Dekoracje do domu

Dekoracje do domu

Postautor: Radecki » 09. lut. 2018, 16:38

Uwielbiam dekorować. Dla mnie to nawet sposób na odstresowanie. Chce by w domu było przytulnie dlatego szukam takich dodatków które sprawią, ze w otoczeniu będzie czuło sie miłą atmosfrę. Moim zdaniem kwiaty nadają się do tego idealnie. Ja swoich szukam na sztuczne-rosliny.pl , bo tam jest ich największy wybór

Awatar użytkownika

Re: Dekoracje do domu

Postautor: Trevor » 14. lut. 2018, 11:54

Liczysz, że po zastosowaniu w domu sztucznych kwiatów w domu będzie się czuło miłą atmosferę ;)? Nie lepsze są już normalne kwiaty, które dodatkowo sprawiają, że w domu jest świeższe powietrze? Jeśli już liczysz na naprawdę fajny efekt takich dekoracji, to lepiej postaw na jakieś atrakcyjne fototapety . Mogą one przedstawiać różne kwiaty, krajobrazy, zwierzęta, samochody. Możliwości jest mnóstwo. Poniżej masz ciekawy przykład z roślinami. ;)

Obrazek

Postautor: Krzysztof50 » 26. lut. 2018, 18:52

Fototapeta to świetny pomysł tylko gorzej jak Ci się znudzi to jest kłopot z jej wymianą. ja z dekoracji zawsze wybieram coś, co mogę po jakimś czasie wymienić. Ostatnio kupiłem ciekawe blachy dekoracyjne z napisami https://blachydekoracyjne.pl/pl/c/NAPISY/30 . Teraz takie dodatki sa bardzo modne.

Postautor: Marek_Tulus » 14. mar. 2018, 10:04

To trzeba wybrać taką, która się nie znudzi...przecież nie remontujesz domu co 3 miesiące, bo Ci się znudzi. Fototapet jest na tyle na rynku, że można sobie niewyobrażalne cuda wyczarować na ścianach :o

Postautor: Witkarrek » 22. mar. 2018, 13:41

Fototapeta rzeczywiscie może bardzo fajnie wyglądać, jednak też może wyglądać troszkę kiczowato. Wszystko zalezy od tego jaką dobierzecie, z tym trzeba uważać. To samo jest z dywanami. Trzeba mieć jednak troszkę wyczucia żeby odpowiedni dobrać. Ja teraz zastanawiam się co kupić w sklepie https://carpetoutlet.pl/promocje.html Mają tam bardzo fajne promocje na porządne dywany do domu

Postautor: tobi77 » 23. mar. 2018, 14:29

Bardzo fajne oryginalne dodatki do domu znajdziesz tutaj http://www.mandihouse.pl mają tam meble i dodatki w różnym stylu , przepiękne rzeczy można wypatrzyć. Urządziliśmy u nich sypialnię i salon i wyszło super

Postautor: AnnaSobot » 28. mar. 2018, 12:23

To ja też polecę sklep, w którym zawsze kupuję dekoracje salonu, meble i różne akcesoria. Zajrzyjcie tutaj . Ja na Pufadesign.pl ostatnio akurat kupowałam wazony, ale można tam znaleźć naprawdę mnóstwo fajnych rzeczy do domu:)

Awatar użytkownika

Postautor: Atlantic Polska » 04. kwie. 2018, 12:18

Miłośnicy stylu industrialnego, jedną ze ścian obłożyć mogą białą cegłą. Na niej zawieszony może być pionowy grzejnik Oniris, jak i abstrakcyjne obrazy. Do takiego pomieszczenia wpasują się metalowe elementy tj. stolik ze szklanym blatem i lampka.

Obrazek

Postautor: George » 11. kwie. 2018, 12:58

ja własnie szukam jakiś ładnych dekoracji do kuchni. U znajomych widziałem taka mate magnetyczną na lodówkę - coś takiego można kupić w sklepie Stikero https://stikero.pl/product-pol-3510-Mat ... -0753.html . Bardzo ładnie to wygląda, chyba coś takiego kupię do swojej kuchni. Lodówka jest trochę wysłużona więc mata przykryłaby niedoskonałości.

Wróć do Wykańczanie wnętrz, wystrój pomieszczeń

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Ogrody zimowe

data » 19.04.2018, 15:26

To prawda, a dodatkowo taki ogród powinien być fachowo wykonany, żeby dobrze chronił przed chłodem i deszczem. Wyjątkowo ważny jest też dobry montaż, a z tym bywa różnie. Mogę jednak
Awatar użytkownika
Re: okna

data » 19.04.2018, 15:25

Polecam okna PVC, ale tylko te sprawdzonej jakości, wiem, że bardzo trwałe są np. te produkowane na profilach marki Schuco. Oni są znani z najcieplejszych systemów okiennych na rynku, więc
Awatar użytkownika
Re: Drzwi szklane?

data » 19.04.2018, 15:22

Przeszklone drzwi przesuwne dają duży komfort obsługi, a poza tym są teraz bardzo modne. Wiem, że firma Argo z Lublina robi wysokiej jakości stolarkę aluminiową na wąskich, estetycznych
Awatar użytkownika
Re: Drzwi przesuwne

data » 19.04.2018, 15:21

Duże drzwi przesuwne z PVC-U są teraz w modzie, bo nie tylko dobrze doświetlają wnętrze domu, ale też dają szeroki widok na otoczenie, u mnie akurat ogród. Trzeba tylko zwracać uwagę na
Awatar użytkownika
Re: Pomoc drogowa

data » 19.04.2018, 15:06

Posiadając samochód warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Dlatego ja zawsze mam w samochodzie wydrukowane oświadczenie śprawcy . Zwłaszcza że miałem już stłuczkę z nie mojej
Awatar użytkownika
Re: Deweloper

data » 19.04.2018, 14:48

Inwestycje typowo zarobkowe pod nieruchomości mnie jeszcze nie interesują, ale w przyszłości kto wie, może na tym będę zarabiać Teraz planujemy zaraz po ślubie wziąć kredyt i kupić sobie
Awatar użytkownika
Re: biegacie?

data » 19.04.2018, 13:30

ćwiczymy! A jak tylko znajdę więcej motywacji, wracam do
Awatar użytkownika
Re: Odchudzanie

data » 19.04.2018, 13:27

Nic nie zastąpi pomocy dietetyka. Ostatnio czytałam właśnie taki poradnik jak szybko zrzucić wagę i zdecydowałam się jednak na pomoc
Awatar użytkownika
Palowanie w gruncie

data » 19.04.2018, 13:11

Podejmując się budowy domu, nie wiedzialam z poczatku jak bardzo jest to trudne, ale wraz z mezem udalo się już większość rzeczy zorganizować i zaczynam sporo czytać na temat samej budowy.
Awatar użytkownika
Re: Prysznice - obrazki

data » 19.04.2018, 13:10

Proste rozwiązania najlepsze. Też zdecydję się na taką ze szkłem. Za rok będziemy robic remont

Eksperci na forum

Re: Kompaktowy zmiękczacz wody - jaki wybrać?

data » 19.04.2018, 10:59

Witajcie, Nawizując do tematu twardej wody - może warto na chwilę się zatrzymać i przypomnieć sobie, po co mierzyć twardość wody? Twardość wody to jej właściwość wynikająca z
Awatar użytkownika
Re: Grzejniki podtynkowe 3THERMO

data » 12.04.2018, 11:14

Rozumiem, że chodzi o domek ok 100m2 tak więc cena to ok 10-12 tys zł przy założeniu, że cały w 3THERMO. W praktyce często odpada kuchnia (z uwagi na zabudowę ścian) i łazienka (lub
Awatar użytkownika

data » 04.04.2018, 12:18

Miłośnicy stylu industrialnego, jedną ze ścian obłożyć mogą białą cegłą. Na niej zawieszony może być pionowy grzejnik Oniris, jak i abstrakcyjne obrazy. Do takiego pomieszczenia
Awatar użytkownika
Re: domy z bali i z drewna

data » 19.03.2018, 15:31

Dom drewniany to dobry wybór. Tego typu konstrukcje buduje się szybciej niż murowane, natomiast ich lekkość zmniejsza koszty fundamentów i umożliwia budowę nawet w niezbyt sprzyjających
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie Na Podczerwień

data » 19.03.2018, 10:59

Niestety, ogrzewanie gazem ze zbiorników należy do najdroższych systemów grzewczych, a do tego nie ma nic wspólnego z ogrzewaniem na podczerwień. Proponuję reklamować się w dziale
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament