Koszt współpracy z projektantem wnętrz?

Koszt współpracy z projektantem wnętrz?

Postautor: kasai » 12. lis. 2019, 17:03

Jestem na etapie zakupu mieszkania w stanie deweloperskim. W związku z tym czeka mnie jeszcze jego urządzenie. Rozważam wykonanie tego samodzielnie lub współpracę z projektantem. Jednak jak wiadomo koszty są ograniczone. Bardzo podobają mi się realizacje od AIN Projektowanie, Pani Ania w portfolio ma naprawdę ładne projekty. Ale czy ktoś wie, z jakimi kosztami wiąże się współpraca i od czego jest uzależniona?

Re: Koszt współpracy z projektantem wnętrz?

Postautor: marek81 » 14. gru. 2019, 21:52

Jeżeli masz ograniczony budżet, polecam wziąć się za urządzanie wnętrz samodzielnie. To całkiem przyjemna rzecz i sam przekonałem się, że wcale nie tak trudna:) Wiele inspiracji znalazłem w dekoratorni Indelo , z ich sklepu internetowego też zamówiłem sporo rzeczy- kilka mebli i dodatki.

Postautor: Rinso » 15. gru. 2019, 22:46

Hmmm... a nie lepiej poszukać inspiracji w sieci? Projektant to stosunkowo duży koszt, a samemu również można ładnie zaaranżować wnętrza. Ja ostatnio znalazłam namiary na firme, która zajmuje się takimi usługami związanymi z meblami - dają starym przedmiotom nowe życie, a także projektują takie oryginalne meble. Według mnie warto docenić polskie rękodzieło - bo jest nie tylko piękne ale i funkcjonalne.

Postautor: apacz » 28. gru. 2019, 16:47

Ciężko mi powiedzieć, bo wszystko chyba zależy od tego, czy bierzesz sam projekt czy potem np. nadzór architekta nad pracami. Ale na pierwszym spotkaniu na pewno rozmawiacie o budżecie na wykończenie. Wokół tej kwoty projektant oscyluje i dobiera takie materiały, żeby na wszystko starczyło. W Warszawie ja bym polecił REDLICKI STUDIO. Projekty akurat w moim guście, zresztą na stronie możecie pooglądać.

Postautor: Ailis » 07. lut. 2020, 9:40

Witam, szukam architekta, który pomoże mi przy aranżacji mieszkania, szczególnie kuchni. Jaki jest koszt takiej pomocy? Bo architekci wnętrz warszawa mają ciekawe projekty, dokładnie przeanalizowałam, ale nie wiem, czy się zdecydować, nie orientuje się w tym temacie jak koszty projektu wnętrza.

Postautor: Flugusz » 19. lut. 2020, 16:36

Taki projektant wnętrz to duży koszt, można go zaoszczędzić i samemu pokombinować jak urządzić wnętrze. Na necie jest dużo poradników i blogów - https://tapetuj.pl/blog , gdzie można szukać inspiracji. W końcu to będzie Wasz dom/mieszkanie więc wszystko powinno być tak, jak sami chcecie.

Postautor: cichy76 » 01. mar. 2020, 13:03

fajnie jeżeli architekt może pokazać wnętrze w różnych warunkach, np o różnych porach dnia, z oświetleniem sztucznym itd. eyecad vr daje takie możliowości.

Postautor: ahowca » 25. mar. 2020, 22:49

Koszty na pewno są zróżnicowane i wpływa na to wiele czynników. NA przykład komercyjne wnętrza https://kael.eu/komercyjne raczej są droższe, domowe nizsze. Ale to trzeba się skontaktować z firmą i poprosić o wycenę, wówczas wszystko będzie wiadomo

Postautor: janina43 » 30. mar. 2020, 16:48

Co do mnie to ja projektowałam swoje wnętrza sama, takie projekty to moja pasja i hobby więc wykupiłam sobie na stronie https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/3ds-max.html kursy 3ds max i wzięłam się do roboty. Efekty są dobre, wyszło mi to profesjonalnie, kursy dużo mi dały.

Wróć do Wykańczanie wnętrz, wystrój pomieszczeń

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
maseczki ochronne

data » 06.04.2020, 23:26

Teraz podczas pandemii koronawirusa warto się zaoparzec w dobrej jakosc maseczki ochronne. W ogóle to polecam więcej poczytać o nich, jak je noscić, jak prać, jak dezyfekować aby były jak
Awatar użytkownika
Re: sklep sportowy...

data » 06.04.2020, 17:33

Nie wiem, czego dokładnie poszukujesz, ale jeśli są to buty sportowe, to proponowałabym Ci zajrzeć do tego sklepu internetowego: https://butymodne.pl/polbuty-damskie-c5542.html (z tego co się
Awatar użytkownika
Re: agroturystyka

data » 06.04.2020, 17:16

Jeżeli szukacie fajnego ośrodka na pobyt rodzinny to polecam ten ośrodek w Jarosławcu https://www.holidayhome.com.pl. Oferują naprawdę bardzo dobre warunki pobytu w luksusowym hotelu
Awatar użytkownika
gałki do mebli

data » 06.04.2020, 17:15

Muszę wymienić w moim domu i zastanawiam się gdzie coś takiego kupić by było solidne i bym nie musiała długo na to czekać. Może podpowiecie mi
Awatar użytkownika
Re: elektryk z Lublina

data » 06.04.2020, 17:11

Jeżeli szukacie dobrego elektryka to polecam odwiedzić stronę https://gofix.pl znajdziecie tam dużo ofert hydraulicznych jak i innych dotyczących remontu czy też drobnych prac. Fajnie mieć
Awatar użytkownika
Re: Trudna sytuacja i kredyt hipoteczny

data » 06.04.2020, 16:55

Przy zaciąganiu kredytu trzeba być ostrożnym a podwójnie ostrożnym jeśli ktoś się zdecyduje na kredyt w obcej walucie. Boleśnie się o tym przekonali frankowicze, którzy przez nieuczciwe
Awatar użytkownika
Re: Dylemat odnosnie samochodu

data » 06.04.2020, 15:40

Pytanie czy samochód ma być tylko do miasta, czy ma służyć jako bardziej roboczy. U mnie roboczo jeździ L200 i lepszego (starego) rozwiązania do pracy nie ma na rynku moim zdaniem. Taki stary
Awatar użytkownika
Re: Oczyszczacz powietrza - konieczność czy zbytek?

data » 06.04.2020, 15:33

Na kurz oczyszczacz pomaga. I pewnie też na inne alergeny latające w powietrzu. Zobaczymy w tym roku jak się będę czuł. Na razie od zimy testuje i jest lepiej. Więc tez polecam to
Awatar użytkownika
Re: Fryzjerstwo jako hobby?

data » 06.04.2020, 14:47

Zawsze z hobby może urodzić się coś większego, warto pomyśleć może o zawodzie fryzjera. Na pewno będziecie mieli już jakieś swoje stałe, zadowolone klientki;) Sprawdźcie sobie fajny
Awatar użytkownika
Re: Rolnictwo

data » 06.04.2020, 14:24

Poczytajcie też o częściach do rozpylaczy. W wielu sytuacjach z pewnością się przydadzą. Znajdziecie je w ofercie firmy Agroplast:

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 24.03.2020, 11:42

Ciekawe skąd producent wziął informację, że zużycie energii, to 2 zł/m² miesięcznie? Większej ściemy nie słyszałem! System grzewczy zużywa tyle energii, ile budynek traci. Jeżeli jest
Co należy przygotować przed ociepleniem poddasza pianą PUR?

data » 23.03.2020, 15:13

Zanim przejdziemy do ocieplania budynku, konieczne jest staranne przygotowanie podłoża, czyli tej warstwy, na którą zostanie nałożona izolacja termiczna. Istnieje cała lista zadań i testów,
Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła – to się opłaca!

data » 09.03.2020, 14:51

Czy wiesz, że instalacja fotowoltaiczna może obniżyć Twoje miesięczne rachunki za energię elektryczną nawet kilkukrotnie? Dzięki niej możesz produkować darmowy prąd solarny i
Awatar użytkownika
Re: Aranżacja łazienki

data » 29.12.2019, 17:38

Proponuję minimalistyczną łazienkę, w której półki będą utworzone z karton-gipsu. Blat/półka na umywalkę może być w formie dwóch drewnianych płyt. Całość uzupełni podłużne
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu