Wybór okien PCV

Re: Wybór okien PCV

Postautor: KaludiuszM2 » 05. cze. 2017, 14:49

Zgadzam się z wami, szczególnie w kwestii komór. Może ma to znaczenie, jeśli okno jest montowane na całej powierzchni ściany - wtedy rzeczywiście można się pokusić o te trzykomorowe, bo zasadniczo dają lepszą energooszczędność, ale w przypadku okien o standardowych wymiarach chyba nie ma wiekszego sensu naciągać się na takie koszta. Ja ze swojej strony polecam okna Wałbrzych , które dostarcza Prestiż - jak ktoś jest z okolic Wałbrzych czy Dolnego Śląska ogólnie to może liczyć na dobre materiały i fachowy montaż.

Postautor: Kamilxxx » 30. cze. 2017, 12:20

Zwykłe okna z PCV powinny w zupełności starczyć , ważne tylko aby osadzone były poprawnie zgodnie ze sztuką przez prawdziwych fachowców, a nie pijaczków. Okna jakie mogę polecić do twojego rozwiązanie to OKNA KJ

Postautor: Ewik » 11. lip. 2017, 14:37

hej. Ja wymieniałam okna rok temu i akurat zdecydowałam się na drewniane, ale materiał ma chyba znaczenie tylko i wyłączenie estetyczne. No i drewniane trzeba impregnować. W każdym razie bardzo pomógł mi ten poradnik http://oknatarnow.com.pl/okna-do-domu/o ... e/wuw_smpv Może sie przyda :)

Postautor: Radecki » 01. sie. 2017, 1:58

Jeśli chodzi o okna PCV to w http://www.salon.makra-met.com.pl/ mają duży wybór. Co do komór to myślę że warto się skonsultować z fachowcami już przy wyborze odpowiednich okien. I tak jak piszą poprzednicy zastanów się czego potrzebujesz bo bez sensu cisnąć się w koszty.

Postautor: antek » 17. sie. 2017, 11:16

Warto przemyśleć dobór okuć do każdego z pomieszczeń z osobna - proszę nie dać się zbyć tłumaczeniem sprzedawcy "że i tak pani nie będzie z tego korzystać" dobrze mi doradzili w firmie VIDOK wzialem okna 3 szybowe i sprawdzają sie super w kazdym pomieszczeniu mieszkam troche blisko ulicy i teraz nie slychac zadnego halasu

Postautor: szarak » 30. lis. 2017, 20:48

Okna wybierałam z ofert producentów, którzy są już na rynku długie lata i są rozpoznawalni z dobrej jakości produktów czyli w Oknoplast Bydgoszcz http://samprebydgoszcz.blogspot.com/p/oknoplast-bydgoszcz.html . Nie zawiodłam się gdyż okna, które wybrałam nie dość, że mają dobry współczynnik przenikania ciepła to jeszcze mają świetny design.

Awatar użytkownika

Postautor: WysokiBill76 » 01. gru. 2017, 9:55

Moim zdaniem lepiej wybrać do domu okna PCV energooszczędne. U mnie spowodowało to bardzo duże oszczędności. Bardzo polecam stronę Okna Mazurskie, bo mają bardzo dobre, sprawdzone okna.
Polecam od razu wstawić energooszczędne drzwi, bo to także duże oszczędności.

Postautor: kowallczyk2 » 06. gru. 2017, 16:06

Jeśli szukasz dobrej jakości okien, które będą odpowiadały Twoim potrzebom, renomowane produkty znajdziesz na okna Zakopane tylka.pl . Szeroki wybór okien, konkurencyjne ceny oraz gwarancja trwałości, funkcjonalności i bezpieczeństwa to najlepsza propozycja na rynku.

Postautor: czekadelko » 07. gru. 2017, 9:06

Myślę, że łatwiej byłoby okna PCV poszukać na homebook.pl/produkty/okna . Tam znajdziesz oferty różnych sklepów internetowych i co za tym idzie - producentów. Będziesz mógł porównać cenę i jakość różnych okien.

Awatar użytkownika

Postautor: matimm » 02. sty. 2018, 23:13

Moi rodzice teraz na jesieni wymieniali okna i zakupili z pcv w http://www.okna-dsystem.com.pl/ bardzo dobre, ładnie wyglądające, dobrze wyregulowane i zapewniające naprawdę ograniczenie hałasu z zewnątrz. Zdecydowanie opłacalna inwestycja.

Poprzednia

Wróć do Okna fasadowe, ogrody zimowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: Myślicie, że opłaca się kupić mieszkanie?

data » 16.01.2018, 7:35

Ja zastanawiam się nad . Dotarłem do bardzo ciekawej oferty wynajem luksusowych mieszkań w samym centrum miasta. Mieszkania znajdują si e w 5-piętrowej kamienicy, są wszystkie z dużymi
Awatar użytkownika
Projektowanie wnętrz

data » 15.01.2018, 22:14

Witajcie! Polecicie mi jakąś dobrą firmę która zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań ? Chciałabym aby ktoś profesjonalnie zajął się projektem wnętrza mojego domu . Co mi
Awatar użytkownika
Re: Jakie gadżety reklamowe do firmy budowlanej

data » 15.01.2018, 22:04

A może pudełka na wino https://www.diamond-druk.pl/pudelka-na-wino Wydaje mi się, że może to być miły i sympatyczny prezent. Zamawialiśmy je kilka razy z tej drukarni i bardzo fajnie się
Awatar użytkownika
Re: Zegarek na prezent na 50-te urodzny

data » 15.01.2018, 21:22

Możecie też skompletowac fajny zestaw do faceta. My kupowaliśmy ostatnio parę ciekawych akcesoriów ze sklepu https://lovewallet.pl/pl/c/Dodatki-i-akcesoria/69 Wyszło to całkiem niedrogo bo
Awatar użytkownika
Re: Literatura "Bezpieczeństwo maszyn"?

data » 15.01.2018, 18:55

Może tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz , strona zawiera wiele pozycji i nowych i starych więc jest spora szansa na znalezienie wybranej książki ponadto zawsze jest odniesienie do księgarni
Awatar użytkownika
Re: Samochód nowy, czy używany?

data » 15.01.2018, 18:47

no wiadomo, że nówka to nówka ale moim zdaniem szkoda kasy na nowe auto. Jak już to lepiej kupić coś 4-5cio letnie. Ja tak zrobiłem, kupiłem auto 4 letnie z małym przebiegiem w super
Awatar użytkownika
Prawdziwa czekolada

data » 15.01.2018, 18:02

Witam! Poradźcie mi gdzie dostanę dobrej jakości czekoladę , wiecie chodzi mi o taką z prawdziwego zdarzenia. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat https://sklep.sekretyczekolady.pl
Awatar użytkownika
konto dla studenta

data » 15.01.2018, 17:08

Witam , Chciałem się Was poradzić w jakim banku obecnie warto jest założyć konto osobiste . Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Sprawdzałem i
Awatar użytkownika
Re: Księgowość w firmie

data » 15.01.2018, 15:40

Nie ma potrzeby zlecenia księgowości biuru, czy księgowej, na ogół wszystkim można zająć się w pojedynkę, potrzebny jet tylko odpowiedni program. Ten od wfirma powinien się nadać, ma
Awatar użytkownika
Re: Jakie dekoracje do sypialni

data » 15.01.2018, 14:49

Najodpowiedniejsze były by kwiaty, ale jeżeli tak jak ja macie problem z utrzymaniem ich przy życiu to powinniście zdecydować się na sztuczne rośliny. Nie wymagają one dużo pracy . Duży

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

data » 04.01.2018, 0:15

Osoby, które mają większą kuchnię lub mniej ustawną, a do tego więcej środków, wybierają kuchnie na wymiar. Z kolei Klienci zainteresowani ekonomicznym produktem, do kuchni małej i
Re: Zmiękczacze wody

data » 27.12.2017, 17:25

Chyba żyjemy w dwóch różnych Warszawach. Jakość wody w stolicy jest katastrofalna. Może nie ma w niej bakterii, ale niesie ze sobą tyle syfu, że ja bym nie chciał tego dzieciakom
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 18.12.2017, 13:38

Już od 1 listopada zaczniemy podawać na naszej stronie internetowej informacje o zużyciu energii potrzebnej do ogrzewania w nowych domach opomiarowanych. Jedna z naszych ostatnich realizacji w
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 03.11.2017, 8:16

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu roślin przed nadchodzącymi mrozami. Czy już zaczęliście przygotowywać swój ogród do nadchodzącej zimy? W jaki sposób dbacie, aby pięknym
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie

data » 03.10.2017, 18:22

Proszę za tym rozważyć, nasze polskie rozwiązanie konstrukcyjne - grzejniki podtynkowe 3THERMO. To najlepszy układ dla ogrzewania ściennego, a więc ekonomicznego ogrzewania płaszczyznowego. Z
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić
Awatar użytkownika
Re: Producent chemii budowlanej - Szczecin

data » 25.04.2017, 16:12

To jest Pana
Awatar użytkownika
Re: Jaki tynk wybrać na elewację?

data » 24.10.2016, 0:05

Dlatego, że spoiwo silikonowe, które nie jest wcale żywicą, ani nie jest jedynym spoiwem, lecz kospoiwem towarzyszącym, wpływa znacząco na reologiczne właściwości układu, czyli jego
Awatar użytkownika
Re: HYDRO LAMBDA, STYROPIAN FUNDAMENTOWY CZY STYRODUR ?

data » 07.10.2016, 13:24

Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy ... Zwycięża: HYDRO LAMBDA - Gratulacje dla producenta za nowe wprowadzone rozwiązanie ( grafit na fundament