Fontanna do ogrodu

Fontanna do ogrodu

Postautor: roksana » 07. cze. 2017, 10:31

Chciałabym kupić fontannę ogrodową. Najbardziej interesują mnie takie klasyczne, piętrowe, z kaskadami... Myślałam o marmurowych, ale nie wiem jak sprawują się w naszym polskim klimacie. Czy ktoś z was ma i może mi coś o tym powiedzieć? Zabezpieczacie jakoś takie fontanny na zimę? Czy moglibyście polecić mi jakiegoś sprawdzonego producenta?

Re: Fontanna do ogrodu

Postautor: justynastar » 22. cze. 2017, 10:09

Mnie się fontanna w ogrodzie tak trochę kiczowato kojarzy, ale to pewnie też zależy jak była wykonana i w ogole. Mnie się za to podobają baseny ogrodowe I ładnie wyglądają często i dzieci mają radość :)

Postautor: danek » 23. cze. 2017, 20:40

Podzielam opinię przedmówcy. Właśnie likwiduję fontannę na rzecz basenu. Widziałem bardzo fajne baseny ogrodowe poliestrowe z Pool Design Company . Wybór pod względem rozmiarów jest dość spory. Mnie interesuje taki średniak, nie duży, nie mały.

Postautor: Katamaran » 26. cze. 2017, 21:59

Nie przekonuje mnie jakoś fontanna, wolałbym basen jak poprzednicy mówią. Tylko że teraz nie ma kasy za bardzo, kupiłem nowa kosiarkę spalinowa, taką porządna - http://euroogrod.com.pl/pol_m_Kosiarki_ ... -3778.html No ale mozna za rok pomyśleć

Postautor: alina34 » 18. lip. 2017, 15:35

Ja mam taką fontannę ogrodową i z tego co piszesz wnioskuję, że chodzi o coś podobnego: http://www.marmuro.pl/fontanny/kaskadowe/domenico/ Jeśli chodzi o materiał, to wcale nie jest taki kłopotliwy w utrzymaniu czystości jak by się wydawało. Wystarczy tylko odpowiednio zaimpregnować :)

Postautor: domka12 » 21. lip. 2017, 10:46

A ja bym sobie chętnie taką w ogrodzie postawiła :) Bardzo ładnie wyglądają.
http://www.akcesoria.meble.pl/p25052,zawias-splatany-5-cm.html

Postautor: Eliza » 10. lis. 2017, 8:05

Najładniejsza rzecz, jak ją źle skomponujesz może wyglądać kiczowato. A dobrze wpasowana fontanna, może być niezwykle urokliwym elementem ogrodu. Dlatego najlepiej oddać tego typu zagadnienia w ręce profesjonalistów. Firma http://ogrody-perspektywa.com.pl/ , na pewno sobie z takim wyzwaniem poradzi i fontannę wkomponuje w ogród tak, by wyglądała elegancko i gustownie.

Awatar użytkownika

Postautor: Kamileq » 20. lis. 2017, 13:33

Ja zrezygnowałem z fontanny jak zobaczyłem ile energii ona potrzebuje.

Postautor: aniaola37 » 11. sty. 2018, 16:49

Fontanny do ogrodu to raczej mają zastosowanie w hotelach, restauracjach itp. o takich troszkę dworskim charakterze. Ale jeżeli takie coś wam się marzy to kto wam może zabronić tego :D Mi się wymarzyło jacuzii w ogrodzie. Mamy całkiem spory więc nie było przynajmniej z miejscem problemu. Jeżeli tylko trafi się pogoda to tam spędzamy czas. Na stronie https://gardenspace.pl/ znaleźlismy bardzo duży wybór jacuzii i spa ogrodowych. Może na takie coś sie zdecydujecie?

Wróć do Ogród i otoczenie domu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Giełda motocykli

data » 18.01.2018, 12:43

Polecam Wam poczytać bloga Zobaczycie ile rzeczy możecie po prostu robić nie tak, jak należy w związku z czym coś może Wam się np. popsuć. Znaczy się robiąc inaczej, możemy uniknąć
Awatar użytkownika
Re: adwokat ds rodzinnych

data » 18.01.2018, 12:35

Ja miałam przyjemność współpracować z . Świetny człowiek i znawca tematu. Naprawdę mogę szczerze
Awatar użytkownika
Re: Szukam dobrego adwokata

data » 18.01.2018, 12:21

Ja z mojej strony mogę Ci polecić . Bardzo dobrze wspominam współpracę z Panem Gizińskim, udało nam się bezproblemowo wygrać
Awatar użytkownika
Re: okna

data » 18.01.2018, 12:16

Mój mąż znalazł - bardzo szybko zamówienie zostało zrealizowane, a my mogliśmy się zająć innymi rzeczami. Super
Awatar użytkownika
Re: Darmowe programy komputerowe do projektowania wnętrz

data » 18.01.2018, 12:06

Ja osobiscie korzystalem z plenera 3d Leroya Szybko, fajnie, przejrzyscie i online
Awatar użytkownika
Re: Łóżka do sypialni

data » 18.01.2018, 10:25

materace sa rozne, lepiej chyba kupic oddzielnie i wybrac cos
Awatar użytkownika
Re: Darmowe programy komputerowe do projektowania wnętrz

data » 18.01.2018, 9:04

Zdarzyło mi się korzystać z kilku takich programów, ale chyba wolę ręcznie wszystko rozrysować. Mnóstwo pomysłów na aranżację różnych pomieszczeń, na przykład łazienki można
Awatar użytkownika
Re: Jakie części do samochodu?

data » 18.01.2018, 8:03

Ja nigdy nie kupowałam części do samochodu samodzielnie, zawsze zostawiam to mechanikowi bo to ona zna najlepiej moje auto i wie jakie cześci się nadadzą. Od lat jeżdzę do Auto Serwisu
Awatar użytkownika
Re: Ogrodzenia panelowe - jak wybrać te najtrwalsze

data » 18.01.2018, 0:19

Widziałeś może ofertę firmy http://euro-fences.pl ? Z tego co widzę mają takie ogrodzenia w ofercie. Cenowo też raczej powinno to wyglądać korzystnie, znajoma ma ogrodzenie drewniane od nich
Awatar użytkownika
Re: własna restauracja

data » 17.01.2018, 22:44

Mój znajomy 5 lat temu założył własną restaurację, ale niestety nie przynosiła pożądanego dochodu dlatego postanowił ją zawiesić tyle, że nie wiedział jak. Znalazł informacje na te

Eksperci na forum

Jak wybrać urządzenie grzewcze - poradnik Viessmann

data » 16.01.2018, 10:39

Witam, Od czego zacząć rozważania nad wyborem urządzenia grzewczego? Są wśród Was osoby, które mają własnie taki dylemat na głowie? Rozważania nad tym, czym ogrzewać dom, a więc jakie
Awatar użytkownika
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

data » 04.01.2018, 0:15

Osoby, które mają większą kuchnię lub mniej ustawną, a do tego więcej środków, wybierają kuchnie na wymiar. Z kolei Klienci zainteresowani ekonomicznym produktem, do kuchni małej i
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 18.12.2017, 13:38

Już od 1 listopada zaczniemy podawać na naszej stronie internetowej informacje o zużyciu energii potrzebnej do ogrzewania w nowych domach opomiarowanych. Jedna z naszych ostatnich realizacji w
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament