Projektor zamiast telewizora?

Awatar użytkownika

Re: Projektor zamiast telewizora?

Postautor: witoss » 31. sie. 2016, 21:54

Zawsze można się wypowiedzieć :) Ambilight robi wrażenie. Co do tej ściany – pipieram, ale ściana musi być ładnie przygotowana!

Awatar użytkownika

Postautor: jalert malert » 12. wrz. 2016, 13:29

Warto zobaczyć. Robi wrażenie.

Postautor: sandek » 10. mar. 2017, 15:31

To chyba wszystko zależy od tego, jakie się ma priorytety. Jeżeli wielkość obrazu jest dla was najważniejsza, to wtedy projektor góruje, ale jeżeli bardziej cenicie sobie jakość obrazu, no to tylko telewizor, moim zdaniem. Tylko musi być oczywiście porządny. W kwestii jak wybrać telewizor można się dokształcić na artvocado.pl/telewizory-jak-wybierac-i-na-co-zwracac-uwage-wybierajac-telewizor/ , tam macie wypisane, na jakie parametry pownniście zwracać uwagę.

Postautor: justynastar » 12. sie. 2017, 14:43

moim zdaniem jakosciowo jednak lepiej wypadaja telewizory. teraz dostepne sa juz takie technologie jak oled tv, ktore daja niesamowita jakosc i szczegolowosc kolorow. czytalam ostatnio recenzje na https://www.videotesty.pl/recenzja/1913 ... iej-polki/ i wychodzi na to, ze sa nieporownywalne do calej reszty :)

Poprzednia

Wróć do Instalacje elektryczne, elektryczność i elektronika w domu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie Łazienek

data » 20.10.2017, 22:54

W lazience oprocz armatury i plytek - ja bym stawial na lustro, a byc moze nawet na dwa. Lustro w lazience to obowiazkowa sprawa, prawda? Ulatwia codzienne czynnosci pielegnacyjne, zarowno mezczyznom
Awatar użytkownika
Re: Zmiana w kuchni

data » 20.10.2017, 21:36

Jeżeli chodzi o to muszą być dobrej jakości, ergonomiczne i przy tym bardzo pojemne. Nie ma nic gorszego niż meble kuchenne, które nie są w stanie ukryć podstawowych akcesoriów kuchennych,
Awatar użytkownika
Re: Elektro narzędzia

data » 20.10.2017, 16:01

Dobre narzędzia można kupić od http://blackdiamond-tools.pl/, dużo stamtąd kupuję bardzo
Awatar użytkownika
Re: Wyposażenie biura

data » 20.10.2017, 14:53

Jak ma się wyjątkowo trudną przestrzeń biurową do zagospodarowania, to czasem jednak lepiej jest skorzystać z usług ekspertów od projektowania biur, takich jak tu: . Przynajmniej wtedy ma
Awatar użytkownika
Re: Meble do salonu

data » 20.10.2017, 13:51

Ja urządzam teraz takie pomieszczenie do pracy w domu - nie jest to typowy gabinet, bo będę współdzielić je z mężem i jeśli będziemy mieć nawał zadań w pracy, że nie będziemy się
Awatar użytkownika
Re: Oświetlenie ledowe w domu

data » 20.10.2017, 13:36

Zdecydowanie wolę ledowe - ale te o ciepłej barwie. W ogóle podobają mi się podwieszane sufity i światła
Awatar użytkownika
Re: Rodzaje bram garażowych

data » 20.10.2017, 12:51

Bramy segmentowe wyglądają estetycznie przy przydomowych garażach, ale np. u mnie w magazynie by się nie do końca sprawdziły, więc wybrałem - zaoszczędziłem przestrzeń i te bramy są
Awatar użytkownika
Re: płytki czy drewno na podłodze

data » 20.10.2017, 12:27

Również podzielam zdanie, że do przedpokoju płytki - my mamy gres, przypominający drewno, łatwy do utrzymania w czystości. W salonie - można się pokusić o dobre panele albo też płytki
Awatar użytkownika
Re: Jaki prezent na parapetowe

data » 20.10.2017, 12:22

Jako osoba, która miała niedawno parapetówkę stwierdzam, że bez sensu jest kupowanie czegoś do domu, albo czegoś dekoracyjnego. Jak moja się do mnie wprowadziła z całym dobytkiem, plus
Awatar użytkownika
moskitiery na taras

data » 20.10.2017, 8:38

Koleżanka ostatnio zakupiła moskitiery okienne do swojego domu , i bardzo sobie chwali. Moskitiery - proste, klasyczne i najlepsze zabezpieczenie przeciw wszelkim owadom w naszych domach.

Eksperci na forum

Viessmann - sponsor Formuły E!

data » 16.10.2017, 20:15

Witam! Mam dla Was dzisiaj nieco mniej techniczne i nie do końca produktowe ogłoszenie! Otóż miło mi poinformować, że Viessmann wchodzi do 'Formuły E' jako sponsor. Począwszy od
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Kolektory słoneczne

data » 02.10.2017, 20:10

Oprócz ogrzewania wody użytkowej, kolektory słoneczne, wykorzystać można do instalacji centralnego ogrzewania. Jednakże tylko ok. 7% inwestycji w kolektory w Polsce, posiada przyłączone je do
Awatar użytkownika
Re: Wiata albo garaż

data » 22.09.2017, 12:31

Decyzja dot. wyboru między wiatą a garażem zależy od budżetu, miejsca na działce, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Inwestorów. Garaż lepiej niż wiata chroni przed
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 31.08.2017, 13:45

Energię można samemu produkować i to bez spalania czegokolwiek. Proszę o konkrety, ile kosztuje ogrzewanie konwekcyjne w opomiarowanym budynku, zamiast bezpodstawnych zarzutów. Woda w systemie
Awatar użytkownika
Kostka - trawnik sposoby połączeń

data » 19.05.2017, 12:41

Dostaliśmy zapytanie na email - przykłady połączeń kostki brukowej z trawnikiem. Pytający prosi o ew. zdjęcia. Można "wklejać" w tego
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament