rury kanalizacyjne

rury kanalizacyjne

Postautor: pawel_f » 19. paź. 2017, 15:15

Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów może polecić dobrego wytwórcę rur kanalizacyjnych?
Dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika

Re: rury kanalizacyjne

Postautor: WysokiBill76 » 23. lis. 2017, 13:22

Sprawdź na SANDC bo pamiętam, że mają rury. Ja kupowałem u nich balustrady i muszę przyznać, że bardzo dobra jakość :)

Postautor: slonecna » 10. gru. 2017, 14:05

Ja już mam rury, ale ostatnio szukałam kogoś, kto byłby w stanie je przeczyścić i trafiłam na https://www.stankan.pl/ , czy ktoś ma w tym już jakieś doświadczenie? Bo nie wiem, czego się spodziewać. Prawdopodobnie jeszcze trochę z tym poczekam, bo planujemy remont łazienki. Czytalam, że regularne udrożnianie rur to podstawa sprawnego działania kanalizacji.

Postautor: zenka » 05. sty. 2018, 22:58

Niestety, producenta rur kanalizacyjnych żadnego nie znam, ale jeśli chcesz dokonać wymiany rur kanalizacyjnych, najprawdopodobniej będziesz również potrzebować zaworów, a ich zakupu możesz dokonać w sklepie internetowym http://www.zawory.com.pl/

Wróć do Instalacje wodociągowe i kanalizacyjne, oczyszczalnie przydomowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Myślicie, że opłaca się kupić mieszkanie?

data » 16.01.2018, 7:35

Ja zastanawiam się nad . Dotarłem do bardzo ciekawej oferty wynajem luksusowych mieszkań w samym centrum miasta. Mieszkania znajdują si e w 5-piętrowej kamienicy, są wszystkie z dużymi
Awatar użytkownika
Projektowanie wnętrz

data » 15.01.2018, 22:14

Witajcie! Polecicie mi jakąś dobrą firmę która zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań ? Chciałabym aby ktoś profesjonalnie zajął się projektem wnętrza mojego domu . Co mi
Awatar użytkownika
Re: Jakie gadżety reklamowe do firmy budowlanej

data » 15.01.2018, 22:04

A może pudełka na wino https://www.diamond-druk.pl/pudelka-na-wino Wydaje mi się, że może to być miły i sympatyczny prezent. Zamawialiśmy je kilka razy z tej drukarni i bardzo fajnie się
Awatar użytkownika
Re: Zegarek na prezent na 50-te urodzny

data » 15.01.2018, 21:22

Możecie też skompletowac fajny zestaw do faceta. My kupowaliśmy ostatnio parę ciekawych akcesoriów ze sklepu https://lovewallet.pl/pl/c/Dodatki-i-akcesoria/69 Wyszło to całkiem niedrogo bo
Awatar użytkownika
Re: Literatura "Bezpieczeństwo maszyn"?

data » 15.01.2018, 18:55

Może tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz , strona zawiera wiele pozycji i nowych i starych więc jest spora szansa na znalezienie wybranej książki ponadto zawsze jest odniesienie do księgarni
Awatar użytkownika
Re: Samochód nowy, czy używany?

data » 15.01.2018, 18:47

no wiadomo, że nówka to nówka ale moim zdaniem szkoda kasy na nowe auto. Jak już to lepiej kupić coś 4-5cio letnie. Ja tak zrobiłem, kupiłem auto 4 letnie z małym przebiegiem w super
Awatar użytkownika
Prawdziwa czekolada

data » 15.01.2018, 18:02

Witam! Poradźcie mi gdzie dostanę dobrej jakości czekoladę , wiecie chodzi mi o taką z prawdziwego zdarzenia. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat https://sklep.sekretyczekolady.pl
Awatar użytkownika
konto dla studenta

data » 15.01.2018, 17:08

Witam , Chciałem się Was poradzić w jakim banku obecnie warto jest założyć konto osobiste . Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Sprawdzałem i
Awatar użytkownika
Re: Księgowość w firmie

data » 15.01.2018, 15:40

Nie ma potrzeby zlecenia księgowości biuru, czy księgowej, na ogół wszystkim można zająć się w pojedynkę, potrzebny jet tylko odpowiedni program. Ten od wfirma powinien się nadać, ma
Awatar użytkownika
Re: Jakie dekoracje do sypialni

data » 15.01.2018, 14:49

Najodpowiedniejsze były by kwiaty, ale jeżeli tak jak ja macie problem z utrzymaniem ich przy życiu to powinniście zdecydować się na sztuczne rośliny. Nie wymagają one dużo pracy . Duży

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

data » 04.01.2018, 0:15

Osoby, które mają większą kuchnię lub mniej ustawną, a do tego więcej środków, wybierają kuchnie na wymiar. Z kolei Klienci zainteresowani ekonomicznym produktem, do kuchni małej i
Re: Zmiękczacze wody

data » 27.12.2017, 17:25

Chyba żyjemy w dwóch różnych Warszawach. Jakość wody w stolicy jest katastrofalna. Może nie ma w niej bakterii, ale niesie ze sobą tyle syfu, że ja bym nie chciał tego dzieciakom
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 18.12.2017, 13:38

Już od 1 listopada zaczniemy podawać na naszej stronie internetowej informacje o zużyciu energii potrzebnej do ogrzewania w nowych domach opomiarowanych. Jedna z naszych ostatnich realizacji w
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament