Inwestycja w magazyn

Natomiast tu można wyżyć się intelektualnie na każdy temat "tchnący" powagą

Re: Inwestycja w magazyn

Postautor: Krzysztof50 » 31. sty. 2017, 19:38

Zgadzam się, że magazyn wykonany na bazie hali stalowej jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim budowa trwa krótko i koszt jest o wiele niższy niż w przypadku murowanego magazynu. Z firm wykonujących kompleksowo hale stalowe mogę polecić Solid Hale http://solidhale.pl/ . To firma z okolic Warszawy ale realizują swoje projekty na terenie całej Polski. Można im zlecić wykonanie projektu oraz budowy lub skorzystać z projektów gotowych oferowanych przez firmę. Dokonują wyceny indywidualnie w zależności od wymagań klientów.

Postautor: Marinett » 08. kwie. 2017, 20:44

Mnie pomysł na taką inwestycję wydaje się bardzo dobry. Myślę sobie jednak także, że jeżeli chcemy już inwestować w taką opcję, warto zatroszczyć się także o odpowiednie produkty do wyposażenia magazynu. Ciekawym rozwiązaniem mogą w tym przypadku być oferowane przez Wist24.pl walizki aluminiowe https://wist24.pl/pl/c/WALIZKI-ALUMINIOWE/18 . Są to produkty dobrej jakości, w których można fajnie uporządkować wiele artykułów a ich cena nie jest zbyt wygórowana.

Awatar użytkownika

Postautor: gimlik » 12. kwie. 2017, 14:34

Ok, ale co sądzicie o sugestiach z tej publikacji - http://www.jartom.com/Raport-rynku-powi ... owych-2017
Również przewidujecie, że sytuacja na rynku będzie wyglądała właśnie tak? Szczególnie interesuje mnie kwestia przenoszenia placówek firm do magazynów i budowania tych magazynów w mniejszych miejscowościach. Taki scenariusz jest realny?

Postautor: Ormek » 01. maja. 2017, 20:19

Bardzo dobrym sposobem na budowę magazynu są bloczki betonowe , które układa się jak lego. Do bloczków nie potrzeba żadnych zapraw i śmiało można je ogrzać wełną mineralna oraz płytą osb.

Awatar użytkownika

Postautor: Trevor » 12. cze. 2017, 13:06

W zależności od tego, do czego głównie ma służyć magazyn, bardzo ważne może okazać się odpowiednie wyposażenie go. Transport wewnętrzny jest kwestią, na którą według mnie szczególnie warto jest zwrócić uwagę. Na szczęście wszelkie taśmy przenośnikowe i pasy napędowe do zaoferowania ma firma http://eurotexpoland.pl/ , która dzięki fachowemu podejściu do klientów, jest jednym z lepszych wyborów. ;)

Postautor: msobczak » 21. cze. 2017, 17:33

Na stronie http://www.flexlean.pl/ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia magazynu. W ofercie mają między innymi regały i wózki przemysłowe, dzięki którym z łatwością posegregujesz wszystko w swoim magazynie.

Wróć do Salon poważnych dyskusji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Pożyczka hipoteczna

data » 27.06.2017, 14:01

Zanim zdecydujecie się na kredyt to pomyślcie o innych opcjach - bezpieczniejszych. od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę
Awatar użytkownika
Re: Jaki materac do łóżka wybrać?

data » 27.06.2017, 13:42

Akurat w moim przypadku żaden materac zdrowotny nie pomógł - mam wadę kręgosłupa i często nie mogę wykonywać wysiłkowych prac fizycznych - nawet na mojej roli. Za namową rodziny zapisałam
Awatar użytkownika
Re: Narzędzia

data » 27.06.2017, 10:51

Kiedyś korzystaliśmy z usług firmy http://www.brenzer.com.pl , oni są specjalistami w temacie narzędzi skrawających. A dokładniej posiadają szeroki asortyment narzędzi skrawających oraz
Awatar użytkownika
adidas stan smith pas cher

data » 27.06.2017, 10:48

Chaque fois que Porsche Design se connecte sur Ultra Boost, ils modifient la version. Au lieu d'utiliser la cage typique, un gros revêtement en plastique est placé avec trois grands trous vers le
Awatar użytkownika
adidas nmd sale

data » 27.06.2017, 10:46

The first pair  of the adidas NMD to release which has now been dubbed OG will have it s color use and placement taken. While it s still technically in the family, the shades will land on the
Awatar użytkownika
nike air max 90 leather

data » 27.06.2017, 10:45

De Nike All Star releases blijven doorgaan en we hebben nog geen klachten. Nu hebben we onze eerste kijk op de Nike Zoom HyperRev 2015 voor het weekend optredens. Paul George droeg het model, maar
Awatar użytkownika
Re: Sprzątanie z parownicą Karcher SC 1?

data » 27.06.2017, 10:40

Jak dla mnie do dokładnego wyczyszczenia niemal każdej powierzchni idealnie nadają się po prostu mopy. Istnieje wiele typów mopów (sznurkowe, płaskie itd.), używa się ich wygodnie, a do
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie Łazienek

data » 27.06.2017, 10:35

W łazience bardzo ważne jest oświetlenie. Popatrzcie sobie na te lampy tutaj - https://planetalamp.com/lampy-lazienkowe-sufitowe W łazience zazwyczaj duzo miejsca nie ma, ale trzeba tak dobrze
Awatar użytkownika
Re: Remont mieszkania i dekoracje

data » 27.06.2017, 9:03

Jestem ogromną zwolenniczką minimalizmu. Uważam, że wcale nie trzeba dekorować pomieszczeń zbędnymi bibelotami, by sprawiały one korzystne wrażenie. Gustowne meble oraz wystarczą.
Awatar użytkownika
Re: Pralka - łazienka czy kuchnia?

data » 27.06.2017, 8:58

Moim zdaniem dużo praktyczniej jest umieścić pralkę w łazience. Zresztą są specjalne "triki", żeby ta pralka nie była szczególnie widoczna. Poczytajcie sobie na ten temat tutaj -

Eksperci na forum

Re: Oszczędne mieszkanie

data » 20.06.2017, 21:26

Witam Oszczędne mieszkanie dodatkowo nie muszą być drogie! W Lasku Złotoryjskim, przy ul Kornela Makuszyńskiego powstanie za dwa lata budynek wielorodzinny z 44 mieszkaniami i
Awatar użytkownika
Re: Wybór grzejników

data » 29.05.2017, 19:21

Moc grzejnika dobiera się do powierzchni pomieszczenia i jego zapotrzebowania w ciepło, uwzględniając kubaturę pomieszczenia w m3. Zapotrzebowanie to zależy od przenikalności cieplnej danego
Awatar użytkownika
Kostka - trawnik sposoby połączeń

data » 19.05.2017, 12:41

Dostaliśmy zapytanie na email - przykłady połączeń kostki brukowej z trawnikiem. Pytający prosi o ew. zdjęcia. Można "wklejać" w tego
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 19.05.2017, 12:15

Gdyby samo badanie obniżało koszty ogrzewania, to splajtowały by wszystkie firmy budowlane. Dzięki audytowi energetycznemu możemy ustalić zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz miejsca
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Kominki z kamienia wulkanicznego - steatytu?

data » 19.04.2017, 21:23

Midomo, steatyt jest minerałem z którego nie tylko wykonywane są obudowy kominków, ale także piece. Jest to minerał o wysokiej pojemności cieplnej, z tego co pamiętam podobnych parametrach
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 01.02.2017, 19:15

a ile takie grzejniki kosztują wie ktoś Na stronie 3THERMO w zakładce gdzie kupić, jest kalkulator ofert. Można dokonać wyceny samodzielnie. Grzejnik w detalu kosztuje 400zł i pozwala na
Awatar użytkownika
Re: Łazienka dla osoby niepełnosprawnej

data » 17.01.2017, 9:44

Dom przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej powinien być zaprojektowany w sposób zapewniający bezpieczeństwo, dostępność i wygodę użytkowania. W celu likwidacji barier, które mogą
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament