Owady w drewnie

Awatar użytkownika

Re: Owady w drewnie

Postautor: armag » 19. lip. 2017, 20:08

Na początek jakiś środek przeciwko owadom. Kupisz w sklepie ogrodniczym. A czy to na pewno jest drewno czy tylko płyta MDF? Bo jeśli faktycznie drewno (ciężko na 100% stwierdzić) to ja jednak polecam zastosowanie na przyszłość Vidaronu, dokładnie tak jak dyskutowaliśmy tu wcześniej. :)

Postautor: gabbonka » 26. lip. 2017, 13:33

Faktycznie paskudne robactwo. Trzeba by właśnie zdjęcie pokazać w sklepie ogrodniczym i zapytać dokładnie o to, co to za dziadostwo jest. Zebrałabym to szpachelką, dokładnie zdezynfekowała i dopiero brała się za wymianę, odbudowę. Vidaron jakiś bezbarwny moim zdaniem tu się przyda.

Awatar użytkownika

Postautor: armag » 31. lip. 2017, 15:50

gabbonka pisze:Faktycznie paskudne robactwo. Trzeba by właśnie zdjęcie pokazać w sklepie ogrodniczym i zapytać dokładnie o to, co to za dziadostwo jest. Zebrałabym to szpachelką, dokładnie zdezynfekowała i dopiero brała się za wymianę, odbudowę. Vidaron jakiś bezbarwny moim zdaniem tu się przyda.

Vidaron to żeby zapobiegać. Niestety jeśli już owady się dostały to teraz nawet leczenie może nie pomóc. Ale autor będzie wiedzieć na przyszłość. :)

Postautor: MarcinOl » 23. sie. 2017, 13:03

Dokładnie, jeśli szkodniki się już zadomowiły to żadne impregnaty nie pomogą. Tylko profesjonalne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników drewna. Jeśli ktoś takowej potrzebuje to proszę, np. http://www.prestige-ddd.pl/oferta/

Postautor: hippis » 04. wrz. 2018, 11:28

Witam .mam dokładnie to samo co kolega na zdjęciach w przyczepie kempingowej, kopczyki ze zmielonego styropianu, tak jakby zamieszkiwały w styropianie ,a nadwyżkę wynosiły, moje kopce ze styropianu wyglądają jak mrowiska mają po 20 cm wysokości. trzy dni obserwowałem czy coś łazi i nic. widocznie już mają swoje tereny wystarczające i siedzą w ściankach przyczepy .

Postautor: kowallczyk2 » 25. cze. 2019, 15:15

Tutaj znajdziecie bardzo dobrej jakości środek jakim jest zmywacz silikonowy - mega skuteczny do drewna i nie tylko. Wiele zastosowań, dobra cena, ekspresowa wysyłka lub odbiór w stacjonarnym sklepie.

Poprzednia

Wróć do Chemia budowlana

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama dla biznesu

data » 21.07.2019, 22:43

Coraz więcej widzę reklam firm na facebooku czy instagramie. Najbardziej podobają mi się ciekawe filmiki. Wiem że można wynająć studio w Warszawie https://studio.streamonline.pl/#gallery
Awatar użytkownika
Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

data » 21.07.2019, 22:42

Każdy szuka dla siebie wymarzonego miejsca na zamieszkanie. Dzisiaj kiedy mamy internet łatwo jest znaleźć coś naprawdę interesującego w danym rejonie. Ja tak znalazłam... na stronie
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 21.07.2019, 22:38

a czy koniecznie to musi być dom? szczerze mówiąc mieszkania często mają dużo lepsze lokalizacje jak np. te we Wrocławiu https://vantage-sa.pl/atrakcyjne-nieruchomosci-wroclaw/ . Środek
Awatar użytkownika
Re: Skuteczna reklama firmy?

data » 21.07.2019, 22:21

Może warto po prostu nakręcić reklamę telewizyjną? Można ją wtedy nie tylko w TV puszczać, ale też udostępnić na fb czy yt i od razu więcej ludzi to zobaczy. A można to zrobić w
Awatar użytkownika
Re: maszyny pakujące - jakie wybrać?

data » 21.07.2019, 18:32

W większych firmach związanych z szeroko pojętym przemysłem, biznesach produkcyjnych, takie maszyny na pewno się przydadzą. Tu także będziecie musieli postawić na inne wyposażenie, które
Awatar użytkownika
Re: Długi za czynsz za mieszkanie od miasta komornik

data » 21.07.2019, 18:00

Myślę, że warto byłoby się skontaktować z Kancelarią Adwokacką Stachura Urbańska Wasyluk Trafiłam do nich, bo się zajmują nacjonalizacją przmysłu. Ale to jedynie część z ich
Awatar użytkownika
Re: Zdrowiej = szczuplej

data » 21.07.2019, 17:47

jak chcesz jeść zdrowo to polecam Ci nabiał ryż oraz makaron, ja używam makaronu Arrighi praktycznie do wszystkiego, mogę nawet kurczaka jeść z makaronem. Byłem kiedyś na praktykach z
Awatar użytkownika
Re: Jaką podłogę wybrać?

data » 21.07.2019, 15:20

Tez bardzo mi się podoba, jednak nie do każdego wnętrza pasuje. U mnie dąb naturalny z kolekcji Prodexpolu znajdzie miejsce na podłogach, prawie wszędzie (poza łazienkami i częścią
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 21.07.2019, 10:43

Trochę rzeczy na pewno się tu znajdzie, które będziecie musieli kupić. Tu postawcie na nowoczesne meble, urządzenia i akcesoria biurowe. Tu na pewno też zaciekawią was ścianki biurowe od
Awatar użytkownika
Re: Elektro narzędzia

data » 20.07.2019, 22:37

Jak chcecie trochę zaoszczędzić na zakupie takiego sprzętu jak wiertarki czy szlifierki, to dobrze kupować takie rzeczy przez internet. Jest dużo sklepów, gdzie ceny są naprawdę

Eksperci na forum

Re: Ogrzewanie

data » 17.07.2019, 15:27

Kosztowne, jak każdy system grzewczy - ale podstawowe każdy budynek musi być ogrzewany w naszym klimacie! Poza tym są dotacje - Np. program Czyste Powietrze, więc dla chcącego - wszystko
Awatar użytkownika
Re: Płytki heksagonalne

data » 08.07.2019, 12:23

Płytki heksagonalne, które mają kształt plastrów miodu, odnajdą się w stylistyce vintage, która polega na łączeniu elementów z przeszłości z aktualnymi. Szczególnie jeśli będą
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić