Napęd do bramy

Napęd do bramy

Postautor: Radecki » 26. wrz. 2017, 14:36

Dobrze, było by kupić jakiś dobry napęd do tego typu bramy. Szukałem dobrej firmy bo zalezy mi na jakości i na tym by jakoś ta brama jednak działała. Największy wybór takich napędów mają tutaj http://napedowo.pl/ . Dobrze jest chociaz zerknąć bo ceny mają przystępne

Awatar użytkownika

Re: Napęd do bramy

Postautor: armag » 26. wrz. 2017, 22:38

Sprawdziłem sobie sklep i nie ma modeli od firmy BFT, a największe zaufanie pokładam jednak w markach już sprawdzonych przeze mnie. Teraz mam do bramy wjazdowej na posesję siłownik Deimos 600 Ultra i nie zawiodłem się tak jak w przypadku bramy garażowej.

Awatar użytkownika

Postautor: jjakubik » 28. wrz. 2017, 13:18

Włąśnie zwracam uwagę na to, aby kupować po prostu siłowniki bardzo dobrej jakości. Bez tego po roku czy dwóch żadna brama nie będzie działać. Po prostu traktowanie siłownika jako inwestycji, a nie wydatku ma swoje plusy.

Awatar użytkownika

Postautor: matimm » 29. wrz. 2017, 11:53

Kupowanie czegoś na podstawie opinii znajomych jest dobrym rozwiązaniem. Zawsze przecież ktoś ma siłownik taki czy inny w domu. Nawet można się sąsiada poradzić. Fakt: dobry siłownik nie pobiera dużo prądu, jest dobrze wykonany, ma odpowiednią moc. Jestem zdania, że wyznacznikiem jakości siłownika jest u nas zima. BFT to dobry wybór.

Awatar użytkownika

Postautor: armag » 30. wrz. 2017, 17:46

No właśnie, ta firma jest chwalona przez użytkowników, ale oni mają też taki system sprzedaży, że raczej trzeba do nich zadzwonić i umówić się na pojawienie się montera, może dlatego w tym sklepie nie ma ich napędów. Kowalski jeszcze by zamówił i pomyślał, że da radę zamontować taką automatykę samodzielnie, co wcale nie jest taką prostą sprawą.

Awatar użytkownika

Postautor: witoss » 29. kwie. 2018, 17:13

BFT działa bezarawyjnie i płynnie, to najwiesze zalety. Nie szarpie bramą i nie pobiera więcej prądu niż powinno. Nawet przy silnym wietrze.

Postautor: tikol » 30. maja. 2019, 19:49

Zgadzam się, BFT mają dobre napędy. U siebie mi takie montowała firma Bram Serwis z Kołobrzegu, zajmują się między innymi dystrybucją napędów tej firmy http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/oferta/automatyka . To jest już mój 3 napęd, dwa kupowałem w sieci, na odległość tak naprawdę skuszony opiniami i niską ceną. I kasa wyrzucona w błoto, nie chodziło jak należy, szczególnie zimą był problem. Jak wymieniałem bramę to od razu zamówiłem automat, wszystko ta sama firma mi robiła, szkoda że wcześniej do nich nie trafiłem bo i ogrodzenie by mi postawili. Ale w każdym razie cieszę się, że mam porządnie zrobioną bramę, chodzi płynnie, cichutko, tak to powinno w końcu wyglądać.

Postautor: bierendaa » 10. cze. 2019, 19:11

Jeżeli zamawiacie ogrodzenie i bramę w zewnętrznej firmie, a z pewnością tak będzie, to na pewno wam coś doradzą. Na pewno mają swoje sprawdzone silniki do bram. Ja na razie jeszcze nie wiem na jakie ogrodzenie postawić. Bardzo spodobało mi się ogrodzenia palisadowe proponowane przez firmę https://expert-ogrodzenia.pl/ Wy na jakie postawiliście? Zależy mi na prostocie, elegancki i wiadomo, że też na trwałości. Jak już stawia się ogrodzenie to oczywiście ma to być inwestycja na lata!

Postautor: Dzennika5 » 21. cze. 2019, 17:36

Ja na razie zastanawiam się nad ogrodzeniem. Nie wiem jeszcze na co postawić. Spodobały mi się tu propozycje od firmy http://legi-polska.pl W tym miejscu bedziecie mogli znaleźć ogrodzenia systemowe. Te są solidnym, wytrzymałym rozwiązaniem i co najwazniejsze wcale drogo nie wychodzą.

Wróć do Drzwi i bramy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Projekt domu z myślą o przyszłości

data » 22.08.2019, 15:53

A czy jest tu ktoś kto zdecydował się na budwę domu z bali pod klucz? Mamy projekt wstępny od i wygląda to wszystko fajnie. Ale pytanie, jak się mieszka i jak z konserwacja? Czy decydować
Awatar użytkownika
Re: Drzwi, drzwi! Ale jakie?

data » 22.08.2019, 15:23

Pytanie, czy mają to być drzwi wewnątrzkatkowe, czy zewnętrzne, bo ma to znaczenie. Jeśli chodzi o te do wewnątrz klatki schodowej, to warto wybrać pełne i akustyczne. Z tego, co kojarzę to
Awatar użytkownika
Re: Nowa kuchnia

data » 22.08.2019, 13:40

A co myślicie na temat fototapety w kuchni? Warto? Szczerze to waham się pomiędzy fototapetą a mozaiką z płytek. Na jest spory wybór płytek do kuchni, z których można wykonać ciekawy
Jak zaprojektować dom energooszczędny?

data » 22.08.2019, 13:13

Witajcie! Dzisiaj bardziej opisowo i inspirująco Kluczowym założeniem budownictwa energooszczędnego jest zminimalizowanie zapotrzebowania na energię budynków. Zwłaszcza energię cieplną,

data » 22.08.2019, 13:12

Witajcie! Dzisiaj bardziej opisowo i inspirująco Kluczowym założeniem budownictwa energooszczędnego jest zminimalizowanie zapotrzebowania na energię budynków. Zwłaszcza energię cieplną,
Awatar użytkownika
Re: Pufy sako

data » 22.08.2019, 13:10

Ja zdecydowałem się na nowoczesne i praktyczne pufy otwierane. To doskonałe rozwiązanie dla małego wnętrza, gdy komoda i szafki nie są w stanie wszystkiego pomieścić:) Zamawiałem je ze
Awatar użytkownika
Re: Księgowość online

data » 22.08.2019, 9:48

Ja dopiero zaczynam swoją działalność i na pewno w niektórych sprawach będę korzystać z pomocy innych. Nie znam się na wszystkim a wolę robić na o czym mam pojęcie. Dlatego
Awatar użytkownika
Re: Altanka

data » 22.08.2019, 8:22

Do drewnianej altanki bardzo dobrze pasują również drewniane stoliki i krzesła. Polecam rozejrzeć się za czymś interesującym pod adresem . Niektóre stoły spokojnie nadadzą się do takiej
Awatar użytkownika
Re: Rolnictwo

data » 21.08.2019, 22:28

Jeśli ma ktoś do tego głowę, to owszem może być bardzo dochodowy biznes. Podstawą jednak jest ogarnięcie finansów rolniczych i tutaj polecę ten poradnik http://rolfin.pl/ , ponieważ
Awatar użytkownika
materac

data » 21.08.2019, 21:09

Na jakim typie materaca śpi się Wam najwygodniej? Jakie

Eksperci na forum

data » 22.08.2019, 13:13

Awatar użytkownika
Re: Aranżacja wnętrza

data » 07.08.2019, 14:11

Do wnętrza o nieco surowym charakterze proponuję klasyczny stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami. Do tego metalowe krzesła, których siedzisko i oparcie ma formę siatki. Całość
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić