwzględnie kasowane!!!

Tatuaż?

Postautor: Rinso » 08. sty. 2018, 2:28

cześć, od dłuższego czasu myślę nad tatuażem na obojczyku. Niby nie każdy patrzy na takie coś dobrze, bo uważa się że to szpeci ciało a ja jestem innego zdania, bo wystarczy popatrzyć na necie na gotowe projekty ale ja szukam czegoś oryginalnego. Znacie jakieś profesjonalne studio tatuażu warszawa ? Mam jedno na oku wlasnie

Re: Tatuaż?

Postautor: Katamaran » 14. sty. 2018, 15:16

ja bym się nie odważył, ostatnio ze znajomą jechałem do warszawy na zabiegi Discovery Pico laser - Klinika Miracki Warszawa bo w młodości zrobiła sobie jakiś tatuaż który niby był COOL ale teraz wyglądał okropnie, rozmazał się i kolory z niego zeszły:(

Postautor: kulik86 » 04. wrz. 2018, 11:31

cześć,
zanim zrobicie tatuaż to polecam iść a depilację laserową -
świetnie sprawdzi się np. laser Vectus - http://klinikarehabilitacji.pl/depilacj ... ra-vectus/ za jego pomocą można wydepilować wiele partii ciała, bezpieczny i bezbolesny :D

Postautor: Mikka » 04. wrz. 2018, 22:00

Zainteresuj się akcją "Tatuaże zamiast futra" - zrobisz tatuaż, a przy okazji pieniążki pójdą na szczytne cele :)
Oficjalny cel remontu to poprawa wyglądu i funkcjonalności naszego lokum (i tak wszyscy wiedzą że to tylko skutek uboczny dręczenia sąsiadów, ale pozory zachować trzeba) :)).

Postautor: jaca_a » 29. paź. 2018, 13:17

uwielbiam tatuaże :) na początku planowałam zrobić sobie tylko jeden niewielki na nadgarstku ale z biegiem czasu na moim ciele pojawiały się nowe ozdoby :) w tej chwili mam ich już 5 :) Doskonale wiem, ze najważniejszy jest wybór odpowiedniego studia tatuażu. Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z Jah Love Tattoo z Warszawy :)

Postautor: maksi » 31. paź. 2018, 10:42

jaca_a witaj w klubie ja też chodze do jah love tattoo. a zdradzisz do kogo chodzisz ? bo w ekipie tych osób jest całkiem sporo :) ja na przykład robię tylko i wyłącznie kolorowe tatuaże dlatego zawsze zapisuje się do Kingi, specjalistki w tej dziedzinie https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155358242016226 . Świetne cieniowanie, pewna ręką. Poza tym to bardzo sympatyczna osoba :)

Postautor: vicky195 » 29. sty. 2019, 15:27

Tatuaże są w porządku, pod warunkiem, ze są gustowne i profesjonalnie zrobione. Wybierając salon nie powinno się oszczędzać, tatuaż jest bowiem na całe życie, w W-wie wart uwagi jest 77ink, na tatuaż warszawa można sprawdzić ich tatuaże.

Awatar użytkownika

Postautor: legal » 29. sty. 2019, 23:32

Dla zdrowia lepiej poszukać sprawdzonego salonu.

Postautor: Flugusz » 03. mar. 2020, 21:40

Podrzucam Wam namiary na to studio tatuażu - https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ Z ich usług będziecie na pewno zadowoleni. Mają bardzo dobrych tatuażystów. Chęć zrobienia tatuażu trzeba jednak dobrze przemyśleć, żeby wzór się nie znudził albo coś. Nie ma co robić tatuażu pochopnie.

Awatar użytkownika

Postautor: Claudyna » 05. mar. 2020, 13:16

Ja bym bardzo chciała zrobić sobie tatuaż, ale ciągle coś staje mi na drodze.

Postautor: Kryzys » 05. cze. 2020, 12:17

Spotkałam się wśród swoich znajomych, że przynajmniej 70% z nich (mam tu na myśli tych, co zrobili sobie tatuaż) ma zamiar lub już się ich pozbyła. Myślę, że zbyt pochopnie podejmuje się decyzje związane ze zrobieniem tatuażu. A zwykle dzieje się to, kiedy mamy naście lub dwadzieścia lat. Takich faktycznie przemyślanych decyzji jest niewiele. A trzeba sobie zdawać sprawę, że usunięcie tatuażu nie jest proste. I takie miejsce po tatuażu trzeba wybitnie dobrze pielęgnować. Zresztą sam tatuaż również musi być pielęgnowany balsami do ciała https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja/pielegnacja-ciala/balsamy-i-mleczka-do-ciala-527.html Największą ich ofertę znajdziecie w sklepie ezebra.pl. Moja córka ma już trzy tatuaże. Nie jestem z tego powodu zachwycona, bo tak po prawdzie tylko jeden z nich był częściowo przemyślany i jest faktycznie interesujący. Reszta jak widzę już nawet córce się nie podoba. Dlatego bardzo Was proszę, zanim Wasza noga stanie w salonie tatuażu, trzy razy pomyślcie co robicie. Zastanówcie się, jak tatuaż będzie wyglądał za kilka czy kilkanaście lat.

Wróć do Dyskusje o Maryni oraz jej powabach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Rower szosowy jaki wybrać

data » 12.07.2020, 11:26

Rower to jedno, potem jeszcze trzeba zadbać o właściwą konserwację. Takie zabiegi jak czyszczenie i smarowanie łańcucha są konieczne - można to robić w serwisie, ja akurat zwykle ogarniam
Awatar użytkownika
Re: zakupy

data » 12.07.2020, 11:06

Jeśli chodzi o zakup telefonu do obsługi drona to polecam ten artykuł - https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jaki- ... lugi-drona Znajdziesz w nnim propozycje nowoczesnych smartfonów, które
Awatar użytkownika
Re: Pomysły na pokój dla dziecka?

data » 11.07.2020, 21:20

Szukając inspiracji w tym zakresie, na pewno dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu https://www.edinos.pl/meble-dla-dzieci . Znajdziemy tam bowiem genialne, różnokolorowe regały, wygodne
Awatar użytkownika
Re: Meble hotelowe od producenta

data » 11.07.2020, 19:36

Postawcie na dobrą jakość i też prezencje. Wszystko musi dobrze wyglądać. Sprawdzają się tu też certyfikowane sejfy hotelowe. Sporo hoteli, pokoi ma te na wyposażeniu. W sklepie
Awatar użytkownika
Re: Dobry radca prawny

data » 11.07.2020, 18:48

Z dobrym radcą prawnym na pewno szybciej poradzicie sobie z waszymi problemami i też sprawa zakończy się jak najbardziej po waszej myśli. Wybierajcie dobrych fachowców;) Tu kancelaria
Awatar użytkownika
Re: Rower szosowy jaki wybrać

data » 11.07.2020, 17:32

Najlepsze z rowerów, to rowery elektryczne Człowiek się nie namęczy. Dojedzie wszędzie względnie szybko i jeszcze jak dobrą trasę zaplanuje, to świeżym powietrzem pooddycha. Widziałam
Awatar użytkownika
Re: Wybór okapu kuchennego

data » 11.07.2020, 11:19

Oj znam ten ból... wybór okapu wbrew pozorom nie jest taki łatwy My długo szukaliśmy idealnego okapu i w końcu trafiliśmy na okapy marki Ciarko Design. Po długim namyśle zdecydowaliśmy
Awatar użytkownika
Re: Automatyka przemysłowa

data » 11.07.2020, 2:22

W tym przypadku warto sprawdzić . Świetne ceny i szybka
Awatar użytkownika
Re: Deski kompozytowe na taras

data » 10.07.2020, 21:19

Deski kompozytowe na taras są super, nbo nie tytlko ładnie wyglądają ale też łatwo się je czyści. Własnie kupiłęm sobie takie urządzenie do czyszczenia tarasów z ryboi wyposażone w
Awatar użytkownika
Re: Oczko wodne i mata bentonitowa

data » 10.07.2020, 17:27

Jestem na etapie podejmowania decyzji w sprawie oczka wodnego Sklep gdzie zakupię wszystko co jest mi potrzebne mam. Trzeba mi jeszcze nieco wiedzy. Co zrobić na przykład by takie oczko mi po

Eksperci na forum

Re: Idzie lato - czas na klimatyzator Vitoclima 200-S

data » 03.07.2020, 9:07

Super, ale rolety niestety same nie schłodzą powietrza, tylko ograniczają dostęp do światła. Nie zadbają też precyzyjnie o parametry powietrza
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu