Ukraina. Wegiel drzewny 930 zl/tona, brykiety 240 zl/tona

Zapraszamy do zapoznania się z nowym działem na portalu OBUD

Ukraina. Wegiel drzewny 930 zl/tona, brykiety 240 zl/tona

Postautor: UkrainaKijow » 10. lut. 2019, 19:43

weglowe.jpeg
Ukraina. Wegiel drzewny 930 zl/tona, brykiety 240 zl/tona, carbon 90 zl/tona. Stala sprzedaz paliwa bezposrednio od producenta. Surowiec mineralny carbon pochodzenia roslinnego, zachowuje strukture scian komorkowych drewna. Cena FCA 90 zl/tona, frakcje do 300mm. Wegiel drzewny buk, dab, brzoza, jesion, grab do grilla, barbecue. FCA 930 zl/tona, frakcje 20~250mm. Brykiety z wegla brunatnego, torfowe walec FCA 240 zl/tona. Tyrs drzewny dodawany do skladu na zamowienie. Produkcja pakowana big-bag, worki, luzem. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, europalety, elementy, deski paletowe, biomasa, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora, wegiel, torf, sloma, susz, otreby, maka, soja, rzepak, slonecznik, olej, paliwa, nawozy, produkty rolne itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Wróć do Tematy miesiąca na PORTALU O BUDOWNICTWIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Najnowszwe wypowiedzi

Awatar użytkownika
Re: prezent dla szefowej

data » 16.08.2019, 21:15

A może by tak postawić na jakąś elegancją biżuterię? Na stronie https://dorotakos.com/ jest bardzo duży wybór różnego rodzaju naszyjników, bransoletek czy kolczyków. Myślę, że byłby
Awatar użytkownika
Re: akumulatory do samochodów

data » 16.08.2019, 21:10

Co jakiś czas trzeba wymienić akumulator, na szczęście niezbyt często. Co do inwestycji w samochód to teraz planuje zakupić bagażnik na rowery. Ostatnio nam tego właśnie brakowało na
Awatar użytkownika
Podłogi-Warszawa

data » 16.08.2019, 12:18

Siemanko, kogo możecie mi polecic do wykonania profesjonalnego parkietu w Warszawie? Zastanawiałam się nad firmą prodexpol, podobno mają świetne jakościowo podłogi. Wiecie może czy
Awatar użytkownika
Re: Jakie macie zainteresowania i hobby

data » 16.08.2019, 12:16

Od dziecka lubiłem taplać się w wodzie. Na 12 urodziny rodzice wysłali mnie do szkoły windsurfingu, takiej wakacyjnej. To był przełom. Pokochałem , teraz nie wyobrażam sobie życia bez
Awatar użytkownika
Re: Kwiaty w moim ogrodzie

data » 16.08.2019, 12:14

Od niedawna każdą nową roślinę ozdobną w moim ogrodzie wspomagam takim preparatem https://terracottem.pl/referencje/ Dzięki temu nie musze nawozić przez kilka lat, a dodatkowo w czasie suszy
Awatar użytkownika
Re: Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu?

data » 16.08.2019, 12:13

Jest wiele roślin, które lubię ale chyba najbardziej zakochany jestem w begoniach. Piękne kruche rośliny, o które trzeba dbać każdego dnia. https://www.target.com.pl/porady-i-insp ...
Awatar użytkownika
Re: Wiosenne prace w ogrodzie

data » 16.08.2019, 12:10

Ja już zaopatrzyłem się w . Na wiosnę muszę solidnie go posypać tu i
Awatar użytkownika
Re: jaką elewacje wybrać?

data » 16.08.2019, 11:45

Według mnie warto postawić na coś takiego - https://lupekdachowy.com/lupek-elewacyjny/. Elewacja nie tylko jest solidna, ale również ładnie się prezentuje, dzięki czemu bedzie sprawdzała
Awatar użytkownika
Re: Reklama firmy

data » 16.08.2019, 10:53

Awatar użytkownika
Re: Ogrodzenia panelowe - jak wybrać te najtrwalsze

data » 16.08.2019, 9:46

Ogrodzenia stalowe powinny wytrzymać bardzo długo, bez znaczenia na jakie warunki będą narażane. Szczególnie jeżeli dodatkowo zainteresujecie się cynkowaniem to już w ogóle powinno być

Eksperci na forum

Awatar użytkownika
Re: Aranżacja wnętrza

data » 07.08.2019, 14:11

Do wnętrza o nieco surowym charakterze proponuję klasyczny stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami. Do tego metalowe krzesła, których siedzisko i oparcie ma formę siatki. Całość
Co warto wiedzieć o kotłach kondensacyjnych?

data » 01.08.2019, 13:32

Witajcie! Dzisiaj o kotłach kondensacyjnych! Co kryje się za określeniem „kondensacyjny”? Podczas swej pracy kotły kondensacyjne wykorzystują technikę kondensacji. Umożliwia ona
Awatar użytkownika
Re: Ogrzewanie na podczerwień - koszty

data » 03.07.2019, 16:36

Mówiąc o „stratach” w układzie grzewczym powinniśmy odnosić się do ogrzewanego budynku a nie samych urządzeń grzewczych. Celowo pomijam teraz temat źródeł ciepła i ich sprawności.
Awatar użytkownika
Re: ogrzewanie podłogowe, wodne czy elektryczne?

data » 03.05.2019, 23:43

Niestety, jest to produkt przeznaczony tylko do klasycznych ogrzewań podłogowych (akumulacyjnych). Nowoczesne systemy ogrzewań podłogowych za pomocą folii grzewczych wymagają 6 mm styropianu
Kominy przemysłowe

data » 01.10.2018, 11:01

Przedstawiamy zbiór informacji związanych z tematyką kominową dla sektora przemysłowego. Firma Jeremias Systemy Kominowe ma sporo do zaprezentowania w tym temacie. Wiele nietypowych rozwiązań
Awatar użytkownika
Re: Zanim popełnisz błędy przy budowie domu

data » 30.08.2018, 22:48

Witam Spis treści oraz 50 przykładowych stron jest na https://www.bdb.com.pl/domy_bez_bledow_ ... adnik.html Nie było dotąd zgłoszeń, by nawet dyletant nie zrozumiał treści, a zakupiło już
Awatar użytkownika
Re: Ile za ocieplenie?

data » 27.08.2018, 16:51

Nadal aktualny temat, Producenci od tamtej pory raczej nie wymyślili nic nowego godnego uwagi: Kolor ma znaczenie, tak ogólnikowo świadczy o właściwościach danego produktu. Warto się
Awatar użytkownika
Re: Jak wybrać lokalizację pod budowę domu

data » 14.05.2018, 11:43

Tak jak wspomniano już wcześniej, wybór lokalizacji jest bardzo istotny. Należy dokładnie przemyśleć swoje preferencje, myśląc również o przyszłości. Poza tym warto pamiętać o
Awatar użytkownika
Plastyczna obróbka metali – podstawowe informacje

data » 31.10.2017, 10:34

Zapraszamy do komentowania artykułu
Awatar użytkownika
Re: Czym przykleić sznurek (uszczelkę) w drzwiczkach kozy?

data » 19.09.2017, 22:25

są specjalne kleje do sznurów, ale czerwony silikon (350 st.C) załatwi sprawę. Proszę nie zapomnieć wyczyścić